hayatın anlamı

rigmo
Hayat; dogumdan, olume gecen suredir.
Amaci ise dna siralamamizi bir sonraki nesile aktarmaktir. Hayatimiz, "mutlu olmak" uzerine temellenmistir. Aci bile mutlu olmak icin vardir. Birikimlerimizi daha sonraki nesile aktarmak ise en mutlu olacagimiz durumdur. Kalitsal olarak hedefimiz, amacimiz aslinda budur.
Hayatini, iyi olmak uzerine kuran insanlar ise zamanin otesinde varolanlardir. Toplum etik anlayisini, zamani gelince oturtacaktir. Kimlikler kalkacak, ust insan modeline gecilecek(su an icin ust insan olarak tanimlanan, ilerde normal olacak durum) ve dogadan daha fazla yararlanma, huzur gibi kavramlar daha da onem arz edecektir.
Insan hayatinin, giris bolumu gecmis su an gelisme bolumunde bulundugumuz gercegini kabullenmek gerekir.
Edit:yazim yanlisi

wattpad

the
Kaliteli kitapların yazıldığı bir platformdur. Yazılıp beğenilen birkaç kitap basıldı ve çoğaltıldı.
Ciddi yazıların yanında anılarından, hayatın felsefesinden, vs. bahseden kitaplar vardır. Tavsiye ederim. Ama aşırıya kaçmayın.

kriz yunanistan'da mı türkiye'de mi

purposeless
Ülkemiz krizde falan değil. Onların yediği et domuz eti. Bugün pazara çıksan 100 tlye herşeyi alırsın. Ayrıca imfye olan borcumuz bitti üstüne borç verdik. Asgari ücret 1400tl. Yılda iki kere telefon değiştirip doları euroyu yükselten hep siz kemalistlersiniz. Yollar köprüler yapıldı. Yerli tank, savaş uçağı, uzay gemisi(ak atılgan) yapıldı. Benzine gelince ben hep 50 liralık aliyim zaten., 2023te dünyanın en büyük ekonomisi biz olcaz. Siz dış mihrakların kışkırtmasına kanmayın.

bunlar ilginizi çekebilir