ülkücülerin hiçbir işe yaramaması

homosexual varus
Bir bok olmamasına rağmen vuran kıran öldürürüm (yersen) ama aslında mevzuya kim daha fazla kişiyle giderse o grubun indireceği hatta çoğunlukla kavga bile çıkmadan gruplardan birinin geri vites yapacağı olaylardan feyz alıp kendini ocak reisi olarak belirleyen ya da seçilen or*spu çocuklarının götünü korumaya yarıyorlar.

Daha geçen sene sanırsam ankara patlamasının (başka bir patlama da olabilir malum ülke normal değil) ertesi günü okul çıkışında rahat 150 kişilik bir kadronun okul girişinden içeri girdiğini gördük. Bilen bilir türkiye'nin en kalabalık okulu şişli endüstri meslek lisesinde kavgalar uhud meydan muharebesi gibi olur neyse oradan eski bir sınıf arkadaşım gözüme çarptı girdim aralarına sordum çocuğa olay ne diye. ....'ı indiricez dediler (isim vermesem iyi olur) ideolojik sığırlıklardan pek haz etmediğim için eyvallah dedim kapıya gittim sigaramı yaktım sıra arkadaşım olan ***'ı bekliyorum (kendisi mal bir ülkücüydü bıçağı yiyince kuyruğunu kıstırıp bıraktı o işlerdi de bu başka bir olay) sesler falan derken bu 150 kişilik kadronun bozkurt isaretleri yaparak geri çıktığını gördüm sonra da *** ile birlikte 4. Levente gitmek için metroya bindik.

Ertesi gün baktığımda .... denen çocuğun gözü bandajdaydı ama keyfi yerindeydi. O gün *** ile atölye arası okulun arkasına giderken sikko bir ülkücü "reis", bugün size bulaşırlarsa karşılık vermek yok paşa paşa dayağınızı yiyeceksiniz dedi allaha ısmarladık bile çekmeden yürüdüm gittim yanlarından. 1 hafta sonra o ülkücü "reis"in okkalı bir dayak yiyip okuldan kaydını çektirdiğini öğrendim içime saatler sonra içilen su gibi bir serinlik bir rahatlama geldi.

Normalde apocu kevaşe evlatlarını pek sevmem ama bu dingildozu yamulttukları için çok mutlu oldum ne diyim.

pavyon

sophos
Bir kuruluşun, bir kurumun, bir bahçe içindeki yapılarından her biri.
İçkili eğlence yeri ise üçüncü anlamı. (Fr. Pavilion'dan Türkçeye geçmiş.)

ölüme en çok yaklaştığınız an

hanzo hasashi
Tansiyonumun 8/4 olduğu zaman. Gerçekten öleceğimi sandım, kulaklarım çınlıyor, resmen back from death insanlar anlatır ya, beyaz ışık hadisesi gerçekten var. Hastanedeyiz bir de. en son duyduğum ses bir halüsinasyona aitti. "We cannot take much more, captain!" diye, doğru bir söz öbeğiydi, ölüyordum. Taa ki annemin 1 litre tuzlu ayranı ağzıma dayamasına kadar. Bu kadar basit kurtulacağımı hiç düşünmezdim.

franky

kargalı karga paşa
One Piece evreninin cyborg karakteridir. Mavi saçları, sürekli slip bir don ile gezmesi ve "siiiuuuuuupaaaaaaiiiiirrr!" diye bağırması seri sevenlerinde farklı bir lezzettir. Çok iyi bir gemi marangozu ve Sunny Go'nun yaratıcısıdır.

teknolojinin artık gelişmemesi gerektiği

dictatehate
Sonunun belli olmaması nedeniyle doğru önermedir. Yani son olarak yeni kozmozlar yaratmakla birlikte bütün tarihin tekrar etmesi yada daha da ilerleyip var olan her şeyin başka bir varlığa bağlanması ile son bulmayacak olan bilinmezdir. İyisimi ölümsüzlükten bir önce ki gelişmede kalalım ve yaşama devam edelim.