karayip korsanları salazarın intikamı

elrosse
26.05.2017 tarihinde vizyona giren Karayip Korsanları serisinin 5. filmidir
Başrollerinde (bkz:Johnny Depp) ve (bkz:Javier Bardem) başı çekmektedir.

Filmin İçeriği : Korkunç Kaptan Salazar'ın ( Javier Bardem ) yönetimindeki ölümcül hayalet korsanlar, denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni'nden kaçmayı başarmıştır; hayatta kalan tek korsan kaptan ise Jack'tir. Jack, Salazar'ın gazabından ve intikamından kurtulmak için Poseidon Asası'nın peşine düşer. Bu efsanevi asayı bulmak içinse güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanması'ndan dik başlı, genç bir denizci olan Henry ile zorlu bir anlaşma yapar. Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull'un dümenindeki Jack Sparrow, hem kötü kaderini tersine çevirmenin hem de şimdiye dek karşına çıkan en dişli ve korkunç düşmandan kurtulmanın yollarını arayacaktır.

izmit

kindahaze
1995-2004 yillari arasinda laik ,sirin bir sehrimizdi lakin su an yobazlarin,cahillerin dolu oldugu sehirdir.ayrica karsiim, as yapp vs tarzi apaci laflarida bu sehirden cikmistir.

metin2 oynayan nesil

besiktas
Beta sürümünde başlayıp grafiklerinden ötürü geri bıraktığım oyun. o zamanlar knight online oynardık. dediğim gibi özellikle grafik kalitesinden ısınamadım sonra 6 yıl bırakamadım. ha bu arada o dolunay çalan şaman sevgili benim

saa

twitter
Deir ze zor'a son 17 km arkadaslar
Suriye Ordusu kaziya kaziya geliyor
İsidi siliyoruz cok yakinda !
#Vallahisizisilecegiz
saa

dinlerin insanları sömürmesi

mortallman
Bir insan dinini, inanışını -eğer inanışı varsa- kendi içinde yaşamaya başlarsa ise, bu sorun temelli olarak çözülmüş olacaktır. bu sorunu kendine yaratan insan, farkına varmayan insan ve çözüme kavuşturacak olan yine insandır.

bunlar ilginizi çekebilir