confessions

deist imam

βετεράνος♛  · 30 Temmuz 2016 Cumartesi

  1. toplam giri 2952
  2. takipçi 98
  3. puan 38151

doğan medya grubu

deist imam
Tamamiyle resmen demirören ailesine geçmişlerdir. Aydın doğan satışı açıkladı. Az da olsa muhalif sesler vardı bu medya grubunda. Şimdi tamamen yandaş olacaklar. İyi oldu gerçi bu. Herkes saflarını belirlesin ki biz de onlara karşı saflarımızı belirleyelim.

en ırkçı ülkeler

deist imam
Tam türkiye yazicam aklima trakya ve ege geliyo. Bu iki bolge olmasa buraya kesinlikle yazardim turkiyeyi. Fakat ortada butun ulkenin irkci olmasi varsa eger, o durumda sonuc bize fransayi gosteriyo. Turistlerle bile ingilizce degil fransizca konusurlar. Ustelik bir cogu da ingilizceyi iyi bilir.

en kötü içkiler

deist imam
İçki alkollu olmak zorundadır. Alkolsüzlere içecek denir. İçki ile içecek farklıdır. Bu tanımı başta yaptıktan sonra da en kötü içki kesinlikle beyaz şaraptır. Yok aga kim yaparsa yapsın bu kadar boktan bir tad görmedim. Kırmızı şarap varken beyaz şarap niye içilir zaten aq.

elon musk

deist imam
Tesla ve spacex ile çağımıza damgasını vuran girişimci kişilik. Organik hoşafın bilim yarışması kazandığı bir ülkeden bu adamı takip etmemiz ise tamamiyle bizim boktan şansımız işte.
0 /

bunlar ilginizi çekebilir