ahı var

deist imam
Muharrem ince'nin efsane konuşmasının mottosu. Ben de buraya bir ahı var cümlesi bırakıyorum.

Üniversite sınavlarında soruları çalarak haklarını yediğiniz gençlerin ahı var

internet download manager

ickial
film indirmek için aşşırı iyi bir program. amma velakin internetteki "hareket eden" her şeyi indirebiliyor resmen. köşedeki bannerlardan tutun film öncesi verilen bahis reklamına kadar hepsini indirebiliyor. doğru indirme butonuna basmak için epey alışmam gerekmişti swh.

muharrem ince'nin kazanma ihtimali

jakoben
kazanırsa hiç bir şey olmamış gibi densiz , vurdum duymaz, unutkan bir huzur tekrardan topluma güven verecektir.peki ya kaybederse? hiç bunu düşünüyor mu acaba chp ,akşener ya da diğerlerine oy verecek olan arkadaşlar? her türlü kişisel çıkarınıza oy vereceksiniz.eğer kazanırsanız her şeyi unutacak kaybederseniz yine unutacaksınız.ta ki bir daha ki ( eğer olursa ) seçime kadar. yine aynı salaklıkları peşi sıra yapmak şansını önünüze koyacaklardır.neden böylesiniz biliyor musunuz? yanlış insanlarsınız çünkü.yapayanlış yetiştiniz ve düzelmek doğru insan olmak istemiyorsunuz. toplumda çoğunluk olduğunuz içinde azınlığı yanlış görebilmek hatasına yıllardır düşüyorsunuz.yıllardır aşırı sol dediğiniz insanlar size el uzatıyor yıllardır ''bu sefer olacak galiba''ya satıyorsunuz.umarım bu satışınız buna değerde kazanırsınız da son satışınız olmaz.

the pianist

lef
Yine aklıma piyanistin son sahnede Alman'ı bulamadığı geldi, sinirlendim. İzleyeli yıllar oldu ama bu olay içime oturdu kaldı. Sonra Almanlar neden Yahudileri sevmiyor -.-

haberleri takip etmek

yusufbaym
belli bir süre sonra bağımlılık yapan şeydir. şahsen ben hobi olarak yapıyorum bunu sadece seçim zamanlarında adayların birbirlerine seviyesiz laflarını görünce tilt oluyorum o kadar yoksa haber candır habersiz insan bir yönüyle her zaman eksik ve cahildir.

bunlar ilginizi çekebilir