confessions

the spook

Admin  · 26 Temmuz 2016 Salı

  1. toplam giri 3068
  2. takipçi 34
  3. puan 66982

barış pınarı harekatı

the spook
Rejimin ypgli teröristler ile askeri koalisyon kurmasıyla en büyük önemi kazanmış ve uzun süre gündemimizden düşmemesi gereken harekattır. Suriye'nin önderliğinde arap birliği ve avrupa'nın en ufak saldırısı, savaşla sonuçlanacaktır. Sınırını korumak isteyen ülkemizin ısrar tutumları hala en mantıklısı. İçinde terör örgütü besleyen rejim, harekat takipçisi olan ülkelere ne gibi bahanelerle gidecek savaş için.. göreceğiz.

iki gözüm

the spook
Ahmet Kaya'nın hayatını konu alacak film. Müslüm filmini izlerken, 'ulan keşke ahmet baba'nın da çıksa..'' diye içimden geçirmiştim, kalbimiz temizmiş demek ki. Umarım bütün gerçeklerin yansıtıldığı 1. kalite bir film olur. 'Sanatçının' siyasi hayatı yerine hayatının önde tutulması nedeniyle ülkücü arkadaşlar çıldırmaya başlamış bile.

barış pınarı harekatı

the spook
desteklediğim ve doğru bir harekattır fakat geç kalınmıştır. 21. yüzyıl girişlerinde uygulanması gerekmekteydi. Bunca sene Amerika'ya güvenmemeliydik. Her savaşta, harekatta veya operasyonda olduğu gibi masum kardeşlerimiz gazi veya şehit olarak dönebilirler. Ama gel gelelim diğer yanda 20 yıldır yaptığımız gibi elimizi kolumuzu bağlayıp pkk'nın sivil halk katletmesi var. Dediğim gibi, çok geç kalındı..

robotik avcılık

the spook
CHP Zonguldak Milletvekili'nin tbmm'ye verdiği mantıklı önerge. Avcıların yemek değil de aktivite için hayvan öldürdüklerini de öne sürmüş. Ana muhalefet şaşırtmaya devam ediyor beni ama gel gelelim akp grubunun soracağı ilk soru ''helal mi, haram mı?'' olmadıysa bir şey bilmiyorum.

mönchengladbach taraftarına kötü muamele yapılması

the spook
Başakşehir - Mönchengladbach maçında rakip takım başkanı'nın, uefa'ya taşıyıp şikayette bulunacağı konudur. Neymiş, bayraklarında haç olduğu için polisler içeri almamış. Kendi takım armanızı kullanın kardeşim bayraklarınızda, ne diye din meselesi yapmaya geliyorsunuz? Bilmiyor musunuz sanki Atatürk pankartlarının çöpe atılıp, ''Biz seni görmeden sevdik ya rasullah'' pankartlarının göklere asıldığı istanbul stadyumlarını.. Ülkenin kurucusuna saygısı olmayanlardan, bulunduğu dönemde son peygamberliğini ilan eden adamın dinine saygılı olmalarını beklemeyin. Şikayet geçersizdir.
0 /