altay sözlük

jakoben
online bol fakat yazan eden yok. yazılan şeyler de genelde osmanlı veya eski türk boyları ile alakalı cidden baydı. ced,ecdat güzellemesinden başka bir şey göremedim henüz. güncel hiç bir konu ile ilgili başlık veya değerlendirme yok varsa da solcular açıyor. phen mesela. asdasd ama en azından online birileri var o yüzden şu sıralar vakit öldürüyorum. fakat siz canlanırsanız amenna. eyv. der bırakırım.

theresa may

chernobog
dün yapılan güvenoyu oylamasında güven oyu alan başbakan.bence ne yaptıklarına dair ada halkının da bir fikri yok 2016'da yapılan brexit oylamasından sonra dolu dolu iki sene geçti,geçen sonbaharda ab ile bir anlaşma yapıldı ancak bu anlaşma da iki gün önce parlamentodan güven oyu alamayıp düşürüldü,brexit(ab'den çıkma) ise yanılmıyorsam tam olarak 2 ay sonra ve adamların belli bir planı dahi yok kimisi ab için yeni bir referandum yapılmasını isterken kimisi antlaşmayı yenilemek istiyor.böyle giderse antlaşma olmadan ab'den çıkacaklar ve fransa(elysee sarayı) dün kendilerini bu ihtimale karşı hazırlayacaklarını belirtti.

31 mart 2019 yerel seçimleri

princemuggle
İstanbul ve Ankara için muhalefetin en şanslı olduğu yerel seçimdir. Hayalet seçmenler ve sahte pusulalar ile sandıkta ve YSK tabanında hile yapılmaz ise kazanılması kesin yerlerdir ki her türlü hile hurdanın yapılacağı şimdiden de belli olmakta.