confessions

yarraminho bashievski

Viski  · 28 Nisan 2017 Cuma

  1. toplam giri 440
  2. takipçi 23
  3. puan 9834

alkol alınca bülbül kesilen insan

yarraminho bashievski
biraz ben biraz hepimiz hele duygusal şeyler söz konusu ise alkol nitro görevi görür performans full + full olur şu an o minvaldeyim yolum aydınlık olur inşallah çünkü başka şansım kalmadı artık.

alkol ciddi bir tetikleyicidir elbet kendisine sığınmamak ve o olmadan olmaza bağlamak ciddi derecede sıkıntılara sebebiyet verebilir.

ermenilere yönelik eleştiriler

yarraminho bashievski
etmiyorum çünkü beyinsiz değilim, ben de insanım o da insan onun suçu(!) sınır tellerinin öte tarafında doğması değildir/olmamalıdır, eğer illa bir şeyden nefret edilecekse bu devletlerin bitmek bilmeyen çıkar amaçlı politikalarına olmalıdır. yeryüzündeki tüm insanlar eşittir yoktur birbirimizden üstünlüğümüz.
2

google play'deki put yıkmaca oyunu

yarraminho bashievski
Malum arap yalaması or*spu çocukları tarafından yapılmış sikik sikik bir uygulamamsı zırvalık.

malum paçavranın linki burada;
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.put.yikmaca

Sözlükte belki bazıları bilir ben naçizane Müslümanım fakat bu or*spu çocukları ile aynı minvalde değilim bunlarla inandığım Allah aynı Allah değil bunlar kendi yarattıkları başka bir dinin yani şirk dininin peşinden gidiyor.

Normalde indirip prim yaptırmaya gerek yok ama ben indirip samsunda yıkmak isteyen varsa masraflarını da karşılamak koşuluyla her türlü beklerim diye açık açık tehdidimi yazdım götü yiyen varsa buradan başlasın. Tabi bu belki alt tarafı bir oyun gibi gözükebilir zira yeni nesillere Ata'sı din düşmanı gibi gösteriliyor.

Atatürk olmasa bugün rezil ortadoğu ülkelerinden biri olacaktık. şeytan bunları görse islama döner aq çocukları.

Dhkp-c

yarraminho bashievski
gençliğimde kısa süreli derneklerinde bulundum açık açık bir terör örgütüdür kimse yok ama şu bu demesin zaten su götürmez bir gerçektir. 14 yıl önce tanıdığım 3 kişi bombacı oldu Çıktı. çok çok iyi beyin yıkarlar, Allahtan çocuktum ve aralarından çıktım çok tehlikeli bir oluşumları var içlerinde kalmış olmasam inanmazdım çoluğunuz çocuğunuz aralarında kalırsa bombacı olur demedi demeyin.
0 /