confessions

gece

Şarap  · 26 Temmuz 2016 Salı

  1. toplam giri 519
  2. takipçi 87
  3. puan 10265

Ekşi sözlük

gece
hergün gündem kısmında "evlenmeden sevişen kız", " türk kızlarının çirkin olması", "sigara içen kız", "pubg oynayan kız" gibi mide bulandırıcı tek tip başlıklar gördüğümüz inci sözlük standartlarının yaştan dolayı 0,2 daha ilerisinde bulunan çöplük. her yer tiktoka dönmüş internete girmek istemiyorum!

antalya da tatil yapmanın türkler için pahalı olması

gece
biraz uzun bir başlık oldu ama başka türlü nasıl anlatabileceğimi bilemedim. tl nin değer kaybetmesi ve antalya da bulunan otellerin fiyatlarını turistlere göre ayarlaması yüzünden en kıytırık otel bile gecelik 600 - 700 tl den başlıyor. 1 hafta tatile gideyim dedim yok olacak iş değil. o parayı tatile versem mutlu olamam tatil bitene kadar aklım parada kalır. iki sene öncesine kadar gecelik 200, 300 tl den çok güzel otellerde kalabiliyorken şuan pansiyona anca gidebiliyoruz. gemi batıyor..

olası israil iran savaşı

gece
En çok Türkiye'ye etki edecek savaştır. Öncelikle hemen sınır komşumuz olan İran, ırak ya da suriye yerine türkiye'ye dolacak. Doğu illerinde iş sıkıntısı olduğundan dolayı büyük bir kısmı suriyeliler gibi büyük şehirlere yerleşecek. Ama suriye nüfus olarak küçük ve coğrafi olarak akdenize kıyısı olduğu için bir çok suriyeli avrupa ve Yunanistana kaçmaya çalıştı buna rağmen türkiye de 5 milyona yakın varken irandan rahat 10 milyon insanın türkiye ye gireceğini düşünüyorum. Üstelik sınırın büyüklüğü ve dağlık yapısı savaştan kaçan iranlıların çok rahat ülkeye girmesini sağlayacak. Suriye sınırı düz ve yerleşim yerlerinin bulunduğu bir sınırdı ama iran sınırı çok daha farklı. Zaten ekonomik olarak bitmiş olan ülkemiz yeni bir göç dalgası ile tipik aç ortadoğu ülkesine döner ve bir kaç yıla kalmadan çatışmalar ardından iç savaşa evrilir.
0 /