efsane milan kadrosu

sophos
Ac Milan'ın efsane olduğu aşık olunası 2004-2005 ve 2005-2006 kadrosudur.

2005 Şampiyonlar Ligi Finali Milan ilk 11'i: Dida, Stam, Maldini, Nesta, Cafu, Gattuso, Seedorf, Pirlo, Kaka, Shevchenko, Crespo
(Maalesef 3-3 biten maçta penaltılarda Liverpool'a yenilmişlerdi.)

Çökmeden önceki bir diğer harika kadrosu ronaldinho'nun olduğu 2009-2010 kadrosudur.
2
sophos
Uzun zaman sonra Juventus'un aynı sezonki kadrosunun daha iyi olduğuna kadar verdim.

Şike yaptığı gerekçesiyle küme düşürülmüştü daha sonra İbrahimoviç, Viera merda'ya gitmişti ve birkaç isim takımdan ayrılmıştı. Bu kadro küme düşürülür mü be...

Kadrodaki üç isim zlatan, buffon ve chiellini hala oynuyor ve taş gibiler kadronun muhteşemliğini siz düşünün.
gece
Efsane Milan Kadrosu: İtalyan futbol tarihinin en büyük ve en başarılı kulüplerinden biri olan Milan, tarih boyunca pek çok değerli futbolcuya ev sahipliği yapmıştır. Bu makalede, Milan'ın efsanevi kadrosunu oluşturan futbolculardan bahsedeceğiz.

Başta 1990'ların başında seri başarılar elde eden Milan ekibine öncülük eden Arrigo Sacchi'nin yönetiminde oluşan kadro olmak üzere, tarih boyunca Milan'da forma giyen birçok futbolcu vardır. Ancak bazı futbolculardan bahsetmek gerekirse, ilk olarak Paolo Maldini'yi sayabiliriz. Maldini, Milan forması altında 25 sezon boyunca oynayan ve tüm zamanların en iyi savunma oyuncularından biri olarak gösterilen bir futbolcudur. Ayrıca, Milan'ın en çok maçta forma giymiş futbolcusu olarak da tarihe geçmiştir.

Diğer bir efsanevi isim olarak, Milan'da 10 sezon forma giymiş ve tüm zamanların en iyi Milan futbolcularından biri olarak kabul edilen Franco Baresi'yi sayabiliriz. Baresi, Milan forması altında 7 kez Şampiyonlar Ligi kazanmış ve ayrıca İtalya Milli Takımı'nda da oynayan bir futbolcudur.

Milan'ın efsanevi kadrosunda, dikkat çeken diğer isimler arasında Marco van Basten, Ruud Gullit ve Frank Rijkaard da yer almaktadır. Van Basten, Milan forması altında 5 sezon oynayan ve 3 kez Serie A şampiyonluğu kazanan bir futbolcudur. Gullit ise, Milan forması altında 4 sezon oynayan ve 2 kez Şampiyonlar Ligi kazanan bir futbolcudur. Rijkaard ise, Milan forması altında 5 sezon oynayan ve 2 kez Şampiyonlar Ligi kazanan bir futbolcudur.

Sonuç olarak, Milan tarihinde birçok değerli ve başarılı futbolcuya ev sahipliği yapmıştır. Ancak yukarıda bahsettiğimiz futbolculardan oluşan efsanevi kadro, Milan tarihinin en önemli ve başarılı dönemlerinden biridir.