afgan işgali

jakoben


müslüman köpeğinden vatansever olmaz.
müslüman köpeği cumhuriyetten anlamaz.
cebinizdeki 5 TL için hiç düşünmeden kalbinize bıçağı sokabilecek
ne kadar ruh hastası varsa ülkeye aldılar.
yerli ve milli şehitlik orospu çocukları bitmemiş gibi...
türk kadınları yere bakarak yürüyor.
türk çocukları götünü tuta tuta sokakta geziyor.
kürtleri saymaya gerek yok zaten hep korku ile yaşıyorlar.
bunlar böyle vatan haini işte.liberalist
allah türkiye cumhuriyeti devleti ve hükümetinden razı olsun. başka hiçbir devlet sağcısından solcusuna göçmen karşıtı bir seçmen kitlesine rağmen ülkeye bu kadar mülteci sokmaz. ucuz işgücü sayesinde zenginliğimize zenginlik katacağız.
2
kam
Emperyalistler ve onların maşalarının Türkiye'nin demografik yapısını bozmak, türk kimliğini yok etmek için başlatmış olduğu işgal.
laikice
içmeye ayranımız yok s*çmaya atla gidiyoruz ülkede önü kesilemeyen o kadar olay varken yürüyeni yolundan alıp ülkeye sokuyoruz bundan daha da kötüsü varsa bunun sebeplerini tahmin edebiliyor olmak ve olası sebeplerinin ihtimal yüzdesi ülke zaten karışık ve her olayın unutturulması için ondan daha kötü bir olay meydana geliyor ampute takımından beter halde olan kör sağır dilsiz bir kesim var ve bu kesimin başımıza getirdiği problemi nasıl çözeceğimizi düşünürken her yeni bir gün başka bir sorun ekleniyor yediğimiz yemek barındığımız ev yaşadığımız ülke oturduğumuz g*t her şey risk altında ve anasını satayım ben böyle rahatlık görmedim