fesli orospu evladının gebermesi

anne boleyn
sözlüğü foruma çevirdiniz ulan diye isyan etmeye kalkışacakken başlığın güzelliği ile mest olduğumdan şimdilik kıyak geçeceğim durum.
sevindirici haberlerde bugün.
jakoben
ya şuan gerçekten öbür dünya diye bir şeyin olmasını diledim aq. o hesaplaşma anını gözümün önünde canlandırıyorum da... bu orospu evladı burnunda hortum, elinde serum, zebaniler; kardeş tamam bunları bırakabilirsin kaç numara giyiyorsun, al şunun bedeni uygun gibi, giy kardeş.hadi... diye bunu mekanına postalasa.. orospu çocuğu parmak ucunda sinsi sinsi gözden ırak ilerlerken omzuyla yanlışlıkla ekibin en belalısı olan o sırada pipo çekmekle meşgul kazım karabekir'e çarpsa, -gel lan amına koduğum,ahahah paşam bak burada ne buldum diye ensesinden tutup bunu tavşan gibi poker masasına götürse...(orada ortamı ayarlamıştır diye düşünüyorum paşa, sıkılmıyordur. allah'da paşaya bulaşmamak için kumara müsamaha göstermiştir diye düşünerekten.. ) ama devamı yok aq işte.masaya varana kadar yolda bir daha ölür bu amcık asşdjasd
dilhun
ülkede hâlâ sevindirici olayların olduğunu gösteren durum. vatan haininin arkasından zerre üzülen de gidip yunanları sevebilir.