oruç tutmadığı gerekçesiyle dayak atılacak ilk şehir

franz
Oruç tutmadığı gerekçesiyle dayak atılacak ilk kişinin yaşadığı şehirdir.

Başlık ve açıklama uyumum kimi zamanlar birebirdir, hiç sektirmem bilirsiniz. Swh swh.

Bu yıl adana ili, geçtiğimiz yıllarda yaptıkları akıl üstü olayları ile ön planda.

Diğer yandan kimi yobazlıkları ile çoğu insanı çileden çıkaran konya ili de yüksek derecede ilginin odağı olabileceği bir şehir.

Bunların yanı sıra asıl olarak, sürpriz oynamak isteyenleri suriyelilerin çokça bulunduğu kilis, mersin, gaziantep gibi şehirleri tercih etmelerini öneririm.

Ancak benim tercihim bu sene yine sakarya'dan yana. Her ne kadar son yıllarda ciddi ilerleme göstermiş olsalar da, içlerindeki kimi pislikleri hala temizleyememiş durumdalar.
jakoben
kanla bitebilir.bugünlerde bu çok geyik malzemesi oldu ama toplum çok gergin.senin peygamberini kitabını diye ölümüne girişecek haddeye gelmiş ikisi manyak olmak üzere üç insan ben biliyorum.umarım oruçlular akıllı olur işlerine bakar da aç karnına sopa yemezler.
edit; aç karnına gerçekten çok kolay dayak yenir.laf eden olursa toplaşmadıkları müddetçe gidin üstlerine iki sallar üçüncüde karnı guruldar.yatırın sikin sonra bakın nasıl su içiyor kana kana asdasd
jakoben
bugün sokakta sigara içtim bir tane ufaklık yan baktı.dedim ne lan öyle dik dik sikecekmiş gibi bakıyorsun.abi dedi ramazan günah dedi.dedim benim evim burada.çocuklara ikinci bir şans vermem.bir daha bana böyle bakarsan seni eve sokar sakat bırakana kadar döverim.öyle kötü birisine benzemiyorsun dedi.asdasd
2
ofelia
Bugün konyada oruç tutmayan bir kişiyi adamın biri dövmeye kalkmış ve sonra döven kişinin de oruç tutmadığı ortaya çıkmış veeee halk tarafından linç edilmiş. Sanırım ilk dayak haberi buydu. Tahminimden geç yaşandı bu olay. İlk günden olmasını beklerdim.
2