confessions

sophos

βετεράνος♛  · 13 Ekim 2017 Cuma

  1. toplam giri 3195
  2. takipçi 74
  3. puan 89092

vk dolandırıcıları

sophos
trolüne açtığım vkontakte hesabını iki sahte hesap eklemiş, kabul ettim. selamlaşma faslından sonra iki sahte hesap da aynı mesajları yazdı: ''ben sarhoşum şampanya içtim, aletin büyük mü?'' ''masajda kendi fotoğrafımı çektim görmek ister misin'' ulan bari içkiyi değiştirin. daha sonra site linki atıp üye olmanızı webcam açmanızı, para atmanızı istiyorlar.
4

cyberpunk 2077

sophos
daha iyisi çıkana kadar zamanının en iyi video oyunu. teknolojinin aşırı ilerlerdiği ve anarşinin olduğu dolayısıyla insanların kafayı yediği sanal gerçeklik dünyası. bu sene 17 eylül'de çıkacak.

Zeus

sophos
2019'da emekli olmuş, navi'nin efsanelerinden ukraynalı cs ve cs:go oyuncusu. navi'nin efsane cs 1.6 2010 kadrosunda vardı, bir yıl önceki navi 2019 cs:go kadrosunda da. kariyerinin çoğunu navi'de geçirdi, sayısız kupa kaldırdı. 2016-2017 arası gambit'te oynadı ve orada da şampiyonluk yaşadı.

ninjas in pyjamas

sophos
kısaca ''nip'', efsanelerden olan isveçli cs:go takımı. logosunun tasarımı muazzam.

milan'ın efsane kadrosu vardır ya hani akıllara kazınmıştır. cs:go'da da nip'in o efsane kadrosu vardı. f0rest, GeT_RighT ve friberg üçlüsünden oluşuyordu, bu üçlü takımın bel kemiğiydi. üçü de dignitas'a gitti. nip'in logosundan başka bir esprisi kalmadı. artık gözler dignitas'ta.

rusça

sophos
büyük ölçüde fiiller, edatlar (в, на vb.) ve ismin hallerinden (падежи) meydana gelen, en popüler slav dili. ingilizce gibi basit değil. karmaşık bir dil, karmaşık olması öğrenirken bizi uğraştırsa da onu güzel yapıyor tıpkı kadınlar gibi.
isimler almancada olduğu gibi üç cinse ayrılıyor; erkek cins (Мужской Род), dişi cins (Женский Род), orta cins (Средний Род).
ingilizce öğrenmek için kelime öğrenmeniz gerekirken, rusça öğrenmek için kelimeden çok fiil öğrenmeniz gerekiyor.
fiil demişken rusçayla ilgili tek canımı sıkan şey hemen her eylemin bitmiş ve bitmemiş veya tamamlanan ve tamamlanmamış fiil (совершенный вид, несовершенный вид) olmak üzere iki fiilinin olması. mesela покупать ve купить ikisi de satın almak demek. bağlama göre, eylemin tamamlanıp tamamlanmadığına veya tekrarlanıp tekrarlanmadığına bakarak kullanıyorsunuz.

csgo yatırım önerileri

sophos
evet artık oyundan fazlası oldu kantır strayk, oyuncu sayısı düşüyor diyenlere de inanmamak lazım. güzel bir oyun içi piyasası var. ilgilenenlere önerilerim var. cs:go dan para kazanmak istiyorsanız;
- s1mple, fallen, kennys gibi popüler oyuncuların en son turnuvadaki altın çıkartmalarını alın.
- fazla paranız yoksa bu oyuncuların ve takımların (özellikle natus vincere, astralis gibi büyük takımlarınkiler kesin artar) parlak çıkartmalarından alın.
uzun vadeli artıyor. sabırsız değilseniz 5 yıl bekleyin iyi para kazanabilirsiniz. ayrıca bazı takımlar dağılıyor ve oyuncuları başka takımlara gidiyor. bu dağılan takımlar bir daha turnuvalara katılamayacağından çıkartmalarının fiyatı oldukça artıyor.
-titan gibi dağılan takımların çıkartmalarına yatırım yapın.
örneğin bu yıl cr4zy esports dağıldı ve bir daha olmayacak. ibuypower'ın oyuncuları hile yaptığı düşünüldüğünden ban yemiştiler ve takım dağılmıştı, güzel logolu çıkartmaları birden uçtu. aynı şekilde bizden space soldiers da dağıldı, 5 yıla onun çıkartmaları da oldukça artacak demedi demeyin.

dünyanın kanunu

sophos
insanlar korunmak için devletler kurarlar, güç oluştururlar ve bu gücü birilerine devrederler. devletler uzun süre kalır, evrilir. rejimler ve hükümetler değişir. askerler devletleri, polisler de hükümetleri korur. daha sonra insanlar hiç yıkılmayacağını sandığı devletlerin kölesi olurlar, etkisinden çıkamazlar. çıkarlarsa milliyetten veya ulustan afaroz edilirler. -roma imparatorluğu'nda isa mesih'i yargılayan ve çarmıha gerilme kararını veren vali pontius pilatus da devletin ebedi olacağını düşünüyordu. nasıl olur da sen ayaklanma çıkarırsın, roma devleti'ne karşı gelirsin, roma devleti ebedidir gibisinden düşünüyordu. tanrı göklerde günümüzdekilerin benzeri bu düşüncelerle alay ediyor olsa gerek.-
İnsanlar kendilerini devletsiz yaşamın imkansız olacağına inandırırlar, aksi takdirde devlete karşı gelmekten başları derde girer. devlet insan için vardır diyerek kendilerini avuturlar.
insanlar kendisine yardım etsin diye bu devletleri destekleyerek kendilerine eziyet ederler, bir ton vergi verirler. yeri gelir devletleri için savaşır, devletleri için diğer insanlardan nefret ederler. canlarını verirler.
kazanan; devletin köleleri çalışıp itaat ederken sefasını süren ve paraları yiyen, hükümetteki yöneticilerdir. bazı insanlar da herhangi bir devlete karşı olup sonucunu düşünmeden, ilerde o devletin başındakilerin gücü eline alıp kendini sömüreceğini düşünmeden başka bir devlet kurmak ister.
2
0 /