confessions

jakoben

βετεράνος♛  · 25 Mayıs 2017 Perşembe

  1. toplam giri 1355
  2. takipçi 45
  3. puan 32615

dava

jakoben
ülkücülerin dava dedikleri şey aslında doğrudan cumhuriyeti yıkmak :D ve bir çoğu bunu bilmeden yıllarca dava dava diye söylenerek gezdiler. cumhuriyetçilerde bunun manasını algılamadan yıllarca bu söz yoluyla kastedileni yani cumhuriyete olan doğrudan düşmanlığı algılayamadan hep önlerini açtılar. niye? bu vatanın yiğitleri çünkü onlar. yiğitler sermayeye gerekli bir şey. birileri parayı korumalı çünkü ama şuan konu bu değil. şimdi niye ağlıyorlar onu anlamıyorum davanız başarıyla sonuçlandı el birliğiyle cumhuriyetin amına koydunuz? ve şuan bile hala o davaya ihanet etti bu davaya ihanet etti diye geziyorlar :D oğlum başardınız işte. ilk ve en zor adımı buydu ama planladığınız gibi moğollar türkistanlılar -bir amcamızın da deyimiyle- amınistanlılar anasınısiktiministanlılar doluşmadı sadece. biraz tökezledi gibi ama başardınız. cumhuriyet etiğine sahip herkes ülkeden kaçıyor yerlerine 3. sınıf insanları doldurdunuz. siz türk diye , bir yere kadar yoldaşınız olanlar da arap diye.. parti yapıp kutlamanın dibine vurmanız gerekirken niye ikide bir parti kurup isyan ediyorsunuz? bu kadar kollektiflikten uzak bir şey tabi ki cumhuriyeti yıkacaktı. :D:D:D bunlardaki beyni kuşa taksan ters uçar yemin ediyorum. nerede sapık supuk adam var doluştu ülkeye. yıllarca devrimcileri bunlar ırz düşmanı sapık bilmem ne diye topluma fişleyerek evlerine baskınlarla girip, yer yer başka yerlerde avladınız. gözlerinin yaşına bakmadan öldürdünüz. şimdi sapıklar sizlerin de dahil olduğu türlü iktisadi ilişkilerle büyüttüğünüz karşı devrim sermayesinin gücüyle dolaylı olarak kendi ellerinizle doldu ülkeye. bir sürü insan canından namusundan oldu olmaya da devam ediyor. belli ki edecek. nasıl ki öldürdüğünüz devrimciler için hesap vermeyecekseniz milyonların yaşadıkları ve hali hazırda yaşıyor oldukları travmalar içinde hesap vermeyeceksiniz ve utanmadan cumhuriyeti yeniden tesis etmek iddialarıyla bugün vitrine çıktığınız gibi cumhuriyetin yıkımında pay sahibi olduğunuz içinde hesap vermeyeceksiniz. bu demek oluyor ki ileride yapacaklarınız içinde hesap vermeyeceksiniz. yaptıklarınız yapacaklarınızın teminatı olabilir mi? söyleyin sizinle biz nasıl ortak gelecek kurabilelim? yöntemi nedir? herkes bu toprakların asıl sahibiyiz diye ortaya atılıyor. biz meselam böyle çalışıyor para kazanıyor o para ile toprak alıyor üzerine ev dikiyor bazen çocuklarımıza bırakıyor bazen de tekrar nakite çevirebilmek için satıyorduk. biz öyle toprak sahibi olunuyor sanıyorduk cumhuriyette. biz cumhuriyet kurduğumuzu sanmışız galiba.

delil aysal

jakoben
kendi işinde gücünde evine ekmeğini götürmeye çalışan bir taksiciyi öldüren kürt faşisti orospu çocuğu. adamın kızına da babanı öldüreceğim diye mesaj atmış. belki de kız ile bir geçmişi vardı. sapığı yada aşığı falandı belki de kız yüz vermiyordu o yüzden gitti babasını vurdu. ? böyle çok takık var.. adamın minicik bir kızı daha varmış yanlış bilmiyorsam. ananı siksinler içerde. kanım dondu izlerken aq çocuğu

osman öztunç

jakoben
kurt ölür davut ölür isimli şarkının yazarı.

yani türk ölür. kurt türk oluyor ona göre ve kendini türkçü addedenlere göre. davutta (yani aslında bariz bir şekilde tağut diyor ) tağutta atatürk oluyor. ama şehitler ölmezmiş. islamcı galiba. şarkı sözleri de her yerde kurt ölür davut ölür diye çıkıyor. davut ne çocuk mu kandırıyorsun?

cumhuriyeti türkçülerin ve ülkücülerin kurduğunun sanılması

jakoben
cumhuriyetin ne olduğunu bilmeyenlerin sahiplendiği bir kavram oldu bu. cumhuriyeti devrimciler kurdular abisileri. siz kurmadınız. sizde skolastik karşı devrim kavramlarıyla karşı devrimin askeri oldunuz. hem de kuruluştan bu yana kadar. devrimi hiç bir zaman anlamadınız dolaylı olarak koruyamadınız. gerçi zaman bizlere analarınızın amlarını da koruyamayacağınızı gösterdi, gösteriyor. atatürk kurt falan değildi alkanaşlar. bilmem ne dağının eteklerinden bla bla bir şeylerden çıkmadı. herif fransız ekolü. ona en yakın kıyasladığınız adamda saraydan hatunu kapmış bu düzen çokta bozulmasın isteyen islamcı bir sakat. yani seviye farkınız orada başladı aynı oranda yüz sene sonra da devam ediyor. tarih tekrar devrimcileri çağırıyor ve tarih sahnesine devrimciler çıkacak. fakat buna engel olabilirsiniz. umarım olursunuz. ben devrimlerle yaşamanızı istemiyorum çünkü. nefret çok büyüdü ne yazık ki.
afganların falan cariyeleri olmayı yediğiniz haltlarla çoktan hak ettiniz. hergezüe eyü günleğğğrr

ege akersoy

jakoben
hilafetçilere dalarken elektrikli testeresini evde unutan genç. anayasa ihlali yapan adama meşru bir şiddet uygulamış akabinde akp örgütü tarafından kanunsuzca esir alınmıştır.

Türkiye'de devrimci olmak

jakoben
ne yazık ki sosyalizmi savunmak tehlikeli onu anladım kendileri için iktisadi eşitlik talep ettiğimiz kitle ölümüne şeriat istiyor. birilerinin on evine el koyup garip gurabaya dağıtacağım diye de kimsenin anasını bacısını araplümanlara orospu etmek istemiyorum. yoksa sosyalizm çok güzel. fakat şöyle de bir şey var bu kitle ile bu ülke yürümeyecek kaldırmıyor. yani cumhuriyette olamaz. şeriatta olamaz. bu kadar orangutanla ancak böyle geçer her gün. her şeyi tüketip ta ki iç savaşa kadar. son da öyle gözüküyor. bu sınav bir şekilde verilmek zorunda kalınacak.

furkan bölükbaşı

jakoben
tipik bir işgalci arapların yerli iş birlikçisi müslümandan fazlası değil. Müslümanlık vatan hainliğidir. müslüman olmayın. Müslüman olupta güzel olan hiç bir şey yoktur. öldükten sonra çocuk becermeye gideceğini düşünen akıl hastaları toplumda barınmamalıdır.

arap anasının hacı yağı kokulu baldırını belli ki iyi tanımış devrimin ilkelerini benimseyen hatunlarla takılıyor vücut geliştirmeci başı açık filan. mis. sonra müslümanlar eziliyör. lan daha sen sikini sürmüyorsun müslüman bacılarına ne zırlıyon maymun

kürdistan özerk bölgesi

jakoben
seçimlerden sonra kılıçdaroğlu'nun kürtlere tanıyacağı iddia edilen hak. ben anlamıyorum şimdi dili anladık da özerklik neyi değiştirecek ? yani bu cumhuriyet düşmanı olan gerici orosmanlıcı toynakların esareti altında tek başımıza esir kalmış olacağız. paçayı sadece kürtler kurtaracak böyle bir durumda. ama bu ülkenin asıl sorunu bu gerici ideolojilerin esiri olan dingiller. neyi çözecek özerklik aq

hüda par

jakoben
hizbullahçı olduğu iddia edilen oluşum. öyle bile olsalar bunlar hiç korkutucu gelmiyor bana ya nedense o sivri çenesine beyazlar karışmış sakalı olan her orangutan bana aşırı komik ve çaresiz geliyor. ben bunları çiğ yer su içmeden sıçarım amına koyayım. o da bir bok yapamazlar bari kabız etkisi yapıp götümü acıtsınlar da mücadele ediyorum hissiyat yaşayayım yani. o kadar. kaybedecek bir şey kalmayınca bu noktaya çabuk geliniyormuş onu anladım
0 /