confessions

jakoben

βετεράνος♛  · 25 Mayıs 2017 Perşembe

  1. toplam giri 1303
  2. takipçi 44
  3. puan 30924

atatürkün en büyük hatası

jakoben
devrim sürecinde her şeye el attıktan sonra terminolojiye dokunmamak. bunun sonucunda türk devrimini sünni müslüman değerlerle savunulmaya terk edildi. e nerede laiklik? şehadet şerbeti içmek zorunda mıyız? demedi kimse. ölümünü araplara adarsan, arapların esaretinde yaşarsın. tıpkı 60 yıldır yaşadığımız gibi. her gün kadınlarımıza tecavüz ediyorlar her türlü pisliği yapıyorlar. mukaddesatçı denen sik kafalılarda bu gruba dahildir. hani şu ezan sikilmez bayrak emilmezciler işte. haha, gerçi onlarda artık türk bayraklı nevresimlerle süslenmiş yataklarına karılarını domaltır, ümmet kardeşlerine de hamile bırakmayacaklarına dair kuran'a el bastırır sonra vurdurturlar. al sana ezan dinmiyor bayrak inmiyor. ''dava'' dedikleri buydu sanırım... bir gün türk milleti kendine gelecek ve bu annesi sipermli şehadet şerbeti müptezeli ve çocuk götü müptelası arap köpeklerinden sonsuza kadar kurtulacak. o zaman o şehitlik şakirtlik sikkoluk her ne sikimse aptal saptal makamlarda kalmayacak. ölümümüzü daha elle tutulur değerlere atfedeceğiz. mesela cumhuriyet şehidi olmak gibi. kubilay gibi.

erlik

jakoben
kendisinden çok kitlesi çöp. amına koduğumun piçleri ülke işgale açılmış, her yeri satılmış bunları çocuk diye sıçan spastik analarının yolda yürürken koca götlerinin fotoğraflarını her gün afganlar, suriler çekiyor üstüne de gidip evde bakarak otuz bir çekiyorlar ama bunlar hala solcuları bokluyorlar. bu annesi sipermli şehadet şerbeti müptelası orospu evlatlarının olduğu yerde bağımsızlık falan hayal. neyse siktirsinler analarını bana ne aq.

tayyip erdoğanın tüsiada zılgıt kayması

jakoben
devrimin ilkelerinden yana tavır alacak, neoliberal politikalara abanmayacaktınız. adamı bu noktalara elleriyle getirdiler. geçmiş olsun. geçen onlara olsun ama bize de geçiyor arkadan...bu adamlar türk devletinin sahibiydi. demek ki sahip değişmiş. devlet yıkılmış demek oluyor bu. yerine tayyibanistan kuruldu osmanlı bile kuramadılar. böyle adamlara devleti yıktırdılar üç kuruş kar için puhahaha. aq böyle ülkenin

büşra dede

jakoben
akp trolü saksocu. bağırsakları karnından kesilerek alınıp genital bölgeden geri sokulup görünüş olarak alien'a çevirilecesilerden. spastik videolarla, akp giderse götümüze kuran-ı kerim sokacaklar minvalinde söylemlerde bulunan bir sikik. sokmayacağız diyemem tabi. eee... yemeseydiniz o kadar bok.

ülkenin yarısının vatan haini olması

jakoben
valla öyle röportajlarda gördüklerimizin; aptal ,embesil, uyansana vb.. içten içe kendimizi yediklerimizin hepsi aslında oldukça uyanık. kendi çıkarları için salağa yatan yozlaşmış it sürüsü. bunlar cahil değil. kafalarına bomba yememek için cahil taklidi yapan çıkarcı vatansız şerefsiz sürüsü. ulan ülkeyi işgale açtılar her yerini sattılar hala daha vatan inmez bayrak sakso falan aptal aptal söyleniyorlar. geçen sahilde aşı karşıtı sığır siki sürüsünün eylemine denk geldim. ellerde yine türk bayrağı. amına koduğumun bayrağını alet etmedikleri yer kalmadı. sıçma hakkı gaspı eylemi olsa türk bayrağıyla gidecekler. ama alayı arap falan... böyle sikko bir devlet yapılanması var ülkede. o bayrak elindeyse istersen azılı bir orospu çocuğu ol. en vatanperver sensin aq...

bir ölür bin doğarız

jakoben
cumhuriyet ordusunda söylenen gerici propaganda. cumhuriyet ordusu cumhuriyeti benimsemiş bireylerden oluşur. cumhuriyeti benimsemiş bireylerinde aileleri maksimum 2-3 çocuklu olur. dolayısıyla gayette bir kere ölürler tüm sülaleleri arkalarından yas tutar. bu söylem, aldığı üç kuruş maaşa bakmadan devlet eliyle beleşten yaşarken sincap gibi sikişip kurbağa gibi üreyen tayfaya aittir. yani islamcılara.işgal akılda başlar.

ali alkan

jakoben
bu herifi ilk gördüğümde başına gelenlere çok üzülmüştüm. sonradan kendisi de fetöcü değilim ama dergahlarda atatürk bize güzel anlatılmazdı diye konuştu. ne kadar türk devriminin düşmanı sipermli şehadet şerbeti hüptürücüsü varsa tsk'da dahil her yerde yuva yapmış bide solcuları boklardılar yıllarca atatürk düşmanı türk düşmanı diye. allahını siktiğimin takiyyeci orospu çocuğu müslüman köpekleri.. neyse geçmiş olsun kardeş. gez kolunda pazu bandıyla. kardeşine de allahtan rahmet falan fişman işte... bla bla. pkk işini biliyor aq.
edit: ali alkan değil mehmet alkan. ali vefat eden kardeşinin adıymış

atatürk maskesi altında din düşmanlığı yapmak

jakoben
atatürk din düşmanıydı. bizde öyleyiz. maske falan yok. bu cümlelerin sahipleri atatürk'ün devrimciliğini yok etmek için, tıpkı 1789 fransasındaki thermidor dönemi gibi devrimcilerin bakış açılarını karşı devrimin namlusuna sokma taktiğidir. kavramları tahrif etme yöntemidir. müslümanın yeri cennetin çocuk götü reyonudur. dünya değil. türkiye hiç değil. sikiyoruz işte alayını da. çelişki yok. sipermli şehadet şerbeti var.
0 /