confessions

jakoben

βετεράνος♛  · 25 Mayıs 2017 Perşembe

  1. toplam giri 1292
  2. takipçi 44
  3. puan 30665

ülkenin yarısının vatan haini olması

jakoben
valla öyle röportajlarda gördüklerimizin; aptal ,embesil, uyansana vb.. içten içe kendimizi yediklerimizin hepsi aslında oldukça uyanık. kendi çıkarları için salağa yatan yozlaşmış it sürüsü. bunlar cahil değil. kafalarına bomba yememek için cahil taklidi yapan çıkarcı vatansız şerefsiz sürüsü. ulan ülkeyi işgale açtılar her yerini sattılar hala daha vatan inmez bayrak sakso falan aptal aptal söyleniyorlar. geçen sahilde aşı karşıtı sığır siki sürüsünün eylemine denk geldim. ellerde yine türk bayrağı. amına koduğumun bayrağını alet etmedikleri yer kalmadı. sıçma hakkı gaspı eylemi olsa türk bayrağıyla gidecekler. ama alayı arap falan... böyle sikko bir devlet yapılanması var ülkede. o bayrak elindeyse istersen azılı bir orospu çocuğu ol. en vatanperver sensin aq...

bir ölür bin doğarız

jakoben
cumhuriyet ordusunda söylenen gerici propaganda. cumhuriyet ordusu cumhuriyeti benimsemiş bireylerden oluşur. cumhuriyeti benimsemiş bireylerinde aileleri maksimum 2-3 çocuklu olur. dolayısıyla gayette bir kere ölürler tüm sülaleleri arkalarından yas tutar. bu söylem, aldığı üç kuruş maaşa bakmadan devlet eliyle beleşten yaşarken sincap gibi sikişip kurbağa gibi üreyen tayfaya aittir. yani islamcılara.işgal akılda başlar.

ali alkan

jakoben
bu herifi ilk gördüğümde başına gelenlere çok üzülmüştüm. sonradan kendisi de fetöcü değilim ama dergahlarda atatürk bize güzel anlatılmazdı diye konuştu. ne kadar türk devriminin düşmanı sipermli şehadet şerbeti hüptürücüsü varsa tsk'da dahil her yerde yuva yapmış bide solcuları boklardılar yıllarca atatürk düşmanı türk düşmanı diye. allahını siktiğimin takiyyeci orospu çocuğu müslüman köpekleri.. neyse geçmiş olsun kardeş. gez kolunda pazu bandıyla. kardeşine de allahtan rahmet falan fişman işte... bla bla. pkk işini biliyor aq.
edit: ali alkan değil mehmet alkan. ali vefat eden kardeşinin adıymış

atatürk maskesi altında din düşmanlığı yapmak

jakoben
atatürk din düşmanıydı. bizde öyleyiz. maske falan yok. bu cümlelerin sahipleri atatürk'ün devrimciliğini yok etmek için, tıpkı 1789 fransasındaki thermidor dönemi gibi devrimcilerin bakış açılarını karşı devrimin namlusuna sokma taktiğidir. kavramları tahrif etme yöntemidir. müslümanın yeri cennetin çocuk götü reyonudur. dünya değil. türkiye hiç değil. sikiyoruz işte alayını da. çelişki yok. sipermli şehadet şerbeti var.

Devlet bahçeli

jakoben
siklam denen ideolojik arap işgal silahı üzerinden türk toplumunun sinir uçlarına dokunmaya devam etmektedir. türk milleti müslüman değildir. fakat ki, müslümanlar denen sikik topluluk ile cennet arasındaki en iyi acente firmalarını (örgütleri) çıkaran bir milletir. geçmişte olduğu gibi yine sipermli şehadet şerbetleri göt deliklerinden içeriye girecek gibi gözüküyor. bir ölüp bin doğuluyor mu görmek istiyor gerçekten bir ölmez ama kimse bu sefer. 40 olur o 50 falan olur.

şahan gökbakar

jakoben
evine ateşler düşecek diye zırlayan göt. noldu lan mahalle kenarı komedyeni şişman orospu çocuğu? ayak takımına maço tiplemeli komedyenlik yaparken iyiydi? sende bu milletin beynini götüne dikenlerden bir tanesisin şimdi zırlıyor yandaş medya siz hangi ülkenin medyasısınız görmüyor musunuz yangınları diye. yalarken her şey ne güzeldi ama dimi hahahaha. evini sikeyim senin

tkp

jakoben
yabancı düşmanlığına geçit vermeyeceğiz isimli bir yazı paylaşan parti.
sanki bahsi geçen yeni zelandalı yabancılar. orta doğulu vatanının peşkeş çeken tıpkı bizdeki gibi orospu çocuğu müslüman köpeklerine sahip çıkmak bizim mi işimiz? avradının amına koyduğumun hollanda portakalı bıçaklayıp savaşa evet diye böğüren şehitlik orospu çocuğu ülkücüler sanki evine alıp bakacakta düşmanlığa geçit vermeyecekmişiz. sikerim böyle yabancıyı aq fareleri. komünist vatan hainiysek milleti de sokakta bulmadık amına koyim

mülteci şiddeti

jakoben
https://streamable.com/9evgvz
gaziantep ayaklı bir ihvan-ı müslim porno merkezi. erduvan'a oy %70 lerde çıkıyordu en son. arkadaşa kusturmalı ümmet saksosu yapmışlar ahahahah.


devam.

devran dönünce, gerçi kemalist kemalist konuşmayayım.. devran beklemekle umut etmekle değil hareketle dönecek. bunları bu ülkeye alanların torunlarına kadar hayatları sikilecek. türk milletine katliam planları yapanların seçmenine kadar değil seçmeninin torununun çorabının lastiğine kadar evlerinden toplanacaklar evlerinden. resmen nazilerin yahudileri avladığı süreç başlayacak. allah bu ülkeyi bu hale sokanlara yardım etsin. eder herhalde. ona bile rüşvet verirler çünkü asdaasd

mustafa kemal atatürk

jakoben
bir sürü hıristiyan ve batılı başka liderlerin vakti zamanında sakın ola ki müslümanları kurtarma osmanlıyı da onlar batırdı diye çokça kez uyardığı lider. ama milletini sevmiş. senin seveceğin milleti sikeyim ben. sevdiği de yok ya aslında müslüman piçlerinden tiksiniyordu ama hepsine kıyamadı. kıyamadı bugün bu haldeyiz işte.
0 /