confessions

jakoben

βετεράνος♛  · 25 Mayıs 2017 Perşembe

  1. toplam giri 1325
  2. takipçi 44
  3. puan 31468

yusuf yerkel

jakoben
evladını kaybetmiş. evladın adı da Emir Zahit büyüyünce canlı bomba olacaktı, mücahit olacaktı arap piçi kardeşimiz. Yusuf kafasına falan bir tekme atsaydın çocuk belki kendine gelir yaşardı aq. neyse bb zaa
3

vatan uzaktan bakıp benim diyenlerin değil yar koynuna baş koymadan şehit olanlarındır.

jakoben
döl aromalı şehadet şerbeti müptelası mukaddesatçı ve ülkücü köpeklerin sikko propagandalarından biri. şimdilerde emniyete suriyeliler falan atanacakmış. ahahaha onlar şehit olunca vatanın sahibi onlar olacak demek ki? ekmeklerini karılarını ve kızlarını onlarla paylaşırlar artık. gerçi oğlan çocuklarını da.. hatta adamlar damacana filan sikiyor. gerçi bunlarda sikiyor. :/ damacalarını da paylaşırlar. bir ülke nasıl deli saçması propagandalarla başkalarına peşkeş çekilir, işgale açılmasına felsefi olarak ön koşulları yaratılır, müsaade edilir sorusunun cevaplarını aha bu ağzını siktiğimin amerikancı tayfalarının literatürlerini okuyarak öğrenebilirsiniz. her cümleleri bir kalleşlik bir vatan peşkeş çekme fıkrası. ama tersten. vatan severcesine. vatan ülkeden gitmek zorunda kalanların değil uğruna damacanasına müslüman komşusunun penis sokmasına müsaade edenlerindir.

ahmet jahrein sonuç

jakoben
aptal bir liberal. chp'nin kadrolaşmasının önüne liyakat bahaneleriyle; ''ama akp'ye böyle diyordunuz bakın siz neler neler yapıyorsunuz..'' minvalinde cevaplar yetiştiren bir herif. lan kurucu parti öyle veya böyle, kadrolaşmadan cumhuriyeti nasıl kurtaracak be amına koduğumunun aptal orospu evladı? siktir git anan kekini çayını tepsiyle getirsin git oyun videoları çek. sen kimsin devrimi kurtarmak kim neye yorum yaptığını nelere mal olduğunu bile anlamayacak kadar aptal. tıpkı ergen avcısı erlik efe salakları gibi. birbirilerini yiyorlar şu sıralar. beter olsunlar. ne olurlarsa olsunlar kurucu partinin önünde engel olmasınlar..
3

prof. dr. ümit özdağ

jakoben
tokyo'da doğmuş olmasına, belki de (ne kadar orada yaşadı bilemiyorum) laikliğin gelişimdeki önemine birinci elden tanık olmasına rağmen türklerin islamın esaretinde yaşamasını araplara karısını kızını düzdürmeye devam ettirmesini hak gören liberalin önde gideni. tek taktir ettiğim yanı mültecileri göndermeye niyetli olması ama o mültecilerinde kendi ideolojisinin hakim olduğu atmosfer yüzünden burada olduklarını bilmiyormuşçasına chp'ye falan sataşması çok komik. mülteci araplar gitsin yerli ve milli araplar pisliklerini ellerini kollarını sallaya sallaya yapmaya devam etsin. türkler islamın kılıcıymış hadi ya? çocuk mu kandırıyorsunuz lan siz?

sevan nişanyan

jakoben
türk aydınlanmasının karşısında konumlanmaktan gocunmayan, devrim ve jakoben düşmanı. kendisine sormak lazım bugün erdoğan faşizmine rağmen ermeniler çalışarak elde ettikleri zenginlikleri, legal bir biçimde vergilerini ödeyerek bu ülkenin en güzel yerlerinde yaşamaya ve yemeye devam ediyorlar ki erdoğan olmasa şuan görüyor olabilecekleri (ki görüyorlar mı bilmiyorum en çok türkler ve kürtler baskı görüyor aq arabistanında) baskıların yüzde birini bile görmeyecek olduğunu bildiği halde, bir türk'ün ermenistan'da değil mülk alması, proleter bir yaşamı, ifşa olmasından sonraki iki haftalık süreci doğranmadan tamamlayabilir mi? asıl faşist kim acaba sevan beyciğim. aydınlanmanın yada zoraki jakobenist aydınlanmanın karşısında olmasının birinci sebebi de erdoğan yönetiminin türkiye'yi dağıtacağını net olarak görmesi. liberal denen bok yığınları bir de bu herifi ilgiyle dinliyor. bu liberalleri bu ülkeden en kısa sürede temizlemek lazım artık katlanamıyorum

efe aydal

jakoben
türkiye'de ateizmin internet öncülerinden biridir. bu konuda kendisini taktir ediyorum. gençlerin zihnini açtı bu konuda ancak herhangi bir konuda uzman olmamasına rağmen her konu hakkında yorum ve yönlendirme yapmayı bırakmalı. bildiği işi yapsın. ateizm üzerinden kara mizah üretsin çünkü izleyici kitlesinin yaş aralığı 17-23 'e kadar düştü. ateizmin siyasal kökeni hakkında bir fikri bile yok. ama nedense ''sol gerici'' diye bir kavram türetmeyi kendine hak görüyor. bu kadar cahil cesareti izleyici kitlesini de doğal olarak belirli bir yaş aralığına sıkıştırıyor aynı erlik gibi.

veren bülbül

jakoben
durduk yere çiçek ,gül, göt veya can veren anadolu'nun baharatlarıyla zenginleştirilmiş nohut pilav kokulu götü olan arap soslu canlı türü. ahlak bulunmaz kendilerinde. küçük yaşlardan itibaren kadın, çocuk, sevgi düşmanı olarak yetiştirilirler. ergenlik çağlarında zımbalanmaları elzemdir.
0 /