confessions

jakoben

βετεράνος♛  · 25 Mayıs 2017 Perşembe

  1. toplam giri 1338
  2. takipçi 45
  3. puan 31864

13 kasım 2022 taksim patlaması

jakoben
seçim sürecinin başladığını bildiriyor. ben anlamıyorum ama taksime zaten işgal ikonları olan camiyi dikmişlerdi niye aynı yere saldırdılar tekrar çok garip. neyse ümmedi muhammedin yediği nanelerin sorgusu olmaz. ölenlere rahmet falan yalnız pek kafire benzemiyor vefat edenler. emniyette pkk / pyd falan diye açıklama yapmış. yersen.

pkk açıklama yapmış alakamız yok diye

püü

mhp şırnak ilçe başkanı mehmet emin ilhan bombacı ile telefon görüşmesi yaptığının tespit edilmesiyle ifadeye çağırılmış. mehmet emin ilhan bu ismi unutmayalım.

ülkü ocakları

jakoben
iktidar değiştikten sonra Türkiye cumhuriyetini yıkmaya kalkışmaktan ve Türkiye Cumhuriyetini işgale açmaktan , Türk milletinin karısını kızını namusunu Araplara fahişe yapmaya kalkışmaktan dolayı yaşayanlarının arasındaki on sekiz yaşından küçüklerinin asılması , ( bu daha çooook veren düldül ve yasin börek pompası dönecek demek oluyor ) geri kalanlarının kurşuna dizilmesi, Cumhuriyet tarihindeki tüm ülkücülerin ölülerinin mezarlarından çıkartılıp tekrar asılması gerekiyor. sikile de bilirler tabi. bilemedim şimdi. ha ölü ha sikik. kimin umurunda ? kimse için bir farkı olduğunu sanmıyorum. amşat götten sokuk kurtarır sizleri puhahaha

ayşegül aydın

jakoben
Arap kırması cahil ve muhtemelen çıkarcı babasının yıllarca ak partiye oy vermesinin sonuçlarından kendi payına hiç bir şey düşmeyeceğini sanacak kadar kurnaz olmasının bedelini ödeyen kız. seni çakal seni. salya sümük şimdi. milyonların canı 20 yıldır yanarken neredeydin? eminim ki davasına bakan avukat kız hakkında her Arap kırması gibi bu olay öncesinde bunlar orospu bunlar fahişe diyecek kadar nezih düşüncelere sahipti. şimdi ise burnundaki sümük ve salyadan yüzü seçilemiyor. neydi? it ürür kervan yürür. hadi bakalım. demet akalın.

Kemal kılıçdaroğlu

jakoben
tatlı alevi dedem benim. seni destekliyoruz falan. hani ülkücü ve dinci kökenli bölücüler var partinde senin önüne geçmesinler diyoruz. bunlar belediyelerde takılsın sen git ülkenin başkanı ol diyoruz. abim sen niye türban falan karıştırıyorsun şimdi? yemin ediyorum cinnet geçireceğim artık

murat kurum denen mahlukat

jakoben
itin evladı İzmir işgal altındadır diyerek Türkler'in ülkeyi işgal ettiğini ifade ve beyan etmiştir.

https://twitter.com/turkpostnews/status/1570136544652021760

reisiniz gitmesin oğlum. sakın gitmesin. yine tankın altında pastırma mı yaptırıyorsunuz orta doğudan ithal ettiğiniz maymunları şehadet şerbeti midir arap ayağı suyu mudur ne bok içtiriyorsunuz zombilerinize tereddüt etmeyin. bir tane Arap iti kırması bu ülkede değil askerlik yapmak devlet dairesine fatura yatırmaya giremeyecek çünkü. o camilerde yıkılacak. buradan ümit özdağ adındaki sunni islam aşığı türk devrimlerinin çok savunucusuymuş gibi gezinen arkadaşa da ses olsun. türk kadınları Arapların fahişesi değildir. ne yerli Arapların ne ithal.

türban vs mini etek

jakoben
sidiklüman karşılaştırması. orta doğu maymunlarının beyni olmadığı için bir düşünce üretemezler o yüzden düşünsel varlıklarını zıt karşıtlıklar üzerine kurarlar. sanki anasını siktiğimin ülkesinde tüm kamu kurumları ve okullarda, hastanelerde mini etek giymeyen giremez deniyordu... yıllardır da bu orta doğu maymunları tutar hep türbanı mini etekle karşılaştırır. çünkü kafa orada hep. nasıl ki türban takan kadın ''benim şahsıma tahsis edilmiş siperm tahliye aparatımdır ellemeyin'' mesajı veren obje ise, mini etekte ''ben şahıslardan bağımsız herkesin siperm tahliye aparatıyım'' demek onlara göre. çünkü konu hep bu. hep te buydu... konu siperm, konu döl, konu çocuk tecavüzü, konu bilmem kaç karı alıp sikmek. hiç bir şey yoksa kedi sikmek köpek sikmek konu.

yavuz ağıralioğlu

jakoben
Müslüman olmayan Türk'e Türk veya insan olarak görmediğini beyan etmiştir. bende seni görmüyordum zaten. hiçte görmedik. ne şehitlerinize üzüldük ne başka bir şey... herkes kartları çıkarsın masaya restine rest bu açıklama iyi oldu çokta güzel oldu tamam mı?

metin alper

jakoben
ülkü ocakları başkanından hallice özel harekat polisi. sünni bir piç. islamcı yalaması. ne zaman böyle; ''anadolu'da güneşin alnında buğday tarlalarında çalışan gariban analarımızın amı yanıyorduğğğ...'' diye efkarlı şiirlere giren adam görsem artık notumu veriyorum. böyle hıyar ağalarını toplayıp bir araya getirecen teçhizatı yükleyecen dooooğru kabeyi bombalamaya operasyona gönderecen. aynı anda hem göt hem de kahraman olacak

cemre demirel

jakoben
müslüman liberal dürzü. sokuk dinini liberalizmle harmanlayarak toplumsal yaşamda öyle veya böyle yeri olması gerektiğini altını çizerek geçirdiği yıllardan sonra çükünü masaya vurarak biz ''arap ülkesi miyiz'' diye isyan edip final yaptı. o dinin milyonlarca insanın hayatını mahvetti liberal gerizekalı hiç birini umursamıyor, insanlar kendi haklarını arayabileceği kolektiflere katıldıklarında seçimlerine küfürler ediyordun. iş sen sevişemeyeceğin rahat edemeyeceğin belki de sikik müslüman kıyafetleri giymek zorunda kalacağını hissettiğin zaman mı kafana dank etti? klasik sikik liberal işte. kendi anası sikilmeden kimseyle empati kuramaz kimseye hak veremez. ama o müslüman götüne sikik arap kıyafetlerini geçiremezler merak etme. götünü yine devrimciler kurtarır. hadi siktir git daha da video falan çekmezsin artık. çekersen de liberal geylere yayın yaparsın. ne de çok seversin sen eşcinselleri..

yusuf yerkel

jakoben
evladını kaybetmiş. evladın adı da Emir Zahit büyüyünce canlı bomba olacaktı, mücahit olacaktı arap piçi kardeşimiz. Yusuf kafasına falan bir tekme atsaydın çocuk belki kendine gelir yaşardı aq. neyse bb zaa
3

vatan uzaktan bakıp benim diyenlerin değil yar koynuna baş koymadan şehit olanlarındır.

jakoben
döl aromalı şehadet şerbeti müptelası mukaddesatçı ve ülkücü köpeklerin sikko propagandalarından biri. şimdilerde emniyete suriyeliler falan atanacakmış. ahahaha onlar şehit olunca vatanın sahibi onlar olacak demek ki? ekmeklerini karılarını ve kızlarını onlarla paylaşırlar artık. gerçi oğlan çocuklarını da.. hatta adamlar damacana filan sikiyor. gerçi bunlarda sikiyor. :/ damacalarını da paylaşırlar. bir ülke nasıl deli saçması propagandalarla başkalarına peşkeş çekilir, işgale açılmasına felsefi olarak ön koşulları yaratılır, müsaade edilir sorusunun cevaplarını aha bu ağzını siktiğimin amerikancı tayfalarının literatürlerini okuyarak öğrenebilirsiniz. her cümleleri bir kalleşlik bir vatan peşkeş çekme fıkrası. ama tersten. vatan severcesine. vatan ülkeden gitmek zorunda kalanların değil uğruna damacanasına müslüman komşusunun penis sokmasına müsaade edenlerindir.
0 /