iron

cigdemgulu
Admin iron'ı kaçıncı övüşüm bu bilmiyorum. Ama çok seviyorum be adamı. İnsanları bu kadar düşünen, onlara bu kadar yardımcı olan, bu kadar yapıcı, birleştirici çok az insan tanıyorum. Seviliyorsun iron reis.

prometheus
Hayatımda tanıdığım en temiz kalpli adamdır kendileri. Olumlu olan bir çok şey bu arkadaşın bünyesine adeta aşıyla enjekte edilmiş gibi. Başka durumda bu kadar iyi şey bir insan bünyesinde bulunamaz.

Ekleme: hayır da eksileyen kişinin zoruna giden ne bu entryde?
brc
demek iron admin. o zaman bir iki güzel lafta benim etmem şart oldu. zira atılmak istemem. ne güzelsin iron keşke hep yaşasan.
iron
An itibariyle son entrysini giren eski admin. bundan bir yıl önce laik sözlük fikrini ortaya atan mahir arkadaş ile hayata geçirdik daha sonra çeşitli sıkıntılardan kapattık ve iki ay önce tekrardan sözlüğü açtım. Sözlüğü açarken amacım insanlar robot gibi sürekli entry girsin değildi. Birilerinin yobazca dayatmalarına karşı benzer fikirde olan insanların toplanabileceği bir platform olmasıydı sohbetse sohbet, bilgiyse bilgi, goygoysa goygoy kuralcı bir yaklaşım ile açmadım sözlüğü tabi daha sonra ister istemez bir yönetim bir ekip kurallar vs oluştu, bazı şeyler ters tepti ben daha çok insanın bir birini tanımasına bu ortamın bir parçası olup belki yıllarca sürecek dostluklar, birikimler edinmesine vesile olmak istersen sözlük yüzünden dostlarımın bile bana mesafeli davrandığını, sözlüğün arkadaşlıklarıma zarar vermesi sözlüğü bırakma kararı almama neden oldu. ben görevimi mahir arkadaşa bırakıyorum. sağlıcakla kalın.
4
0 /