confessions

Virtuoso

Yazar  · 27 Nisan 2017 Perşembe

  1. toplam giri 577
  2. takipçi 70
  3. puan 10112

jhin

Virtuoso


Yanınızda oynayanın size uyumlu olması çok önemli. Mainim demeye kıyamıyorum ama aranızdan bilen ve benimle oynamış olanlar var. Hikayesi ve oynanışıyla başlı başına bir karakter olan khada jhin ! Bozkurtlar ulusun Tanrı Jhin'i korusun ccc

intihar eden insan

Virtuoso
Olayı bu kadar dramatize etmenin bir anlamı yok. Kalpsiz ve ya duygusuz olarak nitelendirilebilirim belkide ama her ne olursa olsun kendisine bahşedilen ömrü pes ederek sonlandırma hakkını kendinde görmemeli insan. Yaşam başlı başına çok derin felsefik bir durumdur. her ne kadar güzel konuşuyor , düşünüyor ve yaşamaya çalışıyorsanız bunların tam tersi şeyler de söz konusu olacaktır. Her şeyi güllük gülistanlık bekleyip gerçekleşmeyince " böle hayatın mq " triplerine girilmesini akabinde intihara sürüklenen hayatları amacından sapmış ve boşa geçmiş zaman olarak nitelendirdiğimi üzülerek belirtmek isterim.

edit : parça ne alaka diyeceksiniz hemen söyliyeyim. ölüm inhitar vs. dedik ya bir cenazem söz konusu olacaksa çalınacak marş bundan öte olamaz. peace !
0 /