confessions

iron

Admin  · 11 Mayıs 2016 Çarşamba

  1. toplam giri 600
  2. takipçi 203
  3. puan 16134

park jın hyok

iron
dünyadaki bankaları hedefleyen bir dizi saldırıyı içeren Sony Pictures Entertainment'a yönelik siber saldırı da dahil olmak üzere, tarihin en maliyetli bilgisayar saldırılarından sorumlu devlet destekli bir hacker grubunun bir parçası olan bir Kuzey Koreli bilgisayar programcısı. toplu olarak bir milyar doları çalmaya ve dünya genelinde on binlerce bilgisayar sistemini etkileyen WannaCry fidye saldırısına öncülük etmiştir.

Park, Kuzey Kore hükümeti tarafından işletilen bir şirket tarafından istihdam edilen bir grup (bkz:hacker) tarafından üstlenilen geniş çaplı bir hacker ağının üyesidir. Ayrıca şuan da ABD nin yaptırım listesinde.

barry white

iron
benim için dünyanın en iyi sesine sahip olan plak yapımcısı, şarkı yazarı, şarkıcı. Beş kez Grammy Ödülü kazanmış olan sanatçıtır. özellikle let the music play parçası ile gönlüme taht kurmuştur

laik günlük

iron
ehh işte günlüğe yazacak pek bir şey yok. ama yine de plansız karalamak geliyor içimden. aslında muıtlu olmam gerektiğini düşünüyorum ama bana mutlu olmam gerektiğini düşündüren şeyin mutsuz olmak için bir sebep olmaması olduğundan dolayı mutlu olamıyorum. aslında mutluluğu geçtim bu aralar pek var olamıyorum. bana ait olmayan bir hayatı yaşayamadığımı düşünüyorum. bu nedenle bu bedene değilde bu hayata sıkışıp kalmış gibiyim.. kar sularının erimesini bekliyorum ayağa kalkmak için, sonra herşey daha farklı olacak diyorum. buna inanıyor muyum bilmiyorum, ama umut ediyorum. Eskiden kendime içinde bir yer edindiğim ve mütşih keyf aldığım şeylerin içinde olmadığım için şükrediyorum. öyle işte günlük yaşayıp gidiyorum.

İmam hatipler Kapatılsın Facebook grubu

iron
2015 yılında tarafımca kurulan "imam hatipler kapatılsın" sayfasının facebook grubu. İlk başlarda benimde zevk aldığım, sonralarda ortalama 30 ıq gerektiren kürt - türk muhabbeti yapıldığı için soğuduğum facebook grubu. Grup uzun zamandır ilgilenmediğim hatta bakmadığım bir yer haline geldi. Mod veya admin olarak kim girerse girsin kendini allah olarak sandığı bir yer. Hayır yani s*kimsonik bi face grubu kardeşim altı üstü yetki verdik neden götün kalktı demeden edemiyorum. Ama iyi yanlarıda var tabi yüz yüze bir çok insanla tanıştık, buluştuk, dost olduk vs.. Bakalım ilerleyen zamanda tekrar dönersem başta adminler olmak üzere güzel bi temizlik yapacağım.

marka tescili

iron
marka bir işletmenin tüm varlığını temsil eden bir işarettir. bu kadar önemli bir işaret, özenle korunmalı, yasal olarak tescil edilmeli ve bunu kanıtlayacak belgeye sahip olmalıdır.

marka koruması, ürün ya da hizmetlerinde marka kullanan gerçek marka sahiplerini koruyan bir sistemdir. bir markanın gerçek sahibi, söz konusu markayı ilk kez düşünen, bir ürün ya da hizmette kullanan ve kullanımına devam eden kişidir.

bir başka kişi tarafından düşünülmüş, uygulanmış bir markanın, bir diğer kişi adına tescili iyi niyet kurallarına aykırı bir davranıştır.

tescilli markanın tescilsiz markaya oranla büyük avantajları vardır. başvuru aşamasında, türkpatent tarafından incelenen, uygun görüldüğü takdirde yayınlanan ve üçüncü kişilerin görüşlerine ve itirazlarına açılan bir marka, hem resmi kurumların hem toplumun denetiminden geçmiş olmasının verdiği güvenle daha sağlam temellere sahip olur. artık elinde resmi kurum tarafından verilmiş bir kanıtı olan kişi artık haksız kazanç girişimlerini kolayca engelleyebildiği gibi, yaptırımlar uygulanmasını sağlayabilir. marka tescili

paintball

iron
uzun zaman sonra yeniden oynadığım gazlı paintball silahı ve boyalı mermilerle oynanan mükemmel keyf veren oyun. ilk oynadığım zaman parkurun saçma sapan olması nedeniyle keyf almamıştım bugün müthiş keyf aldım parkur muazzamdı istanbul avrupa yakasında olan ve oynamayı düşünenler için kesinlikle tavsiye ettiğim mekan: https://www.avrasyapaintball.com/

sagopa kajmerin ateist olduğunu söylemesi

iron
geçenlerde yapılan bir soru cevap etkinliğinde inancın ne sorusuna inancım yok diye cevap vermiş. eyy siyasal islam sen nelere kadirsin. bildiğin ülkenin yarısını ateist ettiler. bu arada sago cüppeli ahmet ve tayfası ile fazla içli dışlı bir dönem geçirip daha sonra ehli sünnetlere karşı kurancı edip yüksel tayfasına geçip yapıp en sonda da aydınlanarak ateist oldu.

tanım: yeni yeni sevmeye başlamama sebebiyet vermiş mc.

leyla işxan

iron
Bazid'in Agiriye ilçesinde Yezidyan ailesinde doğmuş kürt sanatçı. 1912 osmanlı olaylarında önce rusya ya daha sonra ermenistanın alyaglaz bölgesine göç etmişlerdir. Leyla İşxan, Shakiro , Karapet Xoço , Meryem Xan , Biro Baro gibi çeşitli seslerden esinlenmiştir. Ayrıca gözümde dünyanın en güzel gülen kadınıdır.
0 /

bunlar ilginizi çekebilir