confessions

iron

Admin  · 11 Mayıs 2016 Çarşamba

  1. toplam giri 785
  2. takipçi 336
  3. puan 22472

çiğköfte

iron
Eroinden sonra en büyük bağımlılık olabilir. Ne pizza ne bulger ne başka bir şey yemek bu kadar haz vermiyor. Tabi tadımlık yemek güzel 1, 2 parça fazlası rahatsız eder.

ipek sıva silk plaster

iron
tekstil ürünlerinden elde edilen bir iç cephe malzemesi. normal boya yerine kullanılan ama boya ve duvar kağıdından 10 gömlek daha üstün olan muazzam bir malzeme. Mesela alıp kullandığın zaman 10 yıl boyunca boya badana derdin olmuyor. Sonra ciddi miktarda ısı ve ses yalıtımı sağlıyor sıcak, soğuk dengesini korumak için ciddi tasarruf ve kolaylık sağlıyor. Üstünüzde çok ses yapan bir komşunuz varsa tavana uyguladığın zaman sesi nispeten azaltıyor. ve istediğin zaman ipek sıvayı söküp başka yere taşıtabiliyorsun ıslatman yeterli swh.

kısaca bu kadar çok özelliği olan ve boya saçmalığından kurtaran üstelik boyadan 40 gömlek daha dekoratif duran böyle güzel bir şey nasıl bilinmez ilginç.

aşk

iron
Çok yakında beni bulacağını hissettiğim bok. birine aşık olmayı gerçekten çok istiyorum. Karşılıksız olsun hiç umrumda değil, hatta işime gelir ki hiç bitmesin. Çünkü aşık olduğunuz insanı tanıyınca hayal kırıklığı yaşıyorsunuz.
25 yıldır ilk kez birilerini sevmeye çalışıyorum.
5
0 /