muharrem ince

franz
CHP cumhurbaşkanı adayı olmuş.

Az sonra açıklamasını da Kılıçdaroğlu verecekmiş.

Ne bileyim, sanki mahalle esnafı üslubu var adamda. oyum ablaya gidecek gibi bu gidişle.
1
yusufbaym
genel başkanlık için karşı karşıya geldiği adam tarafından partinin cumhurbaşkanı adayı seçilen kişi. kulağa ironik geliyor ama ülkeyi iyi yönetebileceğine inanıyorum hitabet üslup ve zekası yerinde.
lef
Cumhuriyetin yansımasıdır. Çobanken öğretmen; daha sonra milletvekili olmuştur. Yakında da Cumhurbaşkanı olacaktır. Arkasındayız.
jakoben
anıt kabir'de fatiha okuması sinirlerimi hoplatmıştır.istemiyorum abicim istemiyorum.devlet alanında dinsel hiç bir şey istemiyorum ben.beni temsil etmek için oradasın dua ettiği yirmi beş metre kare alanı içinde, altın rengi dökme demirin üstünde kara harflerle''biz, ilhamlarımızı gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz.'' yazıyor.el insaf aq.bence chpliler çıldırmalı fakat işte..el mahkum yazık size bunlara mahkumsunuz gerçekten.
ofelia
Cnn türk'e çıktığı programı izledim az önce. Herkesin ağzının payını çok güzel verdi. Hasret kaldık böyle görüntülere.
the spook
yazılıdan 20 alan öğrencinin, ''yav bu hoca bir şey anlamıyor bu dersten'' dediği ülkede, Fiziği bilmediği savunulan cumhurbaşkanı adayı.
twitter
dün aksam üzeri nazli celigin programina konuk oldu ve biranda bir şiir okumaya basladi sayin laiklik bekcisi büyük basgan muharrem o kadar cok kendime benzettim ki adam bir anda soruya siirle cevap verdi lan cok duygulandım. sanattan anlamayan dingillere en sonunda bir gülüşü vardi inanin insanin ömrünü uzatir
edit:imla
0 /