confessions

jakoben

βετεράνος♛  · 25 Mayıs 2017 Perşembe

  1. toplam giri 1221
  2. takipçi 41
  3. puan 27956

neslican tay

jakoben
kanser ile mücadele eden ve ne yazık ki mücadelesini kaybedip vefat eden hayat dolu bir genç kız. öldü bugün. twitter'da pelikancı götlerden birisi ; ''Neslican Tay ölmüş.Herkes cennete kavustu diyor. Orasini Allah bilir. Yalniz bu çıplaklikla biraz zor...'' diye bir twit atmış. bu ülkedeki hesaplaşma çok kanlı olacak. öyle fetödeki gibi asfalta yapışıp bağırsak fırlatan salaklarla da kurtulamayacaksınız. çok büyük sikiş dönecek. allah hepinize ve sizleri kollamaya kalkacak tüm teşkilat mensuplarına şimdiden gani gani rahmet eylesin aq çocukları.

öğrenciyi yanlışlıkla vuran polisin tahliye edilmesi

jakoben


aha bu beyinsiz piçtir. 2 yıl 7 ayın sonunda affını dilemiş e haydi al bari demişler. başlıktaki yanlışlık kelimesi sadece vukuatın kasıtlı olmaması adına yazılmıştır fakat kabul edilemez bir aptallıktır. eli kelepçeli ve kaçmaktan vazgeçmiş çocuğun kafasına silahla vurarak ölümüne sebebiyet vermek büyük bir ihmal ve dolayısıyla suçtur. bu durumun tahlilini polislerin yazıştığı yerlerden de takip ettim söz konusu kırılan bir vazoymuş gibi; '' yanlışlıkla oldu , yok benim arkadaşım tanırım iyi çocuktur, yok bu işin kitabında bu da var yapacak bir şey yok , burası hukuk devleti , her gün onlarca çocuk ölüyor '' gibi onlarca aptal yorumlamalarla savunmalar mevcut. bir kaç tane aradan çıkıp böyle karar olmaz diyen var sadece. bu açıkça terörizmdir. bu kurumdakiler ya tasfiye edilmeli ya ıslah edilmelidir. net söylüyorum. isterlerse götlerine kuranı soksunlar isterlerse yorganları türk bayrağından olsun beni enterese etmez. kimseyi etmemeli. canımızı sokakta mı bulduk ? bu kadar kolay olmamalı. kolay olabiliyorsa karşı bir savunma strateji geliştirilmeli. polisin hareketini savunan yorumları atanların profillerini incelediğimde osmanlıcılık-dincilik akımının etkisinde olduklarını gördüm. bir başka dünya'nın varlığına inanan adamların silahla başımıza dikilmesi kabul edilemez bir vahşet işte. canın ikinci bir şansının olduğu inancı ilk canın önemini sikip atıyor bu aptalların bilincinde. çünkü o am beyinlilere göre o çocuk cennete falan gitti. sorun yok. devam et kaptan. bu kadar dangalaklığı bu kadar cahilliği bu ülke kaldırmaz.

sömürge olmak

jakoben
bir çok tanımı olsa da üretemeyen bireylerden oluşan toplum olarak kalmaktır aynı zamanda. kariyerizm gibi bir sosyal statü belirtgeçin esiri olur ve asalak döngüye kapılır insanlar. her mesleğe bakın varlığı itibarıyla aracı mesleklerdir. hukuk zenginleri kollar, öğretmenlik sömürge olmayı öğretir ve o yolda gençleri piyasaya hazırlar. istisnai olarak eğitim dış politikalara göre, ilişki kurulan devletlere ve onların özel sektörlerine göre bazı bölümleri daha çok tedarik eder bazılarını kısar. üretemeyen toplumlarda ahlaki olduğu iddia edilen değerler asalaklıklardan uyanmaya meyilli insanın önünü kesmek için vardır sadece. örnek vermek gerekirse kadın ile erkeği ayırmak en büyük aptallaştırmadır çünkü aşk deliliktir. delilik aklı açar ve özgürleştirir yaratmayı teşvik eder, sorgulatır. eğitimde sivri zekalılar okulu bırakıp ''start up''veya bilimum girişimlerle turnayı gözünden vurabiliyorsa o sistemde bir hata vardır. emek-ekmek diyalektiği haksızlıklarla doludur, oturmamıştır. kurnazlık akıllılık sayılır böylece ve ödüle, daha çok paraya haklı algısıyla konar. bir ülkede bireylerin en büyük amacı başını sokabilecek bir ev, mütevazı bir araba ve iyi bir eş ise ve milyonlarca insanın tüm çabası bu yönde ise devrim şarttır. kaçınılmaz olması ise toplumun delirmesiyle aynı orantıdadır. toplumda delirme giderek artmakta, özellikle cumhuriyet ahlakı ile yetişmiş çoğu bireyin aklının almayacağı kötülükler, zorbalıklar bin türlü paranoyaya ve korkuya sebep olmaktadır ki devrimci düşünceye göre mevcut delirme henüz daha alt aşamadadır. çok çok daha kötü şeylerin habercisi olan bu durum bir devrimci kalkışmanın da önünü kaçınılmaz olarak açmaktadır. allah yardımcımız olsa iyi olur. yoksa onu da kurşuna dizeriz.

fransız ihtilali

jakoben


en iyi anlatımı bu herhalde. çok güzel özetlemiş. bayağı gergin gözüküyor. haklı. onlarca yıldır dangalaklıkla yönetiliyor, resmen soyut sikkoluklar üzerinden donumuza kadar soyuluyoruz. bunlara sebep olanlardan biri bile balta ile parçalanmamışken yürüttükleri sistem yüzünden halkımız çeşitli yollarla parçalandı. video boyunca ana avrat küfür etmemesi bile mucize. bu da part iki, dikkatle dinleyin. öfkelenin ;

maltepe

jakoben
nezihliğini aşırı solculara borçlu olan semt. maltepe gerçekten çok özel bir semttir. şimdilerde alınan göçlerle bozulmuş olsa da genel anlamda hala sokakları güvenlidir. bunun sebebi de vaktinde sağcılara alan bırakılmamasıdır. adamlar burada örgütlenmeye mi başladı? parti evleri mi açıldı? broşür mü dağıtmaya başladılar? o vaktin solcuları tabii bizim gibi götü yumuşaklardan oluşmuyordu.. kalaşnikofla doğrudan taarruza geçiyorlardı. mekanlarını tarıyorlardı adamlarda kaçıyordu. bu dediğimin yapılmadığı semtlerde var örneğin fikirtepe, sultanbeyli, eminönü, beyoğlu.. hepsini bok götürüyor.bu semtin zamanındaki gençleri biliyorlarmış başlarına gelecekleri önlemlerini sımsıkı almışlar. tabii şimdi artık bozuldu orası ayrı.. hele ki beş çeşmeleri mhp'liler kaç kere almaya çalışmıştı. iki yada üç semt evi açtılar ve saldırılardan dolayı kapattılar diye biliyorum. o vakitlerde kimse oradaki meyhanelerden haraç kesemezdi. şimdi yine gelmişler görünürde yoklar ama babamın meyhane işleten arkadaşları var neler anlatıyorlar neler.. bir tanesi kapatmak zorunda kalmış hatta. adamlar reis sonuçta.. bana kira vereceksin ulan diye silahla geliyormuş içeri.. bu adamlar her yerde işte. sonra memleketi kanser gibi saran böyle piçlerden kurtarmak için örgütüne kaynak yaratmak adına banka soyan deniz gezmiş terörist olur.

12 eylül 2019 diyarbakırın kulp ilçesinde patlama

jakoben
ülkenin anasının amının dizine indirildiğinin artık meşru olduğu saldırıdır. ülkenin iktidarı ve parlementosu acilen tasfiye edilmeli ve yerine yurtta bütünlük yaratacak sosyalistler gelmelidir. bu ülkede iki sene ohal ilan edildi. her gün haber bültenlerinde ağzı ile cam yiyerek yetenek yarışmasında birinci olan, üç kulvallah bir elham ile fıtığını düzelten adamlardan sonra uçak görüntüleri gösterilip pkk mağaraları bombalandı 34534 ölü ele geçirildi haberleri dönüp durdu. biten hiç bir şey yok. seferberlik ilan etsen üç günde biterdi. artık kimse yemiyor. ölü üzerinden siyaset yapmayı, ölümüz var haklıyızcılığı kimse yemiyor. gidin ananızı sikin. bittiniz yatacak yeriniz yok. o yüzden devam edin. elinizi kana bulamaktan çekinmeyin. artık kendi ideolojisi bile belirsiz, amerika'nın bölgedeki çıkarlarına mı.. kime, neye hizmet ettiği iyice belirsizleşen bir örgüt üzerinden iktidarınızı sağlamlaştırma çabanızı kimse yemiyor. tabii sizde haklısınız. iki rütbeli gönderdiğiniz evdeki adamlar vay oğlum şehit oldu diye övündükçe elinizde feda edilebilecek onlarca can var.

netflix'ten bedavaya film izleme yöntemi

jakoben
valla bilmediğimden soruyorum, bu netflix'te ki dizilere internetteki dizi sitelerinden erişemiyor muyuz? bacım tutturdu üyelik alalım diye çünkü eğer izleyebiliyorsak ağzına çarpacam bir tane. laptopu var tableti var bilgisayarı var ayda 20-30 TL ekstradan geçireceğine zahmet etsin biraz reklama tıklamakla uğraşsın. götümüze donu zor alır olduk aq kıl oluyorum böyle hareketlerine

canan kaftancıoğlu

jakoben
bugün canan pazar günü istanbul sonra ankara... siyasal islamla yani çocuk pornoculuğu ve soygunculukla demokrasi gibi bir araçla mücadele edemezsiniz. devrimcileşmeniz devrimcilerle örgütlenmeniz gerekmektedir.

kadın erkek arkadaşlığı

jakoben
3. dünya ülkelerinde tartışılan muhabbet. etik aramak manasız. iki arkadaşsın. çok yakınlaşırsan olur yakınlaşmazsan olmaz yani. bir çok sebebi olabilir bunun. genelde erkekler özellikle cinsel açlığa uzun süre maruz kalabiliyor bu ülkede. dişi kişisi kankasına kıyak geçmek isteyebilir... doğrudan ikili arasında karşılıklı arzu olabilir. mühim olan bu durumun sonrasıdır. ergen duygular yeşerip aranıza girerse o vakit etiğini tartışabilirsiniz tabi. benim böyle bir kız arkadaşım var. isteseydik olurdu. gerek görmedik. çünkü bende siperm yok. aşsodjıaşosdjı

şehvetiye tarikatı

jakoben
gazeteci ismail saymaz'ın yeni kitabı. otuz dakikalık şöyle bir söyleşi mevcut. izlemenizi öneriyorum. ortalığı ne derece bok götürdüğünü kavramak açısından kitabının içeriği hakkında bilgi veriliyor;

0 /