confessions

jakoben

rom  · 25 Mayıs 2017 Perşembe

  1. toplam giri 935
  2. takipçi 33
  3. puan 18186

arthur schopenhauer

jakoben
schopenhauer'un ikili ilişkilerin temelini libidoya sabitlemesinin sebebi zaman makinası yolculuğudur. arthur bir gün iki binlerin türkiyesine yolculuk yapmış ve (şov haber sayesinde) şofbeni açıp saatlerce fantezi yapan çiftlerin gaz zehirlenmesinden öldüğüne şahit olmuştur.buna üzülmesi ile birlikte insanlar birbirileriyle daha kısıtlı zaman geçirebilsin ve işlerini çabuk görebilsinler diye cinsel aşkın metafiziğini yazmıştır.sağol büyük şef büyük şofben ağabey.sağol.

ideoloji yobazları

jakoben
ideolojinin yobazı olmaz ideolojik akımlara yobaz yaftası yapıştırmak kapitalizme hizmet edenlerin çıkardıkları söylemlerdendir. adı üzerinde ideolojidir ve gereklilikleri ,taviz vermeyeceği yöntemler veya yönler vardır.bunların uygulamasını yada söylenmesini yobazlık kriterleri içerisinde değerlendirirseniz ne olur biliyonuz mu? ''bugün olur işte.''

arkadaşının olmaması

jakoben
dönemsel buhranlar.18-23 arası ortam or*spusu olan ben şimdi en tatlı bebiklerim bile arasa açıp açmamakta tereddüt ediyorum.zevkler değişiyor hayattan beklentiler değişiyor özellikle ortak noktalar çok felaket evrim geçiriyor yalnızlık geliyor o zaman yoksa tabi ki yalnız olmak istemez kimse fakat gerçekten de kimsenin dediklerini çekemiyorsanız yada umurunuzda olan şeyler bütünü değilse çıkışsız olarak oraya mahkum oluyorsunuz.arkadaş edinin.bolca.sonra zaten hepsinden kurtulmak isteyeceksiniz.

türkiyede uyuşturucunun yasak olmasının nedenleri

jakoben
birinci sırayı toplumsal huzur ve düzen bahanesi almaktadır.hayvan ve yabani gericilerin kol gezdiği bir toplumda sizin esrar içmeniz birikiminiz dahi olmasa bile içinizdeki endişeleri öldürmenize ve yaşadığınız düzenin saçma olduğuna kendinizi ikna edebilmenize sebep olabilir.çünkü toplumsal bilginin kaynağı insan ve yaşadıklarıdır.bu konuda birikim edinmenin tek sebebi ise sizlerin hayat tecrübelerinizin tutarlı çıkarımlarını kendi başınıza yapamamanızdandır.çünkü düşünmenize izin verilmiyor.sonuçta toplumsal olan ilk kitap yine hayatın izdüşümünden çıkarımla yazılmıştır.sizlerde hali hazırda yaşıyorken esrar sizlere bu konuda kendi becerilerinizi harekete geçirebilmenize katkı yapabilir.istenmeyen budur.örgütlü kötülük aptallık ne derseniz,hüküm süren o olduğu için esrar içmeniz sağlığa zararlıdır.esrar içmeniz sağlığa zararlıdır çünkü biz gericiler tutarsız tüm argümanlarımızla haklıyız ve sizi öldürürüz.uyanık olup bizden korkmadan bizleri aptal yerine koymayın.esrar yararlıdır.dünyanın bir çok ülkesinde sokakta içip eğleniyor insanlar.bu andavalların aptal ahlaki değerleri yüzünden bize haram.fakat esrardan başka bir şeyde içmeyin.

(bkz:kuran serbestse esrar neden yasak)

eşcinsellerin dışlanma nedenleri

jakoben
kuran islam arap masalcısı peygamberin topraklarımızda yeşeren ümmeti. tarih boyunca türkünde kürdünde ibne ile bir alıp veremediği olmamıştır.bunlar geldi kendi vatandaşımıza düşman ettiler bizi.laubali olanını bende sevmem ama genelde kafa insanlardır.

Ekşi sözlük

jakoben
temel karamollaoğlu güzellemesi yapmakta olan yobaz site.ulan onun bunun evlatları.hepiniz göt lalesi muamelesi görerek yaşamayı köpek gibi hak ediyorsunuz.ilkeleri ile pazara konulmuş annelerini karıştıran bu kadar büyük bir topluluk görmedim. t*ayyipten kurtulabilmek için daha tehlikeli bir islamcıya bile saksoya yatacak kadar yavşak, mustafa kemal devrimlerine kişisel huzur ve çıkarlarınız adına sırt dönecek kadar p*çsiniz. o.*** ç.*** olarak geldiğiniz dünya'da bulunduğunuz coğrafyanın amına koyulmasına kendi refahınız adına müsamaha gösteriyorsunuz. paşa şu gün yaşasa yanında portatif giyotiniyle en sert sol çizgide durmazdı ise bende beyinsiz bir o.*** ç.***yum.

ömer turan

jakoben
twitter cv'sinde İslam,Türk,Yörük,Siyaset Bilimci,UAİ Uzmanı,Tarihçi, ekonomist, yazar, mütercim, gazeteci gibi, normalde birbiriyle yan yana gelmeleri durumunda bir birilerinin mesleki yada anlamsal içeriğini boşaltacak olan kelimeleri yazan boş eleman. bakkala koy tostçu diye siparişleri karıştırmaktan tokat manyağı olur.gerçekten ayakkabı bağlayacak vasfı yok.ülkenin bu tiplerden kurtulması gerekiyor. legalleştirilmiş iğrençliklerini komplo teorileriyle örtmek anlamsızlığından ruhumu tükettiler.bıktım gerçekten. yine yardırmış;

https://twitter.com/omerturantv/status/999228628088041472

link özeti;
islamın çiftliğe hapsedilmiş bir horozun büllüğünden daha kudretli olduğunu amcamın ikinci karısı kudret abladan öğrenmemizin dördüncü yıl dönümünde kudret ablayı mezarın başında yıkarken(çünkü horozu yakalamaya çalışırken üstü başı çamur olmuş) gezicilerin ellerinde çelenklerle mezara dalıp hazine aradığını biliyoruz.allah bunların iki yakasını bir araya getirmeden önce düzgünce ütülenmiş pantolonlarını giydiklerinden emin olsun.

çomarca

jakoben
övündükleri köle taciri rekortmeni tarihlerini korumak güdüsüyle geliştirdikleri dede mezarı okuma tekniğinin modern türkçe ile birleşiminden doğmuş ender melez.

islam dram yüklü ajitasyondan vazgeçemiyor

jakoben


bu nedir abi? hep mi kendinizi ezeceksiniz?bu islam mensupları neden böyle ya? şu videodaki emperyalistlere yalvarır bir pozisyon alma durumu nedir? doğunun acıyla kendini uyuşturmasından kurtulması lazım.hep bir allah yok fakiriz acı ikinci eşimiz falan böyle garip gurip...sanki ölmenin yada öldürülmenin legalliğini ,hangi kitleye neden nerede hangi konuda vicdan yaptırılacağını yada yaptırılmayacağını belirleyen medya değilmiş gibi bunların tümünü gerçek ve geçerli sanıp ağlamalar?? altmış kişiyi katlettiler doğru medya stratejisi ile o insanlar şuan hiç var olmamış gibi hareket edilebiliyor. sizi islam ile öldürüyorlar islam ile uyanın amk.içinde kendini acındırmaktan teslimiyetten başka duygu vermeyen bir düşünce ile ne yapabilirsiniz? ne diyebilirim bilemiyorum gerçekten.sanırım doğru kelime gerçek.gerçeklik.gerçek olan tüm acılara katlanıp gerçekçi hareket edemiyorlar.bir yerlerden medet ummalar bişeyler.
0 /

bunlar ilginizi çekebilir