confessions

jakoben

rom  · 25 Mayıs 2017 Perşembe

  1. toplam giri 664
  2. takipçi 33
  3. puan 12429

28.02.2018 ekşi sözlük çöp kitaplar başlığı

jakoben
çoğunluğunu işsiz gerizekalı o.*** ç.*** yazarların oluşturduğunu gördüğüm,(düşündüğüm değil bak) eski ilah günümüz paspas durumundaki sözlüğün bugün ki götümle güldüğüm başlığıdır.
şöyle koyuyorum; https://eksisozluk.com/cop-kitaplar--5581002?a=popular
sebahattin ali ,oğuz atay ve orhan pamuk'un eserlerini aşağılamak güvenini kendinde gören bu gibi insanlar kadar sırf popüleritesi var diye bu insanlara orada katlanan insanlarda suçludur bu yozlaşmışlığın giderek büyüyen çapında.ayrıca adı geçen yazarların gerçek okurları değil zaten bu eleştiriyi yapan biçimdeki saçma ağızlar popüler kültüre alet etmiştir yazarlarımızı.üç yazarımızın önemli bir çok eserini okumuş biri olarak okumayan arkadaşlar için söylemek isterim ki;bu ağzı yamuk or*spu evlatlarına bakmayın.isterse migrosta satılsın.oğuz atay gibisini yaratamadı bu topraklar..ekşideki yazarlara söylemek istediğim ise; o siktiğimin lağım çukurunu terk edin artık,kaldıysa eğer aklı başında insanlar ! buraya gelin veya başka yere gidin ama o çöp tenekesi artık para makinesine dönmüş içi boş bir ahırdan farksız.

zeytin dalı

jakoben
sosyalist görünen bir örgüte karşı düzenlenmeyen operasyondur.amk gerizekalıları sosyalizmi de öğrenin artık bir zahmet. ulu tanrı türk auv diye bağırmaktan kemik kovalayacak raddeye kadar beyin erimesi yaşadınız. amına koduğumun amerikasından yardım alan itler ne ara ne zaman sosyalist olmuştur? olabilirdir?sosyal demokrat ülke kurmak amacı taşıyan örgüte karşı yapılan operasyondur.fakat afrin'in içlerine girmek fikri gövde gösterisidir.bir takım sümükler oy kovalıyor diye asker oraya girip canını tehlikeye atıyor.ne olacak işgal mi edeceğiz? niye giriyoruz? sınırı sik.geri çekil.gelirse yine sik.ama içeriye girmek o bölgeyi boşaltınca ösonun götünü sikecek olan pyd yada esada yarar. orada öso tampon olamaz.sikecekler o arapların götlerini. esat alayını sikecek.boşalttığın gibi ya pyd ya esat orayı dolduracak.ee asker niye giriyor o zaman?esat sonra da bizi sikecek orası ayrı dava da...neyse durum böyle

krasnaya armiya

jakoben
sovyetlerin ulusal koruyucuları.emperyalist güçlerin karşısında cephe almış, modern dünyanın gelmiş geçmiş en güçlü düzenli ordusu.nam-ı türkçe kızıl ordu.adamın anasını sikerler.siktirlerde..

Alt-üst soy bilgisi sorgulama

jakoben
böl ve yönet politikası uygulayan hükumetin, çomar kadrosu olduğunu tekrardan beyan edercesine halkın sunumuna açtığı uygulamadır.yaygınlaşırsa sabah daha sıçmadan soluğu ocakta alan milliyetçilik propagandasından beyni sulanmış çomarların aslında türk değil belki de faslı vb. falan olduğunu rahatça öğreneceği bir uygulamadır.ha, tabii devlet büyükleri çomarların buna aldırış etmeyecek kadar salak olduğunu biliyor olması da olasıdır.

oyun muhabbetine buluşup kavga eden gençlerden birinin ötekini öldürmesi

jakoben
bu bir dramdır.birazdan izleyeceğiniz video çok ilginç psiko ve sosyo tespitlerin amını götünü sorgu sahnesine taşıyacak kadar traji komiktir fakat bu millet anasının amına kadar gideceği yolu evet,yetmez veya bilimum şeyler diyerek seçmiştir zaten. o yüzden birbirilerini neden sikip öldürdüklerini öğrenmelerine gerek yok.tek diyeceğim, son da bir hareket var.o hareketin niyeti kesinlikle kötü değil..fakat!!! kötü olan zaten bu.asdasdasd izliyoruz anacığım...

http://www.haberturk.com/wolfteam-adli-online-oyununda-baslayan-kavga-cinayetle-bitti-1825833

edit:video sayfanın aşağı tarafındadır.

edit2: kurtuluş, gericilerin, her türü mübah olan tasfiyesidir.reçete sadece bu.

dönem çocukların sıkıntısı

jakoben
gericiliğe maruz kalmak...tatlı kız kardeşim ve gerici yanında oturan tatlı oğlan, gerici ve bende dahil olmak üzere dördümüzün aynı taşıttan tin tin,birbirine dalmadan gitmesi geçerliliği olmayan bir gerçeklik çünkü onun şimdi ki tatlı oğlanı ilerde kardeşime hayatı zindan edecek zihniyetle büyüyor.bazen durduk yere kalkıp bir tanesinin kucağındaki çocuğu minibüs camından atmamak için zor tutuyorum kendimi.hayata yaşamaya geliyoruz ve yaşatmaya dolayısıyla aksini iddia edenleri yok etmezsek yok olacağız.bu kaçınılmazdır.türban töleransından ülkenin geldiği nokta bu işte.konuya dönersek gericiliğe maruz kalan gerici olur ki günümüz gericilerinden daha tehlikelidir.bu amına koduğumun çocukları en azından medeniyet gördü hala durabiliyorlar yerlerinde bu veletler çok daha beter olacak..

cinayet

jakoben
hakkı devletlerin tekelinde olan infaz çeşitlerinden biri. demokratik toplumlarda çocuk yaşlarda verilen iyiyle kötünün karşılaştırmasını yaptıran empati sistemi,bu yöntemi bireyin insiyatifinden uzak tutmak için tasarlanmıştır.vicdan vatandaşa ait yapay bir histir.devletin kendisinde bulunmaz.devletle mücadele etmeyi önleyecek bu gibi bir çok mekanizma içine doğulan toplumlarda bizzat devlet eliyle sorgulanamayacak yaşlarda verilir.vicdan harekete geçirmez vicdan biri ölürken onunla birlikte zihnen ölmekten öteye götüremez.sadece akıl ve karar mekanizması harekete geçirebilir insanı.günümüzde ,ülke vatandaşının çektiği acılar karşısında devrimsel bir karşıtlık bulmayan ufak çığlıklar bunun göstergesidir.empati ve vicdanın saydamlığı ve uçuculuğu acı ile aynı oranda artarak devam eder.ne kadar çok şiddet varsa vicdan o kadar gerçekliğini kaybeder.daha sık ancak daha uçucudur artık.bu korkunun egemenliği varlık sorgusuna götürebilirse sonunda bireye bu duvarı kırdırabilir.kırmak zorundadır.eğer sıra ona gelirse iki gün üzülünüp unutulacağı notuyla,gerekirse cebinde gezinmelidir. cep kumaşının dışındaki dünya bunun aksini ,değerli olduğunu söyler durur.bu dünya içinde, benzer otoriteler tarafından benzer ideolojik önlemlerle donatılmış yakın dostlarda mevcuttur.cebindeki nota mı inanacaksın yüzüne bakan dostuna mı?her gün o adama inanıyorsun zaten ki iki istatistik olarak hayatta kalmaya devam ediyorsunuz.bir gün yan sokağınızdaki çatışma yerinden bir saat önce geçtiğiniz için bir gün patlama alanından bir saat..ancak genelde sorgulamadığınız için.kendini kümeden sayan iki istatistik..devlet yapısına rakip olarak terörist olarak adlandırılan, toprak üzerinde sermayeyi kontrol etmeye talip oluşumlar yer alır.devletin kontrol ettiği halk üzerinde istediği propaganda ile kötüleyebildiği yapılardır.devlet olmaya talip yapılarda vicdan gibi safsatalara uyanıktır.ortalığı kana bulamaktan bu yüzden çekinmezler.her devlet ateisttir ve bilginin köken kontrollerini ellerinde tutar.ne terörist denen yapılanmaları ne devleti överim.bizler sadece bunların, zihinlerimizi kontrollerinde tutan kuklalarıyız.onlar için ölürüz.bizim için üzülen kitle ise onlar için ölmeye hazır olan kitleden başka kimse değildir.onları kontrol eden, kimisi takım kravatlı patronlar kimisi yırtık pantolon altı aylık montlu talipler çıkarlarına bakmaya devam eder.dünya'ya geldiğinde sana sunulan ne varsa onlara inanarak tahtalı köyü boylarsın.bunun dışına çıkmak ise göt ister.o götü bulduğun gibi öldürülürsün.gördüğünüz gibi hayat hapishanesi böyle işte.sınırları var topu çevirin parmağınızı bir yere basın ve daha iyi şartlardaki hapishanenize gidin zira burada şartlar baya kötüleşti.savaş,intihar saldırısı,katliam bunların hepsinin adı tektir. cinayet. oteritelerin insanların hayatlarını kaybetmelerine vermiş oldukları isim türleridir sadece.sizlerin tepkilerini istedikleri yönlere doğrultmalarına yardımcı olur.

(bkz:cinayet sokağına gir abi,oradan anasının amına kadar yürü tam karşında göreceksin)
0 /

bunlar ilginizi çekebilir