confessions

franz

Admin  · 6 Temmuz 2017 Perşembe

  1. toplam giri 800
  2. takipçi 24
  3. puan 16536

binali yıldırım ve ekrem imamoğlunun televizyonda tartışacak olması

franz
Binali yıldırım'ın önde bitirdiği izlenimini veren tartışma.

Çok da akıllıca hareketlerde bulundu. Haftaya seçim var, imamoğlu hala 31 mart peşinde koştururken 'bırakalım bu işi artık' diyerek konuşmaya yön verip, imamoğlu'nun konuşmalarına cevap bile verme gereği görmemiştir. Zira haklıdır da, adamlar istediğini almışlar, müdahale edememişsin, gelmiş çatmış yumurta kapıda duruyor. Bırak da haftaya sana oy vermeyi düşünmeyenleri etkilemeye çalış.

Yıldırım bir ara açık kapı bulup yalancı diye de imamoğlu'nun üstüne gitti bir ara, damadına bastı da bastı. İmamoğlu da atladı bu duruma, yok şöyle nefret ederim, yok şöyle sevmem falan. Eline sayıştaş raporunu bile vermeyi akıl eden kimse de demedi mi sana adam üstüne gelirse renk verme diye?

Bir de Suriyeliler konusunda soruya cevap bile vermedi İmamoğlu. Şöyle yanlış politika yürüttük, böyle başta yanlış yaptık. Cümleyi bitirene kadar Suriyeliler konusunda ne yapacağını söylemeyi unuttu resmen. Yıldırım tak diye kamunun isteğine yöneldi 'sorun çıkaranı yollarız hiç affetmeyiz' diyerek.

Ciddi anlamda imamoğlu'nun aleyhine oldu bu konuşma. Tamamen yıldırım'ın yönlendirmesi altında geçti. Yeterince iyi hareket edemediği ve insanları küstürmeyi başardığı başbakanlık döneminde yeterli seviyede yönetmenliğini yapamadığı mevkiinin aksine, dün dar alanda Paslaşmalar ile alacağını aldı adam.

İmamoğlu otursun yansın şimdi nasıl çıktım ben bu programa diye.

Elindekileri kaybetmezse iyidir.

Ankara'dan görünüm şu an bu. Bakalım pazar günü neler olacak.

ingilizce

franz
İki tane somali asıllı İngiliz öğrencim var, sağolsunlar baya açtılar beni. Konuşursam komik durumuna düşerim korkusu vardır ya, çok düştüm ama eğlenceli bir hismiş. Swh swh.
1

hakem hatası

franz
Genelde futbolda yanlış verilen kararlar üzerine söylenir.

Dünkü maçta mesela, kendini kaybeden hakem bu tavrını maça çok fazla yansıttı. Yazık lan bebeler sevinseydi olmuyor muydu sanki?

lux

franz
Hani mahalle aralarında adidas giyip saçma sapan hareketler eden kızlar vardır ya, onları hatırlatıyorsun bana.

Ağzının bozukluğu ve çirkefleşmeye yüz tutan hallerin ile uğraşamayacak biriyim evet.
8

fiyat pahalılığının sorumlusu

franz
İrticanın sorumlusu kim? Kim bizim dünyanın en süper ultra mükemmel dehşeti vahşet devlet olmamızı engelliyor? Kim yol yapmadı zamanında? Doların yüksek seyrinin sorumlusu kim? Yaz aylarında neden daha az yağmur yağıyor? Çocuklar neden taso oynamıyor? Saklambaçta benim ebe olmamın sorumlusu kim? Ayakkabım çözülmüş, az önce basıp düşecektim az daha. Kimin eseri?

Evet arkadaşlar, hepsinin sebebi CHP. Sorumluyu bulmuş bulunmaktayım. Bundan sonra hayatımı bu yönde devam ettirme kararı aldım.

Mişşın kımpleyt.
0 /