confessions

franz

Admin  · 6 Temmuz 2017 Perşembe

  1. toplam giri 849
  2. takipçi 24
  3. puan 17393

netflix'ten bedavaya film izleme yöntemi

franz
Ya merakımdan soruyorum inanın, buradaki dizi ve filmler diğer ücretsiz platformlara hemen aktarılmıyor mu? Eğer korsan len onlar diyorsanız bu yöntemin de pek legal değil olduğu aşikar. Hani ben ne izlemek istesem ücretsiz olan sitelerde de hemen ulaşabiliyorum zira?

Tabii bir de torrent görmüş geçirmiş bir dönem yaşayınca, ulaşamadığım bir şey olmadı bugüne dek, bu da anekdotum olsun.

Bir de, ne izliyorsunuz bu kadar teferruata girip bedava hesap arıyorsunuz? Adeta tutku halinde hesap araştıranlar olmuş çünkü. Ben de izlemek isterim.

Bir tür ölücülük.

bir gece ansızın 82 şam

franz
Bahçeli efendinin yaptığı açıklamadan sonra içime dolan ümittir;

oda tv


"Türk milleti gerekirse, başka da seçenek görülmezse, Şam'a girmeyi şimdiden planlamalıdır. Yansın Suriye, yıkılsın İdlib, kahrolsun Esad. Mehmetlerimizi şehit eden alçaklara ses çıkarmayıp Türk devletini suçlayanlar ortadadır. Esad devrilmelidir, zulüm şatoları yıkılmalıdır."


Evet planı açıklıyorum; bir gece kırk yiğit ile şam kalesine girilecek, etrafa sis atma oç dedirtilecek, sonra da birer birer kalenin odaları zaptolunacak.

Nasıl fikir?

İçimizdeki Suriyeliler de bizi destekleyecek haliyle. Tabi lan. Orada savaşmayan gelip içerde bize mi saldıracak, saçmalamayın.

2020 istanbul kart zammı

franz
Ankara'ya istanbul'dan gelen arkadaşımın 'ulan çok pahalı ankara ulaşımı' dediği vakit geldi aklıma.

Tam; 3,25. Tam aktarma; 1.
Öğrenci; 1,75. Öğrenci aktarma; 0,25.

Öğrenci abonman yeni çıktı ankara'da. Ekim miydi neydi. 60 tl'ye 200 basım.

Yani buraya göre ne kadar eşitlenmiş olsa da, her halükarda fazla olan zamcıktır.

Tabii nüfus olarak bakınca da İstanbul yer bitirir haliyle. Neyse, istanbul'u bir de chp'nin yeyip bitirmesini izleyelim swh swh.

sözlük yazarlarının bildiği diller

franz
Türkçe. Yarım yamalak ingiliççe. Yarım yamalağın da tarımında fince. Bir ara aralara fransızca serpiştirdim ama tutmadı.

Ha bir de mors alfabesi bilirim. Telgraf kalktı ama hoşuma gitmeyen ortamda gizli iletişim olarak kullandığım yarenim var. Nasıl ama? Yılan di mi?

2020

franz
Daha beter şeyler mi yaşamak istiyorsunuz?
Bokun içinde boğulmaya hazır mısınız?
Var mısınız ruh bunalımlarına?

O zaman hoş geldin 2020!
0 /