confessions

franz

Admin  · 6 Temmuz 2017 Perşembe

  1. toplam giri 876
  2. takipçi 26
  3. puan 17939

işin içinden çıkamamak

franz
Kahretsin olmuyor.

Daralıyorum. Sanki gümüşi bir parıltı var bileklerimde, hiçbir şey gelmiyor elimden. Kafamı duvara vura vura bayılmak istiyorum. Kanım aksa da izlesem diye geçiyor içimden. Kafatasımda, alnımda, saçlarımın dibinde kanın akışını duyarken derin derin ve sakin sakin, koyu nefesler almak istiyorum.

Küçükken şerefsiz bi çocuk itip kafamın bir mermer bloğunun kenarına çarpmasına sebep olmuştu. Bilerek. Kanım kafamdan aşağıya akarken, o sıcaklığı o gün nasıl hoşuma gitmişti.

Sanki şimdi olsa, o kan beni rahatlatacak.

Öyle bir haldeyim.

Bütün tutkularımdan sıyrılalı bir hayli oldu.

Hayat iyilikler getirmiyor.

Ay çok parlak bu gece.

155'i arayınca otomatik olarak konumun açılması

franz
Az önce über zekalı bir site sakini üç çocuğunu sitedeki parka çıkarmış. Çocuklar oradan oraya koştururken kendisi de banka oturmuş vaziyetteydi.

İhbar etmek için 155 aradım. Anında konumumun açıldığını fark ettim. zaten hat meşgul çalınca konumu kapatıp bit daha arama yaptım. Yine otomatik olarak açıldı.

Bugün de bunu keşfetmiş bulundum.

suriyeli komşuya sahip olmak

franz
Bakın gürültü sevmem. Kesilmeyen, devam eden gürültüden nefret ederim.

Bu yüzden evi en üst kattan tutmaya çalıştım ki, apartman, sürekli çalışan asansör seslerini falan duymayayım. Gittim 13. Kattan ev tuttum, 3 sene falan olacak.

Üst katta Suriyeli aile var.

24 saat nasıl gürültü çıkabilir lan evden?! Lan nöbet mi tutuyorsunuz anlamıyorum ki!!! Şu saatte insan evin içinde ne düşürebilir ulan?? Şu saatte, evde düşmek için ne yapabilir bi insan???

O karıya da ayrı gıcığım, o topuklarını yere vura vura yürüyor, deli ediyor beni. Yarın son kez konuşucam adamla.

Sonra yönetim.

Sonra polis.

Sonra da savcılık.

sokağa çıkma yasağı

franz
-evet evet... hıhı... E biliyorum, okudum yazıyı ben... Tamam biliyorum gerek yok anlatmanıza... evet... 1 saattir falan... evet... ekmek sırası galiba... poşetler var ellerinde... hıhı duruyorlar öyle... Tamam da yasağa uymuyorlar?... Ama... Yahu adamlar ağız ağıza?... Tamam memur bey... Tamam tamam... Güle güle...

ptt'nin maske dağıtacak olması

franz
Ücretsiz olacakmış, eptt üzerinden sipariş veriliyormuş.

Ben çok da sıcak bakamadım. Adamlar her yere girip çıkacak sonuçta. Tabii zaten şu umreciler anasını ağlattı ülkenin asıl. Ama işçi adamı da şu günlerde zorlamayın arkadaş, bunlar da insan, evde bekleyeni, ekmek götüreceği kişiler var.

İlla da dağıtılacaksa yatarak para kazanan şu imamlar dağıtsın.

Neyse. Benim bu geceki eğlenceömi bıralayım. Hem sinirlenmeme hem kahkahadan gözümden yaş gelmesine sebep oldu;Yanında cumhurbaşkanlığı forsu olsun.😂😂😂üniversiteye sevgiliyle gitmek

franz
Bi çift vardı üniversitede. İibf'de ikisi de. Oğlan oda arkadaşımdı, kamucu. Kızın adını hatırlıyorum, melisa, bölümünü bilmiyorum.

Bu hani lisede vıcık vıcık olan iğrenç, tiksinç, görünce üzerine kısmak istenen sevgili çiftleri vardır ya? Onlar bunlar işte. Zaten üniversite kafası da yoktu ikisinde de. lise 5'e gidiyorlardı resmen.

Bunlar aynı binada ders alıyorlar İİBF oldukları için. Ben eğitimdendim ama orada çok tanıdık oluyordu ister istemez. Zaten üniversitede herkesin en az beş tane iibf'li arkadaşı vardır. Mecburi bir şey bu.

Her neyse. Bunlar birbirini ders işleyecekleri sınıfa kadar bırakıyorlarmış ya la? Birinin dersi yoksa kapının önünde diğerinin dersi bitene kadar duruyormuş. Sadece kızlarla konuşuyorlarmış. O da kızın kız arkadaşları. Tabii benim oda arkadaşının konuşma izni yok. Oğlan erkeklerle muhatap olamıyor kız yüzünden. Bizle bile zar zor iletişim kurmaya devam etti. Düşünün aynı odadayız.

Odadayken kıza haber verirdi her şeyi. Arardı söylerdi; "aşkım kantine gidiyoruz. Sevgilim sigara içecez. Bitanem yan odadan misafirler geldi."

Bi gece çıktı gitti odadan çocuk. Alelade bi şey bu. Kendini camdan atsa falan tamam hani, insan üzerinde düşünür noluyor diye. Ama kapıdan çıkto gitti. Bi süre sonra Odada kalan 5 kişiyiz, 5'imizi de aradı kız telefonuma cevap vermiyor diye. Bi de bize posta koymaya çalıştı. Onu bi susturduk önce. Sonra Analı avratlı söverek aradık çocuğu. Kızdan nereye kadar sinir çıkartacaksın, paniklemiş sonuçta. çocuğu gömmek rahatlatacak asıl. Neyse. Tuvaletten çıktı herif. Bir saat kadar tuvalete gitmeden haber vermediği için af dilendi kızdan.

Bi gün aldım karşıma bu Asalağı. Mezun olucam. Bunun 2 senesi var daha. Anlattım, dedim kardeş yanlış yapıyorsun, etme eyleme. Tipin iyi, çok zeki değilsin ama bu kıza kadar düşme falan. İyi bi kanına girdim bunun. Bu da haklısın Kanki, doğrusun, ben de sıkıldım, bunaldım falan. Dedim haydi bakalım belki biraz değişir hayatı.

Ben mezun oldum gittim tabii. Bu asalakla da görüşmedim bir daha.

Bir gün telefonum çaldı. Bu asalak arıyor. Acı acı çalıyor telefon. Var bi sıkıntı. Açtım. Naber nasılsın falan derken, kardeşim bir şey diyeceğim dedi, ne dedim?

-franz, melisa hamile. Burada bildiğin bir kürtajcı var mı?

Ya bu asalak kızla aynı eve çıkmış biz mezun olunca. Tamam alan razı, veren razı. Çıkabilirsin. Kızla ilişkiye girmiş. Buna da eyvallah, sevgili sonuçta. Beni niye arayıp işe dahil ediyorsun sayın asalak?

Tamam, az çok tanıdklarım vardı bolca. Ama öğrenciydi lan hepsi. Bu asalak da o yüzden beni bütün bolu'nun pezevenklik işlerini ben yürütüyorum sanıyordu galiba. Ondan beni aramış. Dedim bildiğim bi tane vardı onu da polisler bastı geçen sene.

O günden beri de görüşmedim asalakla.

Üniversite ve sevgili kelimeleri yan yana gelince bana furkan asalağını hatırlatan başlık.

ankara kuşu

franz
Tivittırda bir muhalif hesap. Kimi siyasilerin saman altından su yürüttüğü ile ilgili haberler yapıyordu, sebepsiz zenginleşme, rant falan. Yakalanmış. Hesabı oktay yaşar kişisi yönetiyormuş falan filan falan.

Benim asıl bahsetmek istediğim şu, hesabı kullanan kişi sürekli melih gökçek başgana saldırırdı. Başgan rahatlamış olacak ki bugün kuş hakkında yazılar düzmüş.

Ben birkaç saattir Altına yapılan paranoya yazılara gülüyorum. Bunların taraftarları niye hep böyle lan? Swh swh.

0 /