confessions

the spook

Admin  · 26 Temmuz 2016 Salı

  1. toplam giri 3102
  2. takipçi 35
  3. puan 67668

menzil tarikatı

the spook
zararlarını, yıllardır duyurmaya çalıştığımız tarikat. Nedense şu dönemlerde dikkate alır olmuşlar bizi. Eğer devlet bir ilk yapar ve daha mikrop yayılamadan antibiyotiğini devreye sokarsa, çeşitli devlet kadrolarında açılacak on binlerce istihdam için rica ederiz.

avrupa konferans ligi

the spook
uefa'nın 2021'den itibaren oluşturacağı 3. numaralı en büyük futbol turnuvasıdır. Avrupa ligi'ndeki 48 takımın 32'ye düşürülecek olması, türk süper ligi'nde rekabeti arttıracaktır. Pardon şikeyi arttıracaktır.

marmarayda onuncu yıl marşı söyleyen kitle

the spook
show tv de dahil türk halkının yüzde 50'sinin canını yakan tiplerdir. Cumhuriyet Bayramı'nda, cumhuriyet ile ilgili bir marş söylemek yasak veya yanlış değildir. Tıpkı ramazan bayramı'nda ikram olarak şeker verilmesi gibi.. Asıl sorun olan marştan rahatsız olan islamcı tiplerdir. Videoda hiç kimse adamın ensesinden tutup, ''çabuk izmir marşı'nı tersten oku ulan müslüman'' demiyor. Yani kısaca laikliğe veya atatürkçülüğe aykırı bir şey göremedim. Metrobüslerde ilahi okuyarak tiktok videosu çeken kanser tiplere hala iki tane yumruk çakamadık ya, asıl laiklik budur işte. Neyse boşverin benim yazdıklarımı, siz show tv spikerinin gündem olan etkileyici (!) konuşmasına kulak asın. Sayın muhabir, bence tribünlerde takım tezahüratı ve marşı söylemek de yasaklansın, sonuçta deplasman tribünü rahatsız oluyor.
0 /