confessions

the spook

Admin  · 26 Temmuz 2016 Salı

  1. toplam giri 3002
  2. takipçi 34
  3. puan 65735

diyarbakır van ve mardin belediye başkanlarının görevden uzaklaştırılması

the spook
terörist oldukları gerekçesiyle yapılan hamledir. Asıl mesele, terörist kabul edilen şahısların adaylıklarını kabul eden ysk'dır. Olası bir doğuya yalakalık için terörist başı apo'nun hapisten çıkarılması durumunda, önümüzdeki seçimlerde adaylığını koyabileceği devlet kurumlarımız tarafından kanıtlanmıştır.

ekrem imamoğlu

the spook
iktidar gibi sırf halka yaranabilmek için, icraatten çok çenesi çalışan arkadaş. hdp'ye bu kadar yakınlığı rahatsız ediyor. Saçma bir şekilde kürtlerin oyu ile kazanıldığı düşünülebilir. Asıl konu hdp, kürt partisi midir swh.

cezeri

the spook
Türkiye'nin üretilecek olan ilk uçan arabasıdır. Prototipi hazırlanan aracı, yerli otomobil bile üretemeyen bir ülke 50 yıl sonra üretebilir sanırım. veya daha fazla...

İsmini, cizre doğumlu islam bilimci'den almaktaymış.

kaplan evlat edinmek

the spook
wwf'in başlatmış olduğu, 10 numara clickbait içeren kampanya. Bir an kendimi ben fero gibi hissedip açtım internet sitelerini ama kampanyanın aslını okuyunca gerçeği öğrendim. Nesil Tükenme önleyici güzel bir kampanya doğrusu, üstelik destek verirseniz sertifika ve tatlı bir peluş oyuncak gönderiyorlar.

hayat tavsiyeleri

the spook
-ölüm kalım meselesi bile olsa televizyon kullanma. iq'n tıpası açılmış gibi akıyor.
-hiçbir kıza sevgili olmak maksadıyla herhangi bir duygu besleme. en yakınındaki kitaptan 1 paragraf okusan bile hayatına daha çok yararı dokunur.
0 /