confessions

the spook

Admin  · 26 Temmuz 2016 Salı

  1. toplam giri 2611
  2. takipçi 34
  3. puan 58072

incil okuduğu için birisine saldırmak

the spook
eğitimi gavur icadı olarak gören, öğrenmeyi ve araştırmayı reddeden rezil türkiye çoğunluğu tarafından yapılan ahlaksız eylemdir. Olayda ana kahraman benim, bizzat saldırıya uğrayan yani üstelik olay yeri de izmir swh. Hristiyan bile değilim ki üstelik olsam ne olacak? Faşist deha hitler'den tut, napolyon'a kadar tarihi tek tek araştıran bir insan olduğum için kendimle gurur duyuyorum, okumaya da devam edeceğim.
3

kılıçdaroğlu’nun dayak yemesi

the spook
ülkenin bölündüğünün fiiliyat olarak göstergesidir. Daha da hiç kimse milli birliktelik vb. terimlerden bahsetmeye kalkmasın. halka, Sadece bir cevap hakkınız var, ya ülkeyi chp, ya da ülkeyi pkk veya ışid yönetecek, hangisini seçersiniz? sorusunu yönelt. 2. şıkkı seçmezlerse canlı yayın açıp kafama sıkacağım.

chp belediyeciliği

the spook
Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'un açıklamaları ile yeni bir Türkiye'ye önder olacak sistemdir. Her 6 aylık periyotta belediye başkanlarından rapor alıp, performanslarını değerlendireceklermiş. Geçtim periyotları, herhangi bir başkan değerlendirme sistemi daha önce ülkemizde bulunsaydı, 'çomarlık' adlı genel sıfat ortadan kalkardı.

ali nesin'in kadir msıroğlu söylemi

the spook
Gayet mantıklı ve nesin'den beklediğim cümlelerdir. Sonuçta Türkiye, gökkuşağı gibi bir ülke. Birçok renk bulunmakta. Ülkemizin laiklik anlayışını da tek cümlesinde özetlemiş üstad. Son olarak da, Gökkuşağı renklerinden bir tanesi yok olsa, herkes dönüp ''nereye gitti bu a*k rengi?'' diyecektir ama o gökkuşağının değeri hiçbir zaman düşmeyecektir.

chp'nin amacı demokrasi getirmek açıklaması

the spook
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım'ın yapmış olduğu, pırıl pırıl marijuana kokan açıklamadır. Açıklamanın tamamı ise, ''"CHP'nin asıl hedefi İstanbul'u yönetmek değil, tek adam rejimini devirip demokrasi getirmek. Buna müsaade etmememiz gerekir" şeklindedir. Ülkenin adını direk Kuveytiye yapalım siz de rahatlayın biz de. Gerçi Kuveyt'in monarşisi bile bizim üstümüzde gibi hissediyorum da hadi neyse.

afc ajax

the spook
takımın yarısından çoğunu altyapıdan oluşturan, hollanda'nın altınordu'su diyebiliriz. Bu gazla finale çıkacaklarını da düşünüyorum. Bütün dünya, bir gün ajax'ı örnek alacaktır.

ekrem imamoğlu'nun mazbatayı alması

the spook
bu anlamsız günü birden bayram havasına döndüren olaydır. 16 günlük tiyatronun sonunda zafere ulaşmayı başardık. akplilere de her gün, 'ağlamayın artık' yazdığımız için, akpliler adına da büyük bir zafer kazanılmıştır. Zaten istedikleri de buydu, artık herhangi bir seçimde, herhangi bir muhalefet çıkıp da ''oyları çaldınız, itiraz ediyoruz'' diyemeyecek. Eğer derse, bizim bugün yazdıklarımızı, onlar bize yarın ss olarak atacak. Mantıklı tiyatro, 10 üzerinden 10 puan veriyorum.

tilbe germencik

the spook
Eğer doğru şekilde yükselirse, çok geçmeden sık sık duyacağımızı düşündüğüm muhteşem bir ses. Monoton yorumlanan birçok şarkıya, ülkemizde az sayıda bulunan tarzı ile inanılmaz bir yorum getiriyor. Dinlemekten keyif aldığım bir deste şarkıcıdan bir tanesi kısaca.
0 /