confessions

the spook

Admin  · 26 Temmuz 2016 Salı

  1. toplam giri 2409
  2. takipçi 32
  3. puan 54012

aysun demir

the spook
son günlerin siyaset gündemi haline gelmiş kadındır. Kılıçdaroğlu'nun kendisinin resmini gösterdiği için şikayetçi olacak kadın, ''4 katlı evim ve param var, durumum iyi, çöplerden sokak köpeklerine yiyecek topluyorum'' demiş. Artık moralim düzelsin diye bu röportajı açıp açıp güleceğim kendi kendime. Anlattıklarına göre durumu bu kadar iyi olan ablamızın 100 lira atıp kocaman mama almaktansa saatlerce çöpleri karıştırması nedense komiğime gidiyor.

ağladıkça

the spook
Üstünden 50 sene de geçse ''yok kardeşim ağldıkça demiyor avladıkça diyor askerleri avlayıp dağları bozkırları yeşertecek yani'' cümlesine maruz kalacağımız şarkı. Ulan adam name de mi yapmasın zırtolar

felaket

the spook
Artık her dakika duymaktan kulaklarımı kanatan şarkı. bundan 4-5 sene önce auto tune tarzını eleştirip de son 1 yıldır aynı tarz single çıkartan ezhel'e de başarılar dilerim swh

awaken

the spook
League of Legends'ın 2019 sezonu resmi şarkısıdır. Sezon tanıtımı için kullandığı animasyon ise oyuna 3 senenin ardından tekrar dönmemi sağladı. Artık film çıkarmasının zamanı geldi diye düşünüyorum.

her boka muhalefet

the spook
neredeyse her gün bana mesaj atıp akp'yi savunur ve broşürlerini gönderir. Kendisiyle ilk başta tartışsam da şimdilerde yavaştan dönmeye başladım. Gece yatmadan 1-2 kere dombıra veya diriliş ertuğrul dizi müziği dinliyorum.
1
0 /