israil

lucifer1419
İsrail ya da resmî adıyla İsrail Devleti, Orta Doğu'da, Asya ve Afrika kıtalarının kesiştiği yerde bulunan bir ülke. Coğrafi olarak, Asya kıtasında bulunur.14 Mayıs 1948'de amerika tarafından kurulmuştur.amerikayıda yahudiler finanse etmektedirler.yani israil = amerika,amerika = israil.ayrılmaz ikili.
gizli,yeraltı örgütler bakımından birbiriyle bağlantılı iki ülke.

ataturkekber
gidip gezdiğim,gördüğüm ve çok beğendiğim bir ülke. vaktim olduğunda yeniden gitmek isterim.
İsrail orta doğu gibi bir cehennemde kendisine cennetten bir köşe oluşturmayı başarmıştır. ülke güvenli ve bir o kadar da huzurlu bizim aksimize. umarım Türkiye ve İsrail her daim dost kalırlar.
kam
Ayetlerde destan yahudilerin kurduğu devlet. İçlerinde biraz hazar türkleri vardır, musevidirler. Vaktiyle getto hayatı yaşarken yavaş yavaş filistinlilerden toprak alırlar, filistinliler de hep satar. Bizi de cephede sarmışlardı ve şimdi bizim halkımız onlar için sızlanıyor. Zamanla filistin koca topraklarını sata sata günümüzdeki durumuna düşmüştür. Şimdi de cihatçılar sağda solda bomba patlatır kafa keserler. İsrail de Filistinlilerin terörüyle uğraşır. Filistinliler ülkemizdeki pkkyı desteklediklerini defalarca duyurmuşlardır.

Bulunduğumuz topraklar gerçekten de yahudilere vaad edilmiş topraklardır. Direkt saldırmaz sis atar
iron
Tek mermi atmadan parayı kontrol eden Yahudiler tarafından kurulmuş ülkedir. Ortadoğunun en küçük ama zengini olma özelliğini taşır. Teknoloji, bilim gibi konularda çok fazla ilerlemistir
kemalisthanım
hem israil vatandaşlığım hem de türkiye vatandaşlığım olduğu için, canım ülkem diyeceğim. insanları olsun, güzelliği olsun her zaman burnumda tütüyor.

edit:eksileyenler müslüman
6
deist imam
Dünyanın en büyük 2. Terorist devleti. 1. Sırada amerika vardır. 3.sırada ise rusya. Al birini vur ötekine. Bunların alayı katliamcıdır. Abd taşeronlarının eliyle türk halkını katleder. İsrail arapları katleder. Rusya da kürtleri ve suriyelileri katleder. Ara sıra da terörist oluşumlara karşı göz boyama operasyonları düzenleyerek kendilerini şirin göstermeye çalışırlar. Bu arada bizim ülkemizin bir kısmı islami çomarsa, israillilerin de önemli bir kısmı siyonist çomardır. Yani aynı bokun laciverdi.

Not: islami çomar ve siyonist çomar lafları dinsel inancı olan kişilere değil, bu dini inancı her bokta kullanmaya çalışanlara söylenmiştir.

Edit: bu arada türkiyenin bu 3 devletin de güdümüne girmemesi gerekir. Tam bağımsız bir türkiye için bu şarttır.
6
0 /