sözlükte büyük harf kullanılmaması

zeze
Benim gibi yazım-imla kurallarına dikkat eden biri için gerçekten büyük bi eksiklik. ":D" bu bile adam akıllı gülemiyor. saygıdan atamın adını yazmıyorum büyük harfle başlamıyor diye.
miractanyuvarlananninja
Sürekli takıldığım lakin çözümü olmadığını öğrendiğimde hüsrana uğradığım Türkçe katillerinin ise sevindiği durumdur. Bu büyük harflere karşı bir darbe girişimidir sözlük,kınıyoruz swh.
spongezey
cümleye büyük harfle başlamaktan nefret ederim hatta bunu için telefonumun büyük harf özelliğini kapatırım bunu benden kaynaklanıyor sanıyordum hatta oha herkes kapatmış dedim ama demek öyle değilmiş.
besiktas
buyuk harflerle yazmaktan nefret ettigim icin telefondayken, surekli otomatik duzeltme sag olsun ozel isimleri ve cumle basi kelimelerindeki harfleri tek tek kucuk yapiyordum ta ki bu basligi gorene kadar. tesekkurler
2
ikinci apudlhamit han
"allah"
"recep t*ayyip erdoğan"
"ak parti"
"osmanlı"

bunları büyük yazamadıkım için büyük üzüntü içerisindeyim, özel olarak bazı kelimelere büyük harf kanunu uygulanmasını talep etiyorum!
4
poncikobella
"Günaydın, sabah şerifleriniz hayrolsun." demek istiyorum ben bu beyana.

Sözlük kültürünün başından beri süregelen durum bu. Kullanılmıyor, yapacak bir şey yok. Ha, bu benim girilerimi yazarken kullanılması gereken yerde büyük harf kullanmamı engelliyor mu? Hayır. Bu da benim ponçik itirafçığım olsun.