internetten para kazanmak

baran anlattı
türkiye de son 3, 5 yıldır herkesin hayali olan kazanç şekli. bir zamanlar ben de lan hazır öğrenciyiz 7/24 oyun oyun nereye kadar girip bari 2, 3 kuruş kazanalım diye heves ederek internetten para kazanma konulu bi araştırma yaptım. anket doldurma, makale yazma, içerik hazırlama, up/down yapma gibi işlere giriştim. istikrarlı çalışırsanız illa ki bi şekilde kazanacak yol bulursunuz aklında yapacak hiç fikri olmayanlar için de şöyle detaylı bilgi veren bir site var: internetten para kazanmak
1
blodwolves
Modelleme en temiz para kazanma yöntemidir. Gelecek ve kendini geliştirme anlamında üstüne su dökülemez güzelce hava atılabilir. Eğer kod yazmayı bilmiyorsanız modelleme bir oyun grubuna katılmak için yeterlidir.
the spook
git ve yeteneğin olan konu hakkında blog aç diyeceğim de, ülke sanattan ne anlar? En iyisi içindeki çocuğu çıkarıp, abuk sabuk bağırarak youtuber olmak.
codex cumanicus
Vasfı olan zanaatkar ve emekçileri tenzih ederek söylemeliyim ki kısayoldan köşeyi dönme fikrine saplanmış hazırcı yarakhasanların hedefe ulaşma yöntemidir. Getirisi genel itibarıyla düşüktür. Boş iştir.