confessions

sophos

βετεράνος♛  · 13 Ekim 2017 Cuma

  1. toplam giri 2453
  2. takipçi 65
  3. puan 70418

meb tarih kitabı

sophos
yılı, sınıfı fark etmeyen, öğrencilere türk-islam propagandasıyla anlattığı yalan-yanlış tarihle çomar bireyler yetiştiren meb kitabı.

- osmanlı'nın işgalci bir devlet olduğunu ve yaptığı soykırımları (ermeni katliamı/tehciri - pontus rum soykırımı - süryani katliamı) görmezden gelir.
üstüne birde türklerin hiç katliam yapmadığını savunur, rumların ve ermenilerin karşılık vermesini katliam olarak nitelendirir.
- nazi ve nato iti aliya izzetbegoviç'i ve diğer şeriatçı liderleri kahraman olarak gösterir.
- yunan toprağı kıbrıs'ı işgal etmeyi haklı gösterebilir.
- sscb'ye rusya der. (bu yugoslavya'ya sırbistan demek ile aynı şey.)
- kitapların sonlarında 15 temmuz bölümü ve reyis fotoğrafları bulunmaktadır.

24 eylül 2018 fenerbahçe beşiktaş maçı

sophos
Karşı evdeki Beşiktaşlı komşuların bağrışları ve son ses açtıkları televizyonu sayesinde takip ettiğim maç. Sevinçli bağırışlar geldi ilk, anladım ki beşiktaş gol atmış. sonra sinirli bir şekilde "karını s*keyim o.*** ç.***" diye bağırınca anladım ki gol yemiş. Gürültü kesildi sonunda sonuç 1-1.

radyo

sophos
nikola Tesla'nın icatlarından biri. (yanlış bilinen mucit: marconi)

''Marconi died in 1937. Tesla died in 1943 and six months after his death the US Supreme Court ruled that all of Marconi's radio patents were invalid and awarded the patents for radio to Tesla. So, for the past 64 years, we still believe that Marconi invented radio. Few actually know of Tesla's radio inventions.''

polonya

sophos
''sağcılarını'' sevdiğim ender ülkelerden biri burası.
avrupa'ya islamın (osmanlı'nın) girmesini önleyen jan iii sobieski'nin memleketi.
ırkçı falan deniyor ama doğruyu yapıyorlar. polonya, macaristan, çekya ve slovakya, ab'ye karşı tutum sergilemekle birlikte fransa gibi ''çok kültürlülük (multiculturalism)'' diyerek ülkelerine müslüman mültecileri almadıkları için polonya'da fransa'daki gibi canlı bomba saldırısı olmuyor veya ingiltere'deki gibi sokaklarda şeriat eylemleri yapamıyorlar.

moskova metrosu

sophos
dünyanın en güzel, en eski ve en uzun metrolarından, sovyet mimarisinin en iyi örneklerinden biri. içerisindeki resimler dolayısıyla metrodan çok müze gibi.
ayrıca 30 tane squat yaparak metroya bedava binebiliyorsunuz.

pallywood

sophos
dünyada medyanın filistinliler ile ilgili yaptığı anti-israil propagandasına verilen isim.

medyayı yahudiler kontrol ediyor denir ancak özellikle türkiye'de televizyona baktığınızda filistinliler arap cihatçı teröristler değil vatan savaşı veren kahramanlar gibi lanse ediliyor, yalan-yanlış kesit görüntüler veriliyor.


toplu taşımadaki berbat koku

sophos
(bkz:turk smell)
''you are worst turk. you are the turk idiot you are the turk smell. return to croatioa. to our croatia cousins you may come our contry. you may live in the zoo….ahahahaha...''

şaka bir yana türklerde olan ve terleyince ortaya çıkan bu koku çok baharat ve sarımsak tüketildiğinden olabilir. internette bir araştırma yaptım ve bunları gördüm;
http://www.gohither.net/continents/meast/tr/stories/smells.sxml
https://www.quora.com/What-do-Turkish-people-smell-like
0 /

bunlar ilginizi çekebilir