confessions

sophos

βετεράνος♛  · 13 Ekim 2017 Cuma

  1. toplam giri 3119
  2. takipçi 73
  3. puan 87445

19 ocak 2020 beşiktaş sivasspor maçı

sophos
Sivasspor'un sevilecek değilde anca faul yapan şerefsizler olduğunu anlamış olduk. İbnenin biri ceza sahası içerisinde Burak yılmaz'ı yere attı, net penaltı ancak yine onun bunun çocuğu hakem penaltıyı vermedi. Son pozisyonda ofsayt olduğu için Beşiktaş'ın defans oyuncuları savunmadı, sivaslı yatabare vurdu gol verdi hakem. Üstüne üstlük şerefsiz arap yayın kuruluşu ofsayt olduğunu göstermedi bile çünkü onlarda şikeye, haksızlıklara alet. Toplanıp beşiktaş düşmanı türkiye futbol fenerasyonu'nu ateşe vermek lazım bunun başka çaresi yok. Şikelerden bıktım artık, devlet aile şirketi, fenerasyon da öyle. Bir futbolumuz vardı onun da içine edildi.

İlk yarı sonucu: Beşiktaş 1 - 2 sivas
-beşiktaş'a verilmeyen penaltı
-sivasın son golü ofsayt

İkinci yarıda aynı verilmeyen fauller...
Bir kırmızı kart verildi o da şike gölgelensin diye. He bir de bu hakemlerde fener galatasaray sevgisinden çok beşiktaş düşmanlığı var.

Hakeme rağmen yenmek istiyorsak da; vida, atiba, gökhan, nkoudou, caner dışında tüm takım, teknik direktör ve sus pus oturan yönetim değişmeli.

Trap patlaması

sophos
Günümüzde yaygın olan, kendisine saygısı olmayan insanların gereksiz insanları zengin ettiği müzik türü. Otobüste, metroda kulaklıktan gelen yoğun bas tıkırtıları ile ingilizce veya türkçe anlamsız sözler. Aynı zamanda günümüz "rap" şarkıları da benzer.

batı komünizmi

sophos
Veya batı sosyalizmi neyse işte, batı'nın boktan liberalliğinin komünist düşünceyi çürüten veya yavaş yavaş onu yıkmakta olan hali. günümüz komünist düşüncesi.

Sscb zamanında ibnelik, vejetaryenlik, feministlik, mülteciler hoş geldinizcilik mi vardı? Hepsi batı'dan geldi. liberal düşünce sayesinde rahatça yayılıyor bu sapkınlıklar. Komünist düşünce çürüyor. Stalin bu mor saçlı feministleri, komünistim diyen bu ibneleri görse ne derdi acaba... Biz bunlar için mi 2. Dünya savaşı'nı kazandık, nazilerden kurtardık buraları...

lepa brena

sophos
Güzel brena, şarkılarında balkan ruhunu hissedebileceğiniz, Yugoslavya'nın sembolü olmuş efsanevi bosnalı şarkıcı. Gerçek adı Fahreta Živojinović'tir pek duymayız. Gerek de yok zaten.

Brçko'lu müslüman aileden gelip sonra vaftiz olarak ortodoks olmuş ve belgrad'a taşınmıştır. Ayrıca 1992-1995 Bosna savaşı sırasında Sırp kuvvetleri askeri üniforması giyip fotoğraf ve videolar çekmiştir. Balkan çomarları ve bizim çomarlar bu yüzden çetnik deyip sevmezler.İstanbul'da çekilmiş klibi. Robinja: Köle, batı'nın oryantalist bir bakış açısı ile arap gibi gösterilmişiz ama şarkı güzel.kalp çarpıntısı

sophos
Kalp hızın normalden fazla olması. Sadece yaşlılarda olur zannederdim, değilmiş. Çok fazla uykum gelmesi üzerine büyük bardak şekersiz ve sütsüz filtre kahve içmiştim, ilk zamanlarda her şey güzeldi. uykumu açtı ancak yarım saat içinde kötü hissetmeye başladım. Uzun zamandır da kahve içmemiştim bu arada. Alakası var mı bilmem ama bir de aç karına içmiştim. Kalbim hızlanmaya başladı. Yüksek kafein nedeniyle de oluyormuş.

cep kanyağı

sophos
Bulgaristan'da rakiya (rakia) isminde meyveden yapılanı hala bulunan, küçük şişelerde satılan, cebinize sığan muhteşem içki.
mastika ve diğer içkiler de var aynı ebatlardaki şişelerde ve çok ucuz. devlet alkolden vergi alıp sikmiyor orda, orda yöntem farklı düşük maaş vererek (özellikle emeklilere) sikiyorlar.

afganistan

sophos
sscb'nin zamanında kurtarmayı denediği ancak başaramadığı ve hezimete uğradığı ülke.
otuyla meşhurdur. dünyanın en tehlikeli yerlerden biridir ve terör kol gezmektedir.
abd çok güzel yardım etmiştir mücahitlere (şeriatçı köpeklere), ilk önce silah ve füze yardımı yapıp daha sonra her yeri bombalayarak onları ne kadar sevdiğini göstermiştir.
0 /