confessions

ayetullah pompali tufek efendi

votka  · 25 Ekim 2017 Çarşamba

  1. toplam giri 272
  2. takipçi 12
  3. puan 5961

hitler'in büyük bir lider olduğu gerçeği

ayetullah pompali tufek efendi
1. Dünya savaşından yenik ayrılmış, anlaşmayla pek çok şeyi sınırlandırılmış doçland'ı hayvani seviyeye getirmesi ve bunu çok kısa bir sürede gerçekleştirmesi muazzam bir başarıdır. Çörçil, sıtalin, de gul yapabilir miydi? Bok yaparlardı. Katliamlara gelecek olursak; mağlubiyetin sonucu bilindi. Galiplerin katliamları ise pek bilinmez.

2019 türkiye genel seçimleri

ayetullah pompali tufek efendi
Tayyip erdoğan muhtemelen yine istediğini alacaktır. Arkadaşlar her şeyden önce şunu bir kabul etmeliyiz; son 16 yıldır yapılan seçimlerde her istediğini adam aldı. Haksız mıyım? Muhalefetin; oy çalıyorlar yeaa, hile yapıyorlar yeaa diye ağlayıp durmasından ben sıkıldım. Sırf muhalif olmak için muhalefet oluyorlar. Afedersiniz chp'nin başına s*kimin başını da koysanız %25 oy alır. Mesele muhalif olmak değil, esas olan iktidara oynamak. Ne yazık ki seçmen konuşma + karizmaya bakar. Dünyanın hemen hemen her yerinde bu böyledir. Muhalefet ağlayıp zırlayacağına daha iyi konuşan, daha öz güvenli, daha karizmatik liderler çıkarmalıdır. Yoksa her seçimin sonu hüsrandır. Avuçlarını yalamaktan başka bir şey yapamazlar.

komünistler bu ülkenin tümörüdür

ayetullah pompali tufek efendi
Başlık çok nettir. Devrim, deniz edebiyatı, parka, ve faşizm bunları bir araya getirdiğinizde karşınıza her şeyi bildiğini zanneden insanları küçük gören asalak varlıklar gözünüzde beliriyor. Bunlar aqp'lilerin bi değişik versiyonlarıdır. Olum sizin devrim dediğiniz ÜTOPYADIR, HAYALDir, kısacası hayallerle yaşayanı kapitalizmle sikerler ayık olun.

Mirsaid Sultangaliyev

ayetullah pompali tufek efendi
Komünizmin, sömürgeden ve emperyalizmden beslenen batı işçisiyle ilerlemeyeceğini biliyordu. Ona göre; sosyalizmin geleceği doğudaydı. Milliyetçi veya ırkçı kesinlikle değildir. Ama turancılıkla suçlanmıştır, bi nevi de doğru çünkü lenin'nin her ulusun kendi kaderini tayin etme hakkındaki düşüncelerini benimsemişti (keşke lenin de böyle düşünseydi) or*spu eniği stalin hem kendisini kıskanmış hem de hain ilan etmişti. Ölümü de gürcü p*çi yüzünden oldu. Türkiye hakkında düşünceleri; türkleri zayıflatmak; balkanları, mısırı, arabistanı, mezopotamyayı türklerin ellerinden almak için avrupa yüzyıllar boyunca mücadele vermek zorunda kaldı. avrupalı hükümdarlara türkiyeyi sindirmek kısmet olamadı. olamayacaktır da... türkiye yaşıyor ve yaşayacaktır. türkiye, yalnızca kendisi yaşamakla yetinmeyecek ve avrupa tarafından zorla kopartılmış olan kendi eski parçalarına ve geri kalan tüm ortadoğuya da hayat verecektir.