confessions

ayetullah pompali tufek efendi

Yazar  · 25 Ekim 2017 Çarşamba

  1. toplam giri 112
  2. takipçi 4
  3. puan 2684

komünistler bu ülkenin tümörüdür

ayetullah pompali tufek efendi
Başlık çok nettir. Devrim, deniz edebiyatı, parka, ve faşizm bunları bir araya getirdiğinizde karşınıza her şeyi bildiğini zanneden insanları küçük gören asalak varlıklar gözünüzde beliriyor. Bunlar aqp'lilerin bi değişik versiyonlarıdır. Olum sizin devrim dediğiniz ÜTOPYADIR, HAYALDir, kısacası hayallerle yaşayanı kapitalizmle sikerler ayık olun.

çar

ayetullah pompali tufek efendi
başlığa rus hayranı komüsütler doluşmuş vay efendim çar rus reisidir re re rö hayır efendim çar dediğimiz şey metin2'deki savaşçı, ninja, sura, şamandır. lolde yasuodur garendir. müslüman türk evladı rus çarını bilmemeli o kadar. nokta
2

3 numara saç

ayetullah pompali tufek efendi
Rus ruletidir, kafa şeklin düzgün olcak (dikiş izi bile olsa olmaz aga), kulaklar kepçe olmayacak, çenen ve elmacık kemiklerin çıkık olacak. Bu kriterler yoksa yapmayın pişman olursunuz. Not; ben pişman değilim(elmacık hariç diğerler olumlu), pişman olan arkadaşlarım var.
1

fatih terim

ayetullah pompali tufek efendi
Yanlış hatırlamıyorsam pirlo bir demecinde kendisi için; taktik açıdan hiçbir şey bilmiyor, tek yaptığı gaz vermek demiştir. Kesinlikle kendisi için yapılan en iyi yorumdur kanımca. Oyuncularına küfürler eden, egoist, sevimsiz tüm bunlara rağmen başarılı olmuş t.d ama bu yönetimle, kendisinin seçmediği oyuncularla hele ki gaz vereceği yerli oyuncu da olmadığı için sezon sonu bir bjk şampiyonluğu görmemiz muhtemeldir. Seneye ne olur bilemeyiz.

aile büyüklerinin sosyal medya kullanımı

ayetullah pompali tufek efendi
Bence yeterince iyi bir şey. "Akraba facebook'u yea, facebook ne aby yaşlı işi oldu yea" gibi ibareler kullanan ergenlerden nefret ediyorum. Bir de yaşlı adamların mesajlarını ifşa edenler var, ne diyeyim Allahınızdan bulun. Siz karıya kıza yürürken sıkıntı yok, yaşlılar yürüyünce obovv ne abov ulan. Bu adamların penisi yok mu? Bu adamlara sex ihtiyaç değil mi?

bunlar ilginizi çekebilir