confessions

ayetullah pompali tufek efendi

votka  · 25 Ekim 2017 Çarşamba

  1. toplam giri 230
  2. takipçi 9
  3. puan 5322

2019 türkiye genel seçimleri

ayetullah pompali tufek efendi
Tayyip erdoğan muhtemelen yine istediğini alacaktır. Arkadaşlar her şeyden önce şunu bir kabul etmeliyiz; son 16 yıldır yapılan seçimlerde her istediğini adam aldı. Haksız mıyım? Muhalefetin; oy çalıyorlar yeaa, hile yapıyorlar yeaa diye ağlayıp durmasından ben sıkıldım. Sırf muhalif olmak için muhalefet oluyorlar. Afedersiniz chp'nin başına s*kimin başını da koysanız %25 oy alır. Mesele muhalif olmak değil, esas olan iktidara oynamak. Ne yazık ki seçmen konuşma + karizmaya bakar. Dünyanın hemen hemen her yerinde bu böyledir. Muhalefet ağlayıp zırlayacağına daha iyi konuşan, daha öz güvenli, daha karizmatik liderler çıkarmalıdır. Yoksa her seçimin sonu hüsrandır. Avuçlarını yalamaktan başka bir şey yapamazlar.

komünistler bu ülkenin tümörüdür

ayetullah pompali tufek efendi
Başlık çok nettir. Devrim, deniz edebiyatı, parka, ve faşizm bunları bir araya getirdiğinizde karşınıza her şeyi bildiğini zanneden insanları küçük gören asalak varlıklar gözünüzde beliriyor. Bunlar aqp'lilerin bi değişik versiyonlarıdır. Olum sizin devrim dediğiniz ÜTOPYADIR, HAYALDir, kısacası hayallerle yaşayanı kapitalizmle sikerler ayık olun.

çar

ayetullah pompali tufek efendi
başlığa rus hayranı komüsütler doluşmuş vay efendim çar rus reisidir re re rö hayır efendim çar dediğimiz şey metin2'deki savaşçı, ninja, sura, şamandır. lolde yasuodur garendir. müslüman türk evladı rus çarını bilmemeli o kadar. nokta
2

bunlar ilginizi çekebilir