hastane sıralarının bittiği yalanı

altayhan
Külliyen yalan. Şu an devlet hastanelerine gidin, tıklım tıklım. Aciller desen acillik olsan saatlerce sıra bekletirler.

Hastaneler suriyeli kaynıyor. Doktorlar kapasitenin üstünde hasta bakmak zorundalar. Odasına giriyorsun, acele acele yüzüne bakmadan tedavi ediyor adam. Acil ameliyat olacak olsan aylar sonrasına randevu alıyorsun. Mr, röntgen sırası beklemek de var.

the spook
182'yi arayıp ortalama 2-3 hafta sonraya rahatça randevu alabiliyorlar, 2-3 hafta sonra tam saatinde gidince de rahatlıkla sıra beklemeden muayene olabiliyorlar. Zeka fazlalığı olan halkımız işte bu sonuca bakıyor. Niye 2-3 hafta sonraya alabildiğine bakmıyor.
lux
burnumdan hiç nefes alamıyor olmama rağmen 8 ay sonrasına randevu verildiğinden beri nefes almadan yaşamayı öğrendim
zehir
En Fazla 15 Gün Sonrasına Randevu Veriyorlar 20 Gün 30 Gün 3 Ay 5 Ay Gibi Bir Duruma Hiç Denk Gelmedim. Ayrıca Laik Biri Olarak Sağlık Konusunda, Ak Parti Hükumetini CHP Hükumetlerinden Daha Başarılı Buluyorum. Tamam Tabi ki Daha İyi Yapılmalı 15 Gün Bile Fazla Neden Rahatsızlığı Olduğu Anda Hastaneye Gidemiyor Diye Sorabiliriz Eleştirebiliriz Ama Durum Gözle Görülür Bir Şekilde Ortada Kemal Beyin SGK Müdürlüğünü Yaptığı Dönemden Çok Daha İyi Şuanda Bunuda Kabul Etmek Gerek. Yiğidi Öldürün Hakkını Yemeyin Beyler Hanımlar
7