kaçak iranlı çifti göz göre göre ölüme yollamak

jakoben
http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/988609/_Benim_kolumu_kesecekler__sevgilimi_idam_edecekler_.html

milyonlarca hasta öso'lu teröristi ülkeye alıp ucuz iş gücü yapan türkiye devletinin uyguladığına inanmak istemediğim tutum.
işte or*spu çocukları,iyi bir devletin ne kadar önemli olduğunu görün.kendi vatandaşını parçalamayı bekleyen hayvan gericilerin tahakkümünün ne denli korkunç olduğunu görün.vatansız p*çe dönmüş insanlar ikinci-üçüncü sınıf insan muamelesini görmeyi bile göze alarak götlerine bakmadan kaçıyorlar oralardan.sizde iman güzellemesi yapıyorsunuz hala. bu çift ne yazık ki sormuyordur bu başlarına gelenin nedenlerini kendilerine.sormakta haksız olduklarını bildiklerine eminim.
nemlendirici kullanan ebu leheb
İran'da Kadının başını açmasının cezası kol kesmek değil, dövmeli erkeğin cezası idam değil.

Yemeyin!

Kanada'ya gidip “ha biz peçeçeli'yuz” deyip de deport olan uyanık karadenizli biliyorum lan. Bu iranlı çift de akıllarınca plan yapmışlar ama yemezler. Esas dertleri neyse onu söyleselermiş daha iyi olurdu.
4
ickial
yazılanların iftira oldugunu ve bu iki genci ataturk havalimanında gördügünü iddia eden bazı insanlar var. gerçekse üzüldüm, ama pek inandırıcı gelmiyor bana haber affediniz.
sophos
bizim çomarlarla aynı zeka seviyesine sahip suriyeli çomarları ülkemize alıyorlar. modern insanları öleceğeni ve sakat kalacağını bile bile sınır dışı ediyorlar...
zehir
Bence Türk Kanunlarına Göre İran veya Türkiye'de Suç Sayılmayan Birşey Yapmadıkça Göndermemek Lazım Her İhtimale Karşı En Azından İran Devletine Bunlar Orda İnsanmı Öldürdü Neden Burdalar Diye Sorulabilir. Kız Saçının Açık Olması Sebebiyle Kolunun Kesileceğini, Erkek İse Dövmelerinden Dolayı İdam Edileceğini Söylüyor da? Gerçekten Öylemi Bilemiyoruz Haber Şişirilmiş Olabilir. Yani Bir Doğrunun Üzerine Bin Yalan Katılıp Sunulmuş Olabilir. Malum Seçim Öncesindeyiz Medya Organlarının Diğer Tarafın Partisine Kin Kusup Yalan Haber Yaptığı Tabiri Caizse Çingenin Düğünde Cenazesini Gömdüğü Dönemdeyiz Herşeye İnanmamak Lazım. Çamur At İzi Kalsın Mantığı İle Yapılmışmı Bir Haber Olabilir.
altayhan
inanmadım. Ülkene girerken bir tane başörtüsü örtersin olur biter. Ayrıca o kadar dövmeyi yaptırırken asmadılar da şimdi mi canın tehlikeye girdi? Acitasyon yapıp avrupa'ya kapak atacaklar işte. He tabiki bunlar şeriatın kara yüzünü örtmez o ayrı.