survivor 2018

anne boleyn
all star ve gönüllülerden oluşan yarışma. acun abimizin yarışmaya haremlik selamlık getirmesi gözden de kaçmadı. kadınlar haşemalı denize girinceye kadar izlemekten vazgeçmeyeceğiz! swh.
ickial
neden izleyeninin linç edildiğini anlayamadığım ve büyük heyecanla seyrettiğim yarışma. hep gönüllüleri destekledim bu yıl allstar'cıyım. swh.
konsept tabii hep aynı olacak, adı üzerinde survivor. ufak çaplı sürprizler mevcut zaten, bu yıl her hafta ada için yarışılacak.

edit: olm siz manyak mısınız? hepiniz bir zamanlar çekirdeğinizi alıp derya büyükuncu dönemini, hayim düştü zamanlarını izlediniz. koparmayalım şimdi, günümüzün popüler olan hiçbir şeyi sevmeme algısına kapılıp laf etmeyin, size ne kardeşim?
deist imam
Herkes istediğini izler. Nihat doğanın olduğu bir programı izliyor diye nihat doğanı desteklediğini falan mı sanıyosunuz bu izleyenlerin. Eğer böyleyse bu ülkede federasyon başkanı dopingci olan basketbol, dibine kadar yandaşlığa bulaşmış futbol, nagehan alçıyı yayına çıkaran cnn türk/kanald, iktidar yandaşı olan kanallardaki bütün programlar, dopingin içine batmış olan türk atletizmi de izlenmemeli. Eğer survivor izleyenler nihat doğana destek oluyosa bu yukarıda saydığım şeyleri izleyenler de onlara destek oluyor demektir. Başkalarına ne yapması, ne izlemesi, ne giymesi, nasıl düşünmesi gerektiğini söyleyen herkesin amk. Kimse sizin keyfinize göre yaşamak zorunda değil. Survivor izlemiyo olabilirsin bu senin özgürlüğündür ancak benim izleyip izlememem de benim özgürlüğümdür. Benim özgürlüğüme karışanın da beynini s*keyim.
nemlendirici kullanan ebu leheb
Başıma birşey gelmeyecekse sema'nın taş gibi bir fiziğe sahip olduğunu düşünüyorum.

Ne var ki iktidar bebeği acun efendi, malum yerlere yaranma güdüsüyle kadın yarışmacıları pehlivan peştemali ile oynatıyor oyunlarda.

Mağduruz!
2