confessions

codex cumanicus

Rakı  · 26 Temmuz 2016 Salı

  1. toplam giri 481
  2. takipçi 31
  3. puan 6441

süngü

codex cumanicus
Silah sanayisinin henüz ilkel olduğu dönemde gerçekleşen savaşlarda cephanenin idareli kullanılmasını gerektiren durumlarda ya da mevcut cephanenin bitmesi sebebiyle kullanımına ihtiyaç duyulacak yakın muharebe silahı, tüfek aparatı.

kadınların erkeklere kıyasla partner konusunda daha seçici olmaları

codex cumanicus
Seçicilikten ziyade toplumsal konum ve prestij bir kadının erkek seçimi konusundaki kıstaslarını ortaya koyar. Nereden geldiğiniz nasıl konuştuğunuz yakışıklılığınız önemli değildir. Kadınların bir kısmı aslında kendisi için değil toplum için yine topluma eş olarak lanse edeceği erkeği seçme eğilimindeler. İçgüdüsel olarak daima bir rekabet sözkonusudur kadın cinsinde.

Öncesinde avcılık ve toplayıcılık döneminden kalan ilkel bir içgüdüydü. Yavrunun geleceği adına verilen en önemli karardı. Bugünse çok zıt bir doğrultuda.

misafir gelince odaya saklanan kişi

codex cumanicus
İçeride dünyanın düz olmadığı , atatürkün mason olduğu, kolanın fare kanından yapıldığı gibi konular müzakere ediliyorsa tam merkezine atlayarak karşıtını uyguladığım eylem.

Efendiler, biz muhaliflerin en sıkıntılı tarafı fikir empoze etme konusundaki ısrarımızdır esasında. Esas elzem olan konuya ve konu çevresindeki bireylerin iq seviyesine adaptasyon sağlamaktır, ortamı kısmen katlanabilir hatta eğlenceli kılabilir. Hele ki size döktükleri bu komplo teorilerini fark ettirmeden trolleyerek hayran hayran onları dinlerseniz acayip bir zevk almaları sözkonusudur. Olanlardan eğlence çıkarmak lazım. Zira eğitim düzeyi düşük insanları anlamak için gram çaba göstermeyen, ve hayatındaki tek başarısı yırtınarak aldığı dandik lisans diploması olan, iş neticesinde kendisini aydın olarak niteleyen sikko bir grup insan malesef ki ülkede varlığını sürdürüyor.
0 /

bunlar ilginizi çekebilir