confessions

ickial

βετεράνος♛  · 26 Temmuz 2016 Salı

  1. toplam giri 1312
  2. takipçi 52
  3. puan 16224

kobe bryant

ickial
helikopter kazasında hayatını kaybeden basketbolcu. kendisiyle birlikte en büyük kızının da öldüğü söyleniyor doğru mu bilmiyorum. diyecek söz bulamadım yalan olmasını dilerdim... rip.
1

kamil koç

ickial
muavin kaldırmaları yüzünden agır küfürlerime maruz kalan firmadır... aralıkta bindigimde bisküvi ve su ikramı yapılmıştı. dün bindigimde sadece su verdiler. açlıktan ölüyordum

kalp çarpıntısı

ickial
kalbin çok hızlı ve dolgun atması durumu. bunu yaşayan herkesin kalbinde problem vardır diye bir kaide yoktur. çünkü günlük hayattaki alışkanlıklara da bağlı olarak olabilir. trafik, stres, aşırı yorucu iş, kafein alımı ve sıcak havalar gibi.

pnömotoraks

ickial
haziran 2019da yaşadıgım ve beni deli dehset korkutan seydir...kimsenin basına gelmemesini temenni ediyorum

pnömotoraks daha anlasılır tabirle; akciger hava kacagı. daha da genis anlatacak olursak, cigerlerimizden havanın gögüs kafesi icine dolması sonucu akcigerin sönmesi ve islevini yerine getirememesi durumudur.
genelde sigara icmeye baglı ortaya cıkabilir, uzun boylu ve zayıf erkeklerde sıklıkla görüldügü söylenir. ancak kendiliginden de ortaya cıkabilir.

belirtileri
gögüste ani baslayan batma
gögüste sıkısma hissi
ani başlayan nefes darlıgı
hava yetersizligi hissi
baygınlık hissi ya da bilinc bulanıklıgı

bu tarz bir durum yasamıs olan, ya da riski olan, ailesinde akcigerinden muzdarip olan yazarlar ankara içi iyi bir gogus hastalıkları uzmanı bırakabilir mi bu baslıgın altına. simdiden tsk ediyorum..
((yedikule gögüs hastalıklarına devamlı kontrollerim var ancak ankara'da okudugum icin gidebilmem hep mumkun olmuyor.))
2
0 /