confessions

ickial

βετεράνος♛  · 26 Temmuz 2016 Salı

  1. toplam giri 1316
  2. takipçi 53
  3. puan 16280

süleyman soylu

ickial
istifasıyla birçok insanın sempatisini kazanmış ve 2023'de bizzat rte'nin başkan olarak aday göstereceğini düşündüğüm kişi. (h)içişleri eski bakanı.

“siyasette hiçbir şey tesadüfi değildir. bir şey gerçekleşiyorsa onun daha önceden planlandığına emin olabilirsiniz.” -roosevelt


düzenleme saat 23.55:
istifası kabul edilmemiş ve görevine devam edecek olan içişleri bakanı

baba

ickial
meğer seni kaybetmekten ne çok korkuyormuşum, yeni fark ettim baba. dağ gibi arkamda oldun şu 22 yıllık kelebek misali yaşamımda. yine arkamda dur, yine kolla beni. annem iki defa kanseri yendi. şimdi yenme sırası sende. hadi babam ne olur bırakma kendini. henüz çok erken baba kavramını hayatımdan çıkarabilmem için
3

kobe bryant

ickial
helikopter kazasında hayatını kaybeden basketbolcu. kendisiyle birlikte en büyük kızının da öldüğü söyleniyor doğru mu bilmiyorum. diyecek söz bulamadım yalan olmasını dilerdim... rip.
1

kamil koç

ickial
muavin kaldırmaları yüzünden agır küfürlerime maruz kalan firmadır... aralıkta bindigimde bisküvi ve su ikramı yapılmıştı. dün bindigimde sadece su verdiler. açlıktan ölüyordum

kalp çarpıntısı

ickial
kalbin çok hızlı ve dolgun atması durumu. bunu yaşayan herkesin kalbinde problem vardır diye bir kaide yoktur. çünkü günlük hayattaki alışkanlıklara da bağlı olarak olabilir. trafik, stres, aşırı yorucu iş, kafein alımı ve sıcak havalar gibi.

pnömotoraks

ickial
haziran 2019da yaşadıgım ve beni deli dehset korkutan seydir...kimsenin basına gelmemesini temenni ediyorum

pnömotoraks daha anlasılır tabirle; akciger hava kacagı. daha da genis anlatacak olursak, cigerlerimizden havanın gögüs kafesi icine dolması sonucu akcigerin sönmesi ve islevini yerine getirememesi durumudur.
genelde sigara icmeye baglı ortaya cıkabilir, uzun boylu ve zayıf erkeklerde sıklıkla görüldügü söylenir. ancak kendiliginden de ortaya cıkabilir.

belirtileri
gögüste ani baslayan batma
gögüste sıkısma hissi
ani başlayan nefes darlıgı
hava yetersizligi hissi
baygınlık hissi ya da bilinc bulanıklıgı

bu tarz bir durum yasamıs olan, ya da riski olan, ailesinde akcigerinden muzdarip olan yazarlar ankara içi iyi bir gogus hastalıkları uzmanı bırakabilir mi bu baslıgın altına. simdiden tsk ediyorum..
((yedikule gögüs hastalıklarına devamlı kontrollerim var ancak ankara'da okudugum icin gidebilmem hep mumkun olmuyor.))
2
0 /