sözlük zamanını nasıl geçiriyor

romacumhurbaskani
yaklaşık 3 hafta sürecek bir dışarı çıkmama dönemi var ki son haberlere bakılırsa durum daha da vahim 947 vaka ve 21 ölü var peki siz sağlığınız hatta sağlığımız için dışarı çıkmazken gününüzü nasıl değerlendiriyorsunuz ?

ben

ders çalışarak(o zaten allahın emri)

dil öğrenerek

fl studio ve gitar öğrenerek

evde spor yaparak

kitap okuyarak

oyun oynayarak (bilgisayara güvenli oyun indirebileceğim site varsa söyleyin)

film izleyerek

youtube kanallarım ile ilgilenerek.
9
sophos
aynı şekil, film indirmem yeni bitti. internet olmayan yazlığa gideceğim. film stoğu yaptım ve kitaplarımı da yanıma alacağım. bir yandan da dil öğreniyorum, padyejlerle boğuşuyorum.
lux
ablamın kitaplığına dadandım kitap okuyorum
oyun oynuyorum (genelde geceleri)
twitter, insta, whatsapp üçlüsünde takılıyorum
saçımı boyadım (sürpriz sonlu. hem de sarı)
franz
Yakamı paçamı yırttım yırtacağım az kaldı.

Lan apartman hayatı ne kadar saçma ve iğrenç bi şeymiş? Gözünü sevdiğim köyümün müstakil evini özledim. Göz ucuyla pencereden baksam yeşilin bin bir tonunu görürdüm ne güzel. Dumanlı dağlarından yavaş yavaş gelip çinko dama vuran yağmuru gözetlerdim. Yağmur altında ıslanan kuşlar için pencere denizliğine ekmek parçaları bırakırdım. Hiçbir şey yapamasam tertemiz havayı içime çekip karşıki dağı izleyip dağı aşan hayaller kurardım.

Lan 13.kattan daire kiralayan kafama tüküreyim!!! Manzara desen yok, diğer binalardan ankara mı izleniyor?!? İki buçuk sene oldu şu evde oturalı, ik defa bu kadar saçma sapan bir yerde oturduğumu fark ediyorum!!!
2