confessions

lux

büyücü  · 31 Ocak 2018 Çarşamba

  1. toplam giri 925
  2. takipçi 9
  3. puan 12473

2020 istanbul kart zammı

lux
fazla bulduğum zamdır.

Öğrenci akbil 40 liradan 50 liraya çıkarıldı. Tam bilet ücreti 2.75 iken 3.50 oldu. Öğrenci bileti ise 1.25'ten 1.75'e çıkarıldı. masraf var, zam olsun elbet ama tek seferde 75 kuruş zam biraz fazla bana göre.

disleksi

lux
okumaya bağlı öğrenme bozukluğu.
disleksi insanlar kendilerini geliştirebiliyor. tanıdığım birinin disleksik annesi doçent doktor. ama diğer insanlara göre çok çok çabalamaları lazım.

concerta

lux
tekrar kullanmak istediğim ilaç. şu lanet dehb her işe engel. durduk yerde düşüncelerime dalıp gidiyorum. kimseyle konuşamıyorum, odaklanamıyorum. sanırım tüm yan etkileri göz önüne alıp tekrar kullanacağım.

pubg mobile en iyi silahlar

lux
7.62mm mermi kullanan tüm silahlar.
akm, m762, mk, dp, groza. bu silahları kullanmak zor(dp hariç) ama doğru hassasiyet ayarıyla hepsi ölümcül.

full m416 oyunda en çok tercih edilen silah. kullanması kolay ve hatırı sayılır bir hasarı var. drop silahı olan aug'a gönül rahatlığıyla tercih ederim.

keskin silah olarak da kar98 kullanırsanız büyük ihtimalle kanser olursunuz. 3 body shot'a düşürmüyor. m24 ve awmyle yarışması mümkün değil.

mini, sks, slr grubu var bi de. mini'yi kullanmak çok kolay ama hasarı baya düşürüldü bildiğin boncuk atıyor. kullanması en zor olan slr ama en güzel hasar da onda. tercih edilebilir.

diğer silahları yazmayacağım. orta oyunda bunlardan başka silah kullanılmıyor zaten.

xiaomi

lux
kamerayı saymazsak 10/10.
benim telefonumun kamerası baya kötü. ön kamerada tenim soluklaşıyor hatta resmen gri oluyor. arka kamerada da renkler aşırı canlı. manzara çekmek için güzel ancak birini çekince kalitesiz vsco shopu yapılmış gibi duruyor.bu saydıklarım telefonumun redmi olmasından kaynaklanıyor olabilir sonuç olarak xiaomi'nin alt markası. eğer telefon değiştirecek olursam redmi'ye bulaşmam direk xiaomi'den alırım.

glovo

lux
millete 10 tl dağıta dağıta batmış yemek söyleme firması.
şaka bir yana ülkeden çekildiği doğrudur. iyi olmuş. her siparişimde ayrı bir sorun yaşadım her seferinde de 10 tl ile gönlümü aldılar swh

doğum gününün özel bir gün olmayışı

lux
katıldığım fikirdir. sevgililer günü, evlilik yıldonümü vb. ile birlikte.
ama özel gün olmaması birkaç güzel cümleden mahrum bıraktırmasın.
geçtiğimiz günlerde doğum günümdü. erkek arkadaşım 3 yıldır doğum günümde beni çok ağlattı çok güzel şeyler söyledi. dedim öğrendi artık doğum günümü hatırlatmayacağım. saat 3 oldu yok 5 oldu yok. ben de kıyamadım hatırlatmaya çalışıyorum. konfeti atıyorum pasta atıyorum kocaman 21 yazıyorum yok. sonra aydınlandı bi anda kutladı canım aşkım. benim yerimde başkası olsa kıyameti koparırdı heralde.

beklenen büyük istanbul depremi

lux
hiç yaşanmamasını temenni ettiğim ancak elbet bir gün yaşanacak hadisedir.
çok büyük kayıplar yaşanacak, yardımlar elimize ulaşmayacak, ortalık fırsatçılarla dolup taşacak.

her bir bina enkazı için 30 görevliye ihtiyaç olduğu düşünülünce eğer depremden sağ çıkarsam yapacağım tek şey yardıma katılmak olur.
0 /