ölen bebeklerin direkt cennete gitmesi

ickial
Neresi adaletsizlik anlamadım? Biraz açar mısın? #10129Benim biricik abim, 3 yaşında toprağa verildi. Umarım en güzel yerlerdedir, onu görmeyi çok isterdim, bi kez olsun kokusunu içime çekmeye ona sarılıp keşke gitmeseydin de o köye, evimizde oturup kamyonunla oyna diyebilseydim. Onu düşünmeden yattığım bir gün bile yok...Böyle masum çocuklar başka nereye gidebilirdi ki?
gece
korkunç sonuçlar doğurabilecek bir hurafedir. islam dünyasına mensup insanların arasında nasıl dengesiz tipler çıktığını tüm dünya az çok biliyor. kara kedi öldürmenin dini bir görev olduğunu kabul eden adamların cennete girsin diye bebek öldürmeyeceğini kim garanti edebilir ki ?. Umarım bu söylenti radikal islamcıların kulağına bir hadis olarak gitmez yoksa bebek öldürüp cennete gönderdim diye savunma yapan müslüman görmekten pek şüphe etmiyorum.
zehir
İlk olarak islamda kafa kesmek diye bi ceza yok idam cezası bile devletin karar mercilerine bırakılmıştır. müslüman devletlerde kafa kesmek diye bir ceza varmıydı peki elbette vardı. Bugün masum bi çocuğa tecavüz eden şerefsize en fazla ömür boyu hapis cezası verilebiliyor. böyle or*spu çocuklarının kafasını kesip itin bakır sıçtığı biyere gömerseniz emin olun başka hiçkimse böyle bir şerefsizliğe yeltenmez. ayrı @gece kullanıcı adlı arkadaşımıza cevaben müslüman bir insan sırf cennete gitsin diye insan öldürmez yaparsada müslüman olup olmadığını sorgulamak gerek.kişinin inancı ve eylemi çelişiyor. unutmaki sırf kız çocuğu olduğu için küçücük bebekler diri diri toprağa gömülüyordu islam geldi ve bu saçmalıkları ortadan kaldırdı.