confessions

hanzo hasashi

Viski  · 16 Mayıs 2017 Salı

  1. toplam giri 395
  2. takipçi 29
  3. puan 4790

hanzo hasashi

hanzo hasashi
(bkz:#71640)

Bu sözlük umurumda değil, hele ki bazıları gibi "we saved sözlük" diye gezinen apaçiler hiç umurumda değil. Gazoz olduğum için sözlüğü bıraktığımı düşünmeyin, ben zaten eskiden viskiydim bebişler, burada yeteri kadar bir tanınırlığım vardı. asla Bir herr muller olamam ama beni de hatırlarsınız artık. Küfür etme mevzusuna gelirsek ki, Küfür benim hayatımın önemli bir parçasıdır, eğer küfür etmekle sözlük arasında kalsaydım, kesinlikle küfretmeyi seçerdim. Burası bir platform, bir kod yığını. Ama küfür etmek bir yaşam tarzı. Sözlüğün bana kattığı tek şey 3-5 arkadaş, bunlar da cansız bir uygulamadan alınabilecek en iyi hediye olmalı. Her neyse, uzun uzadıya yazmaya gerek yok, görüş(me)mek üzere.

hanzo hasashi

hanzo hasashi
Sözlüğü yakın zamanda bırakacağı için kendi başlığını açma cüretinde bulunmuş yazardır. Zamanını yaz stajlarına ve hena nickli yazara ayırmayı planlıyor.

Diğer bir tanımlamayla Shirai Ryu generali Scorpion'un insan ikenki halinin adıdır. Takeda'nın "Hanzo taught me that" repliği ile özdeşleşmiş bir karakterdir.
2

sevgilinin yakın arkadaşınla aldatması

hanzo hasashi
Yıl 2010, küçüğüz işte bi 13 var, okuldayız. Sevim diye bir kız var, kızı görsen çiti piti, sevimli mi sevimli. Sonra işte tığ gibi 40 kilo bir kız, uzun bir de var ya, ben o zamanlar 174'üm. Kız da işte bi 168 var, ben de uzun kızları severim işte, neyse konumuz bu değil. Kız tatlı mı tatlı, içim gidiyor görünce, ama ben okulun en iyi ikinci öğrencisiyim, okul birincisi bizim okuldaki öğretmenlerden birinin oğlu, benim gibi habire p*çlik yapamıyor, denetim altında ya pezevenk.

Neyse, her zamanki gibi prensliğin doruklarında yaşıyorum, bir gün beni kız yanına çağırdı. Oturduk okul bahçesinin kenarındaki duvarlarına. Diyaloğumuz şöyle gelişti:
-Sarp, sana bir şey söylemem lazım.
+Sevim. Bir şeyler söylemek için çok geç. Bir şeyler yapman lazım.

Demeye kalmadan, kız dudaklarıma yapıştı. Şok oldum, sonra kızı ittim. "Ucuz bir kızsın, zayıf noktan bu." dedim. Ulan içim gidiyor kıza içim bilemezsiniz, ama öylesine kendimi beğenmişim ki içimin gittiği kızı elimin tersiyle itiyorum. Egom tavan, egom göklerde, prensim ya hani ben.

Sonra işte ertesi günü sıra arkadaşım Kadir ile çıkmaya başladılar. Vay ebesinin amı dedim, ama o kadar mutlulardı ki ayırmaya kıyamadım işte. Yani, ne bileyim. Aldatılmak sayılır herhalde bu. Ciddi bir şeyler olabilirdi belki, "biz" olabilirdik, ama olmadı işte. En yakın arkadaşımla, "onlar" oldular.
6

hena

hanzo hasashi
Dünyadaki insanlara duyduğum toplam sevginin yaklaşık olarak %70'ini duyduğum yazar. Biraz değil, bayağı fazla seviyorum, yeri de gelmişken canını acıtmaya cüret eden herkesi takuan gibi paramparça doğramak istiyorum ayrıca.
4

amd

hanzo hasashi
Ryzen 7 1800x ile 8 core/16 thread mertebesine ulaşıp intel'i workstation alanında safdışı bırakan, gaming alanında ise "AMD ısınıyo yeaaa" diyen liseli ergenleri dumura uğratan, intel'in 2009'dan beri süregelen cpu tekeline son vermiş firmadır. 10k liralık bilgisayar topluyorum videolarının temel komponentidir Amd. Sevmektir, FX-9590'i 5 ghz'e overclocklayıp intelcilere nah çekmektir.

evanescence

hanzo hasashi
(bkz:#70279) Güzel yorummuş, beyandım.

95'te Amy Lee tarafından kurulmuştur. Little Rock, Arkansas kökenli bir gruptur. zaten ritimlerindeki sertlikten anlaşılmaktadır. Alternatif ve Rock müzik yapmalarına rağmen tarzları sert stilleri sebebiyle nu metalle sık sık karıştırılır/karşılaştırılır.

2012-2015 yılları arasında uzun bir hiatusa giren grup, resmi olarak dağılmamış olmasına rağmen, günümüzde Amy Lee'nin yükselen solo performansından dolayı silik bir band profili çizmektedir.
3

jack daniels

hanzo hasashi
Klasik bir Tennessee viskisidir. Derin ve kekremsi bir tadı vardır. Üniversiteye yeni başladığımda 35 cl şişesi 35 liraydı, her hafta bir tane devirirdim. Ah be ne güzel günlerdi. Tabi bir scotch blend'in yanından geçemez tabi, ama öğrenci fakirdir işte napalım Jack ile idare ederdik.
0 /