confessions

zehir

votka  · 3 Nisan 2018 Salı

  1. toplam giri 400
  2. takipçi 10
  3. puan 7319

gender party

zehir
Kadınların Bir Araya Gelerek Aralarındaki Hamile Olan Kişinin Henüz Doğmamış Bebeğin Cinsiyetini Kutladıkları Alkollü Alkolsüz İlginç Eğlence Biçimi.

Türkiye'de Bununla Hiç Karşılaşmadım Ama Yapılıyor mu Onu Bilmiyorum. Bu Durumla İlk Defa Kanada'da Karşılaştım ve Cidden Boş Adam Şeytanını Sikermiş Türünden Bir Yorum Yaptım.

1

replik

zehir
Tiyatro yada Sinemada Oyuncunun Kapak Sözü.

-Suyumuz Bir Katır Ölüsü Gibi Kokuyordu Neyseki Ordunun Verdiği Dezenfekte Eden Kimyasallar Var Su Artık İki Katır Ölüsü Gibi Kokuyor (Bir Belgeselden Çanakkale Muharebesi - Bir İngiliz Askerinin Günlüğünden Alınmış)

bulanık mantık

zehir
Matematikte İsmi Fuzzy Mantığı Yada Fuzzy Logical Diye Geçsede Pekte Öyle Olmayan Bir Terim. Tek Kelimeyle Açıklamak Gerekseydi Buna Şuur Derdim. Bugün Kullandığımız Bilgisayarlar Devre Mantığıyla Çalışmasına Rağmen Birçok Bilginimiz Yada Kendini Öğle Zanneden Vatandaşımız Konuyu Kuantum İle Açıklamak Yerine Bu 0 ve 1 Mantığını Tercih Etmektedirler. Umarım Bu Yanlış Birgün Düzeltilir. İnsan Dışında Bilindik Hiçbir Canlı Üzerinde Bulunmayan Bir Özelliktir Bulanık Mantık. İşi Dahada İleriye Götürürsek Bazı İnsanlarda da Bulunmamaktadır Ne Yazık ki
2
0 /