imamoğlu esnafa tokat attı iddiası

lux
ülkenin profesöründen tut siyasetçisine kadar herkesin desteklediği asılsız iddiadır.

olayın aslı şu şekilde. imamoğlu bir cahille tartışmaya girme gafletinde bulunuyor ve yanağına dokunuyor. adamın amacı belli aslında. videoyu ısrarla izlemeyi reddetmesinden belli paralı akp trollü olduğu. ne diye uğraşıyorsun ki bu adamla. zaten adama da üzüldüm çok ezik duruyodu. iki laf etsen ağlayacak nasıl bakıyor öyle.
the spook
oruç tutmuyor diye caddelerde adam kovalayanlardan tut, muhalefet mitingine gitti diye sokak arasında gençleri dövenlere kadar ne kadar zırto adam varsa, şaşılmayacak şekilde destekleyip gündeme oturttukları olaydır. Keşke araştırmayı reddeden cahil arkadaşın ağzına bir kere vursaydı da bu kadar iddia boşluğa doğru atılmasaydı. Pazarcı fiyat pahalılığından bahsedince, kimseye tek kelime edemeden pazarı terk eden dışişleri bakanı'nı da hatırlıyoruz biz.
jesus
Doğru iddiadır da yalanlanmasını da anlarım elbette. İmamoğlu sinirlerine hakim olamadığından dolayı daha zaten en başından fiziksel temas ile otorite kurmaya çalışarak bir şiddette bulunuyordu. Eğri oturup doğru konuşalım.
pencere
bu ve benzeri yalanlara sorgusuz sualsiz inanan akp'li vatandaşlara şunu sormak istiyorum. hadi diyelim ki eko başkan vatandaşı dövdü. terör örgütlerini de ülkeyi beraber yönetmek için davet etti. peki bu ülkede böyle korkunç işler yapan bir siyasetçiyi tutuklayacak bir hakim savcı da mı kalmadı. hadi biz muhalifler artık yargıda tuz koktuğundan eminiz. siz de mi bizimle aynı algıdasınız artık?
franz
Tamam atmadı da, bu adamın herkese dokunması da bir tek beni mi geriyor? Temas etmek nedir arkadaş? Hangi hakla? Kimse de demiyor ki dokunma istemiyorum.

Sen önüne gelene öyle eL uzatırsan, birileri de alır böyle tokat attı diyerek manşet yapar işte.