Trap patlaması

lexxpowder
Son birkaç senede revaçta olan, dünyada ve ülkemizde nice yiğidoların gönül verip hakkıyla ürettikleri trap müziğin patlaması olayı. Patlayalı baya oluyor ama artık iyiden iyiye bambaşka bir hal aldı.
İşin en güzel tarafı klasik müzik seviyorsun diyelim, klasik müzikle harmanlanmış trap şarkılar bulabiliyorsun. (bkz:turkish march)
Aynı şekilde metal seviyorsun, metal şarkıları, electro, deep house, edm seviyorsun, bunların remixleri, ortadoğu veya antik müzikleri seviyorsun, rap seviyorsun, hemen her müzik türüyle trap yapılabiliyor. Bu işin de efsaneleri var tabiiki Aero Chord, Antiserum&Mayhem, Flaxo, Marc madness, dan farber, e.y. beats, haterade ve aklıma gelmeyen tonca producer gibi. Ülkemizden de Türküm ve BÖ hızlı çıkış yapan sanatçılardır.
En sevdiklerimi mixlediğim ve depoladığım YouTube kanalım da mevcut.
Bir ara dinleyip ziyafet çekmek isteyenler için
https://youtu.be/IpVE8LR_VGM
sophos
Günümüzde yaygın olan, kendisine saygısı olmayan insanların gereksiz insanları zengin ettiği müzik türü. Otobüste, metroda kulaklıktan gelen yoğun bas tıkırtıları ile ingilizce veya türkçe anlamsız sözler. Aynı zamanda günümüz "rap" şarkıları da benzer.