confessions

lexxpowder

Rakı  · 12 Mayıs 2017 Cuma

  1. toplam giri 984
  2. takipçi 48
  3. puan 23516

doğum gününü yalnız kutlamak

lexxpowder
Yalnız olduğumun her sene yüzüme çarpılmasına sebep olan dürümdür. Yine arayan soran, nasılsın diyen, gel iki tek atalım aq diyen, aklına gelipte bi mesaj atan ya da koluna giripte yanagına bi buse konduran sevgilimin olmaması her sene daha da ağır geliyor. Ben de günah geceleri haline getiriyorum doğum günlerimi. Tüm pislikleri yapıyorum. Parayı dert etmiyorum. Bizim de olsaydı yanımızda birileri biz de pasta üflerdik amma velakin yalnızız azizim. Yalnızlık zor.
1

Stephen hawking

lexxpowder
Vefat etmiştir. Yüzyılın en büyük dehalarındandı kendisi. Unutulmayacak bu insanlığa kazandırdıkları.

Eşit: umuyorum zaman yolculuğunu falan bulmuştur, ya da bir başka boyuta portal açmıştır. Yapsa yapsa Hawking yapar böyle bir şeyi.

nato'nun atatürk ve erdoğan'ı hedef göstermesi

lexxpowder
Kaç gündür yer yerinden oynuyor böyle bir başlık açılma gereği duyulmamış bile. Nerede lan sözlüğün politik yüzleri? Neyse ya da ben bulamadım başlığı.

NATO bir tatbikat için hazırladığı hedef listesine cumhuriyetimizin kurucu, ulu önder mustafa kemal atatürk'ü de ekliyor. Ve bir de erdoğan'ı tabii ki.


http://www.milliyet.com.tr/nato-tatbikatindaki-ataturk-ve-erdogan-bilecik-yerelhaber-2412447/


Ayrıca kasıtlı yapıldığını düşündüğüm skandaldır. Ama hakkında NATO vs Türkiye savası gibi saçma sapan başlıklar açılacak kadar da değil.

0 /