tecrübe edilmiş en ağır fiziksel acılar

dehumanize
Askerde yediğim şarapnel yüzünden yaklaşık dört saat bayılmadan acı çekmiştim. Üzerine acı yok sanırdım.
On gündür vücudumun %70 i kadarlık farklı bölgelerde çıkan yaralar yüzünden sürekli Ölsem de kurtulsam diyorum. Uyuyamıyorum, uzanamyorum bile. Sürekli elimde peçete, iltihap siliyorum. Karaciğerinize iyi bakmazsanız, zerinizde böyle yaralar çıkabiliyor. İşin kötü yanı, bu durumu bi on gün daha çekmeliyim. Çekelim bakalım
2
immortallydia
ameliyat olup yaramı dikmemiş kendisinin kaynamasını beklemişlerdi. açık yaraya yaklaşık 2 hafta boyunca her gün hunharca o kırmızı sıvıdan dökmüşlerdi. anasını avradını öptüklerim yok böyle bir acı ya her pansuman hastahane benim çığlığıma şahit olurdu. o doktora hala saydırıyorum.
dinsiz bedevi
5 yaşındaydım, babam bizi parka götürmüştü.
Mersinin meşhur flamingo yolunda olan devasa büyüklükteki parka..
Ablam benden iki yaş büyük olduğu için öncü oydu, merdivenlerden çıktık ardından borunun içine girdi ablam, bende arkasından tabi ki. Ama borunun alt kısmında delik olduğunu fark edemedim, kafa üstü çakıldım yere. O zamanlar kum yoktu orada, üst dişlerim tamamen koptu ve burnum kırıldı. O sahneden en son hatırladığım şey, babamın arabasının arka tarafı tamamen kan olmuştu. Böyle bir acı yok sözlük.
3
homosexual varus
Kınalıada'da karaya tekne çekerken elimi parçalamıştım ilk 3 saniye elimi ve yaşadığımı hissetmedim. Sonrasında çok doğal bir beyzbol eldivenine dönüştü elim.
0 /