kripto para

cayisallama
internet aracılığıyla kullanılan, hiçbir merkezi otoriteye ya da aracı kuruma bağlı olmayan, sanal para birimi.

İnsanlar artık bu işi borsa şeklinde görmeye başladı. Yüksek iniş çıkışlardan mı dersiniz, alım satımda daha iyi kazandırdığından mı dersiniz bilemiyorum ancak insanlar bu işle baya bi meşgul oluyor.

telegram bu konuda çok ideal whatsapp'a göre. Konu nasıl geldi buralara onu da açıklayayım;
Telegramda bir guruba eklediler arkadaşlar, şu şekilde bir yol izliyorlar, Günde 2 adet alt coini balinalar eşliğinde yükseltiyorlar. sonrasında yüksek alım duvarları girerek gurup dışındaki yabancı yatırımcının dikkatini çekip satın almasını sağlıyorlar. Düşük fiyattan alınan coin %20-80 karla satılıyor. Falan filan işte. İlgilenen ve anlayan varsa bir göz atın derim guruba.

https://t.me/CryptoPumpSociety
liberalist
Bir işten ayakkabı boyacısı bile teknik bilgi olmadan kısa yoldan kolayca para kazanabiliyorsa o işe girmeyin. Eğer o işe girdiyseniz yol yakınken pılınızı pırtınızı toplayıp kaçın. Elbette kripto para borsalarından zengin olan binlerce insanı inkar etmiyorum. Fakat bu sizin de şanslı talihlilerden biri olduğunuz anlamına gelmez. Borsaya girdikten sonra muhtemelen yatırdığınız 3 kuruş parayı da o takip ettiğiniz kanaat önderi, fenomen teknik analizcilere kaptıracaksınız. Paramı geri alacağım derken daha da bataklığa saplanacaksınız. En sonunda depresyona girip o yaşamaya iç geçirdiğiniz hayatları izlerken intihara kalkışacaksınız. Hepi topu 70 sene yaşayıp siktir olup gideceğiz bu dünyadan. Yapmayın böyle şeyler. Zenginlik böyle kazanılmaz.