confessions

berkk

Yazar  · 17 Ağustos 2018 Cuma

  1. toplam giri 129
  2. takipçi 1
  3. puan 1313

ethereum

berkk
İlk defa Kuzey Amerika Bitcoin Konferansında kurucusu Vitalik Buterin tarafından tanıtımı yapılan ve kendilerinin bile beklemediği büyük bir ilgi ile karşılaşan Ethereum dışarıdan bakıldığında bir “altcoin” gibi görünse de aslında diğer altcoinlere nazaran çok daha fazla yenilik içerin bir sistem. Buradan da ethereum coini takip edebilirsiniz: https://piyasa.paratic.com/kripto-coin/ethereum/

Eos

berkk
EOS blockchain, kendi kripto para birimi EOS tarafından desteklenen ve merkezi olmayan uygulamaları (DApps) bünyesinde barındıran bir sistemdir. EOS tokenleri genellikle iş amaçlı ve EOS ekosistemindeki DApp'lerin finanse edilmesi için kullanılmaktadır. EOSIO merkezi olmayan otonom modeller aracılığıyla endüstriyel ölçekli DApp'lerin oluşturulması için tasarlanmış bir akıllı sözleşme platformu ve merkezi olmayan işletim sistemi olarak çalışmaktadır. Platformda akıllı sözleşmeler vasıtasıyla işlem ücretleri ortadan kaldırılıyor ve saniyede milyonlarca işlem gerçekleştirilebiliyor. Eos coini anlık olarak buradan da takip edebilirsiniz: https://piyasa.paratic.com/kripto-coin/eos/

torino

berkk
Torino Kuzey İtalya'da Piemont bölgesinin ve kendi ismin taşıyan Torino ili'nin başşehri olup, Alpler ile çevrili olan Po Nehri'nin sol kıyısında konumlanır.

çin biberi

berkk
Cin biber ya da cin biberi veya süs biberi, genellikle turşu ya da ezme yapılan çokyıllık Capsicum frutescens türünden güçlü çalımsı gövdeli, yeşil, sarı ya da kırmızı rekte, sivri ya da tombul ufak acı biber çeşitlerine verilen ad.

incoterm

berkk
Uluslararası Ticaret Odası tarafından uluslararası ticarette kullanılan terimlerin bir standarda kavuşturulması amacıyla uygulamaya konulan bir programdır.
0 /