confessions

berkk

Yazar  · 17 Ağustos 2018 Cuma

  1. toplam giri 125
  2. takipçi 1
  3. puan 1273

bitcoin

berkk
Dünya üzerinde Amerikan doları ve Euro gibi güçlü para birimlerine alternatif olarak gösterilen bitcoin, BTC şeklinde kısaltılır ve ฿ sembolü ile gösterilir. Son günlerde bitcoin fazlasıyla gündemde ve ataklarına devam ediyor. Buradan bitcoini canlı olarak takip edebilirsiniz: https://altinfiyatlari.biz/bitcoin/

torino

berkk
Torino Kuzey İtalya'da Piemont bölgesinin ve kendi ismin taşıyan Torino ili'nin başşehri olup, Alpler ile çevrili olan Po Nehri'nin sol kıyısında konumlanır.

çin biberi

berkk
Cin biber ya da cin biberi veya süs biberi, genellikle turşu ya da ezme yapılan çokyıllık Capsicum frutescens türünden güçlü çalımsı gövdeli, yeşil, sarı ya da kırmızı rekte, sivri ya da tombul ufak acı biber çeşitlerine verilen ad.

incoterm

berkk
Uluslararası Ticaret Odası tarafından uluslararası ticarette kullanılan terimlerin bir standarda kavuşturulması amacıyla uygulamaya konulan bir programdır.

zeki müren

berkk
Sanat Güneşi ve Paşa olarak da anılan Zeki Müren, hiç şüphesiz büyük bir sanatçı. Bestelerinin, sahnedeki duruşunun, ağdalı üslubunun ve farklı yorumunun yanı sıra feminen görüntüsüyle de döneme damgasını vurmuş bir isim o. Üne kavuştuğu ilk yıllarda olmasa bile, sonrasında saçları, kıyafetleri ve makyajıyla dikkatleri üzerine çekmiş ama kısa sürede bugün hepimizin hatırladığı kadınsı görünümüyle herkes tarafından kabullenilmiştir.

Altın Plak Ödülü'nü ilk kazanan sanatçı olmuş, hayatı boyunca üç yüzün üzerinde şarkı bestelemiştir. Tüm bunlara ek olarak, tasarımla da uğraşmış, hatta çoğunlukla kıyafetlerini kendisi çizmiştir. Ve tarzıyla dünyaca ünlü moda ikonları arasındaki yerini almıştır. Bir sinema oyuncusu olarak da hatırlanan Zeki Müren, aynı zamanda resim ve şiirle de ilgilenmiştir. https://paratic.com/zeki-muren-kimdir/ hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.
0 /