confessions

cayisallama

Yazar  · 6 Mayıs 2017 Cumartesi

  1. toplam giri 11
  2. takipçi 2
  3. puan 310

türkiye gençlik stk'ları platformu ödülleri

cayisallama
'kanalıma hoşgeldiniz' sloganıyla bu yıl ilk kez düzenlediği gençler arası youtube yarışmasını caaanım arkadaşım kazanmış.

tgsp'nin düzenlediği youtube türkiye yarışması sonuçları açıklandı. türk telekom'un ana sponsorluğunda tgsp'nin düzenlediği youtube yarışmasında manisalı mahmut gediz birinci oldu. moğolistan'da çektiği seyahat videosu ile yarışmaya katılan mahmut 10 yıldır dünyanın ilginç ülkelerine seyahat eden bir gezgin. videonun çekildiği yer moğolistan'ın bayanölgi şehrine bağlı tokbirci köyüne yakın bir dağın yamacı. bozkırda çobanlık yapan kazak bir ailenin çadırına misafir olan mahmut gediz onlarla 2 gün vakit geçirip gündelik hayatlarına şahit oldu. neredeyse tamamen geleneksel yaşam standartlarına hayatlarını sürdüren bu aile ve çocuklarıyla huzur dolu çok keyifli vakitler geçirip bu anları kayda aldı.

ilk video


ikinci video

maltepe camii

cayisallama
Ankara da gördüğüm açık ara en güzel camii'dir. İçine girince kendimi istanbulda hissettim resmen geçen gün. bu gün yine yolum düştü o tarafa yine gittim yine aynı şekilde hissettim.

kocatepe ile birlikte Cumhuriyet dönemi camilerindenmiş.

kısa hikayeler

cayisallama
adamın teki fabrikada işçi olarak çalışıyor. Bir gün patronu kafasında bu adamın ondan çaldığını kuruyor. Dikkatlice takip ediyor bir şey bulamıyor. Çıkışta bekçilere el arabasını ve üstünü aratıyor yine bir şey bulamıyor. Hatta adamı akşamları çırılçıplak soyup öyle arıyor yine bulamıyor.

Not: Adam el arabası çalıyormuş.
3