elektronik sigara

kargalı karga paşa
Normal sigaradan yapılan deneyler sonucunda %99 oranında daha zararsız olduğu tespit edilmiş buluş.

Dünya sağlık örgütü tarafından sigara yerine tavsiye edilmektedir.

Malesef her konuda olduğu gibi ülkemiz herbokologları devletin usülsüz yasak ve politikalarına alet olarak hakkında kara propaganda yapmaktadır.

Elektronik sigara vegetable gliserin nikotin ve aromadan oluşan sıvının buharı yardımıyla başta karbob monoksit olmak üzere yanma sonucu peyda olan bir çok zararlı maddenin vücuda girmeden sigara veua nikotin ihtiyacının giderilmesine yarayan alettir.

2004 yılında bir Çinli tarafından icat edilmişt ve kısa bir süre içerisinde Avrupa ülkelerinde yasal hale gelmiştir. Günümüzde elektronik sigara, sigara bırakma kliniklerinde sigarayı bırakmayı yardımcı araç olarak sunulmaktadır.
weed
Bundan 3 ay önce aldığım ve ciddi ciddi sigarayı bıraktıran içimi nargileden keyifli ve kolay olan bütçe dostu bir cihazdır. Nikotinsiz likit alınarak bıraktıktan sonra bile keyfine içilebilir.
Virtuoso
Yeni nesilin ( spermatogenez evresinden hesaplarsak 17 yaşındaki ciğerlerinin) " sigarayı bırakamıyorum yhaa yıllardır içiyorum .s.s elektronikle bırakıcam inş " cümlesiyle model model marka marka hava attığı best ever ergen itemi
anarsiktospaa
günde 2.5-3 paket sigara içen bana sigarayı bıraktırmış alettir. almadan önce araştırılmalı. yoksa feci kazık yenebilir. öneri isteyen dm den yürüsün
sikko
Köy kahvesinde alamancı muamelesi görmemi sağlayan cihaz. Ya herşey tamam da bir tek gandalf gibi gemi yapıp halka içinden geçiremiyorum.
the spook
nargile ile duman yarıştırabilen icat. Sigarayı azaltma da yardım ediyormuş diye duydum.. ama tam olarak gerekli nikotin ihtiyacını karşılayamıyormuş.
luther
elektronik sigara, sigaraya karşı geliştirilmiş en ekonomik ve en sağlıklı seçeneklerden birisi olarak bilinmektedir. zira sigara, içeriğinde barındırdığı 4000 üzeri zararlı madde nedeniyle bir yıl içerisinde milyonlarca insanı, doğrudan neden olduğu hastalıklarla öldürmektedir.

http://www.iqosheetsmerkezi.com
luther
elektronik sigara, normal sigaranın aksine duman yerine buhar üreten bir cihazdır. sigara içerisindeki tütün, yanarak duman üretirken elektronik sigarada buhar üretimini sağlayan parça atomizerdir. elektronik sigara içerisine konulan e-likit adındaki tatlandırıcıyı ısıtarak buhar haline getiren atomizer, havayla karışan bu buharı içinize çekerek sigara içiyor hissine kapılmanızı sağlar.

http://www.elektronikesigara.com