bulgar göçmenliği

sophos
Babamın ve tarafının görünüşden anlaşılıyor ancak ben görünüş olarak benzemesem de içimdeki et, ekmek, hamur işi, tatlı, mayonez, alkol sevgisi.
dutch van der linde
kızlarının güzelliği her tarafa yayılmış olacak ki bulunduğu çevrenin güzeli olan 7 kuşaktır iç anadolulu kezban hanım kızlarımız tarafından ''ayh bizde bulgarlık var aslında biliyoo musun'' şeklinde özenilen göçmenliktir.

not: bu giri güzel balkan insanlarını tenzih eder. iç anadolu ise durumun anlamsızlığını ifade etmesi açısından sadece bir örnek olarak kullanılmıştır herhangi bir bölge cümlede kullanılabilir.
freeborn
izmir'de 1989-1990 yıllarında gelen insanlara verilen isim. bizler aynı şehre lozan mübadelesinde geldiğimizden kendimizi yerli tanımlarken bu adamlar yıllardır göçmen olarak kaldılar.
romacumhurbaskani
Bulgar değil Türküz biz Slav değil Türküz biz Bide utanmadan bize Bulgar dersiniz siz bizim Bulgarlardan ne zulümler çektiğimizi biliyor musunuz ? Anlayın artık Bulgar göçmeni diye bir şey o Bulgaristan göçmenidir.
sophos
Aga boş yapmayın, azeri değil de azerbaycan türküymüş hahaha benzer bok. Todor jivkov zamanında türklerin isimlerini değiştirip asimilasyon yapmış da ne olmuş, türkler en çok o zamanı özlüyor ve şimdi çoğu sefalet içinde. Bulgaristan'dan gelenler Türk olsa bile oranın kültürüyle büyümüşler yani çok da önemli bir mevzu değil çomarlığın lüzumu yok. Çok karıştırırsak bulgarların da ataları türk, şu an slav olmalarına rağmen ama kurcalamaya gerek yok.
3