2023

ickial
Çomarizm e göre Yeni türkiyenin Osmanlıya refresh start yapacağı yıldır.(bkz: bor çıkartçaz olm amerika izin vercek az kaldı sabret)
erolegemen
2022 veya 2024 ten herhangi bir farkı olmayan, bütün seneler gibi, oldukça sıradan ve olağan bir yıldır. beklentiyi yüksek tutmamak lazım
hatun
Lozan mozan diye kendilerini avutan bi grup çomarın, başka bi yazarımızın dediği gibi gizli maddeler olduğunu savunan (o kadar gizli ki kendisi bile biliyor) , hedef gösterilen ama bi bokun olmayacağı senedir. Neyse siz takmayın

(bkz: Havlayan köpek ısırmaz)
sirvamaul
Kadir mısıroğlu denen yaşam formunun asılsız bilgilerle çomarları gaza getirdiği ve amk 2023üne kadar akpye oy verilmesini garantiletmiştir (bkz: züper olacak züper)
secularist
muhtemelen 2023 e kalmadan eyalet sisteme gececeğiz ve medya ile alıştıra alıştıra orada bir devlet olmalı algısını yiyeceğiz. tabi malum kişi yaşarsa olucak olan budur. 'kamu tüzel kişilik kurma' yetkisini partili başkana verenler utansın!!
tugrultunca
Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılı. Benim için başka bir anlam taşımıyor. Gündemde olmasının sebebi ise, ülkemizin %50 sini oluşturan çomarların "bor çıkartma" iddiası. Lozan'da gizli antlaşma olması mümkün değildir. Olduysa bile neden diğer başbakanlar, cumhurbaşkanları açıklamadı? Oysa ki Atatürk ve İnönü düşmanı olan çok Cumhurbaşkanı, başbakan gördük.
0 /