confessions

jakoben

βετεράνος♛  · 25 Mayıs 2017 Perşembe

  1. toplam giri 1377
  2. takipçi 41
  3. puan 26704

önder irevül

jakoben
imam hatipteki 18 mart çanakkale kurtuluşunun anmasında yobazın ağzını siken albay.
-mustafa kemal diye birisini duydun mu sen hiç?
-şehitler dedik ya..

ağzını yüzünü siktiğimin oğlu :d

fazıl say

jakoben
cumhuriyet çocuğudur. şu günlerdeki görüntüsü hiç iyi değil. umarım bu atmosferi değiştirebilir zira reis tayfasından tirim tirim tiksindiğinden hiç şüphem yok.

suriyeliler

jakoben
karısına kızına yaşlısına ses etmem. bu ülkeyi soymayı kesseler bu ülkede o insanlara da ekmek çıkar. ülkemizin kaynakları o kadar çok ki.. verimli kullanabileceğimiz bir üretim ekonomisi modeli ile kimse açta açıkta kalmaz. ama abi, o erkekleri geleneksel kıyafetleri ve küçük birer ordu gibi gezmeleriyle bildiğin tehditler. bak bildiğin tehditler diyorum. eğitimsizlik çok tehlikeli.

yeni zelanda'da gerçekleşen cami saldırısı

jakoben
bugün bende linç yedim orada arkadaşlar. çaylak sözlük sıfatı ile. takip ediyorsanız görmüşsünüzdür. bir tane ruh hastası katliamı savunmuş. burada da olsun falan demiş. tabi herkes linç... bende adamın linç edilmesine karşı çıkarken linç yedim inanılmaz derecede cihatçı hastanın tehdit mesajları geldi. egm'ye de vermişler. selamım ile iletin dedim. bir süre sonra entryleri sildim. silmeyecektim de o kadar gözleri dönmüş ki, ellerinde nasıl bir kan varsa artık... geri adım atarlarsa biteceklerini biliyorlar. sonra ne oldu biliyor musunuz? sözlükteki insanlar ; ''seninle aynı fikirdeyim, güzel söyledin, bende kendimi yalnız hissediyordum, bla'' gibi mesajlar attılar :)

james harden

jakoben
ben böyle bir basketbolcu görmedim. pivot kadar cüssesi var top sürerken yürüyor hücum ederken yürüyor efor sarf ettiği tek anlar topla cambazlık yapmaya başladığı anlar. potaya onun kadar rahat gidebilen hiç bir oyun kurucu görmedim. step curry skor yapmak için yırtınırken bu adam ağır çekimde yapıyor bunları. izlemesi çok keyiflidir. savunma ile yakın temasları ağır çekim gibidir. dozer gibi iter onları yavaş yavaş potaya gelir hafiften kolunu kaldırır bir bilek hareketi, basket

metallica

jakoben
metal müzik ile ilk tanışma aşamasında sevilen sonralarda ise beğenilmeyen yine metal müzikten koparken son dönemlerde dönülüp tekrar bakılan babaların tayfası. sad, but true.
0 /