confessions

jakoben

βετεράνος♛  · 25 Mayıs 2017 Perşembe

  1. toplam giri 1108
  2. takipçi 35
  3. puan 21948

gelinlerin tatlı telaşı

jakoben
artık o gelinliklerin anlamı yok bence. hepsi anadoluyu andırıyor.yani tezeği ,örf adeti,geleneği. düğüne damatlığa gelinliğe para veren net olarak kendisine yazık eder. geçenlerde bir çift, evlilik için parasını biriktirmiş basmış gitmiş avrupayı gezmiş düğün dediğin budur. alcan eş dostu üç beş taş çatlasa on kişi bir kumsalda kafayı yapacaksın ertesi gün ver elini uzak doğu yada avrupa.kim siker yüz kırk kişilik çomar düğününü. sıraya geç para tak taziyeden evrilmişcesine tebrik et.artık tebrik mi geçmiş olsun mu nedir, belli değil.

nicolas maduro

jakoben
hala otobüs şoförüdür. hiç bir zaman lider olamayacaktır. ülkesinin anasını sikmiştir. sosyalizmi dünya'ya nasıl siktir boktan lanse ederim parasını el altından alıyor olabilir. işçi devrimi yapılıyor diye yönetici olarak işçi atanamaz en azından vasıfsız olamaz. sosyalizmin gerekliliklerini yerine getirecek kabiliyeti ve sistemlerin savrulduğu yerleri anlayabilme, kapitalist koşulları önceden okuyabilme yeteneği olmalı. hadi bu adamda yok fakat çevresinde de mi yok? chavez duygusal bıraktı giderken yazık etti ülkesine..

edit: vay aq nusrette etleri gömmüş lan adam.. ya bu nusret ne iş yaptı ya.. ulan ülkenin ekran yüzleri para babaları da vasat. o değilde maduro ile yakınlık erdoğan'ın değil olsa olsa perinçek tayfanın işidir herhalde. reis fakire ancak satranç atar

üniversiteye geçince götü başı dağıtan kız

jakoben
bütün hayatı baskı, zehir.bir kukunun önünde onlarca gözlemci, akraba,resmen araştırma komisyonu, koruma ordusu.ülkede üniversiteler kadınların cinsel ihtilalidir.her sekslerinde en az bir akrabalarını gömüyorlardır. hayal edebiliyorum bir berkecan'a verdikten sonra yakılmış sigarayı içerken düşünebileceği şeyleri; ''ne oldu hayri.. bak sana da yar olmadı hehehe. zavallı hayri o kadar didindin ettin..''durumu bu noktaya getirenler utansın.

türk dizilerinde kadın

jakoben
ya acıların kadını ,dayak sonrası yerde bayılıp kalmak, üşüyen çocukları için sobaya odun atmak görevi yüzünden lükse girdiği için darbelere dayanıklı versiyon yada ya paramdan ya amımdan yersin sopayı versiyonu olarak ikiye ayrılır.iki kadın tipide şiddet körüklüyor toplumda.

60 yaşında sosyal medyada kız düşürmeye çalışan erkek

jakoben
erkek diyerek bu mahluk sürüsünü genişletmek ve bu bakış açısı ile ayırt etmeyi de zorlaştırmak yerine onları siyasi bir bloğun politik ekranına yirmi dört saat maruz kalan bir kitle olarak adlandırmak daha doğru olur.onlara çok fena hadisler hazırladım;

''onlardır ki sokaklarda ahlak bekçisi kesilir, biliniz ki facebook'ta çocuğunuzun profillerinde gezen pedofillerdir.''

jean paul marat

jakoben
yerli ve milli yılmaz özdil seni tarihten öğrendiğinde ayna karşısına geçip baba emanetini kafasına dayayıp ağlamış mıdır acaba diye düşündükten sonra yataktan kalktım.babasından emanet cumhuriyetin yanında babasından emanet makinede vardır.''biri yoksa diğeri var lan, sikerler'' diye kendini gazlamış mıdır diye de sordum kendime.sonra ülkenin gençleri benim hakkımda böyle şeyler düşünüyor mudur diye kendine sorup sormadığını düşündüm.bugün ilk düşündüğüm şey buydu. bugün yine senin olmadığın dünya da kötülüğün karşısında hiç bir direniş yok.sana selam olsun iyi olmanın meşakkatli yollarını insanlığa öğreten ulu lider. yaşasın devrimin. yaşasın jakobenler..

devlet hastanesi

jakoben
mezbahadır.doktordan çok instagram fenomeni barındırır. her biri birer furkan'dır. mavi gözlü sarışın beyaz tenli muhafazakar aile çocuklarıdır bir çoğu geri kalanları ise zaten öyle bir mankenin hem iş hemde sosyal çevresinde şekillenirler.reistir o yani. füdö yada başka tarikatların devletin amını siktiğininde resmidir o çocuklar.devletin amı güzel sikilmiştir anlayacağınız.. bir birileriyle koordine çalışamazlar çünkü sayıları da az olur genelde ve nitelik konusunda oldukça düşük seviyededirler. hasta bekleme odasına geçtiğinizde görürsünüz ki; orada, yarısı gebermek üzere olan insanların çocuklarıdır bunlar.ölümü göze almış fakat yine de doktor yapmışlardır çocuklarını.aslan gibi anadolu ana babası işte.varsın bırak beni kimseye bakamasın ama parasını kazansın şanı yürüsün.bazı amk çocukları da o kurs senin bu kolej benim koştururlar sonra özel hastanelere mahkum ederler evlatlarını.

zeka geriliği sebepleri

jakoben
ensest ilişkidir. müslüman ailelerde sıkça görülen, gaddar atatürk'ün ellerinden almaya çalıştığı söz konusu geleneği allah'ı arkasına alan müslümanlar hayin, şeyhle ,bulutla, üfürükle kıçı kırık iki zafer kazanan adama yedirmemişlerdir. her yarım saatte bir anadolu'nun her hangi bir köşesinde bir yenge yiğenine, bir teyze amca oğluna, bir dayı kardeşinin çocuğuna hallenmektedir. sonuçlarını ise gözde ve güncel gazete sayfalarından f-5 sayesinde takip edebilmekteyiz.

türk köylüsünden devrim beklemek

jakoben
ölüden göt beklemeye benzer. türk aydınından öncülük , türk emekçisinden örgütlülük beklenebilecek siyasal hareketlilik şu şartlarda bile oluşmamışken köylüden hareket beklemek, beş köylünün bir eşeği gece karanlığında kıstırdığı anda aralarından birinin bu davranışın yanlış olduğu kanısına varıp jandarmaya ihbar etmesini beklemek gibidir.işte kemalizmde bu şartlarda doğmuştur.halk iyidir, ama çomar or*spu evladı sürüsüdür.üstüne çökmeli ve dayatmalıdır. bunların önünde allahları sikilsindir, çıkarları varsa gıkları çıkmazdır.
0 /

bunlar ilginizi çekebilir