özge ulusoy

pencere
berat albayrak'la aralarında bişiyler bişiyler olduğunu okuduğum hanım kız.
sarayda padişahların, sadrazamların haremdeki eş sayısı samanyolu galaksisindeki gezegenler kadar olsa da, damatla için aynı husus asla geçerli değildir. onlar yaşamları boyunca tek eşli medeni bir yaşam sürmüşlerdir. hatta saraylı kızlarımızın kafası attıkça beylerini soppalattıkları yazılı tarihte vardır. boğdurma vakasına rastlamadım.
başlığı görünce özge ulusoy kızımız kimdir diye googledım. kıçıma kaş göz çiz daha güzel bir yengeniz olur. prens philip'den sonraki en şanslı iç güveysinin böyle bir risk alacağını sanmam. gerçi prens phipilip, kraliçasının teyze kızı dahil yemediği nane kalmamıştır. fakat bizim töremizde böyle bir olay yoktur.
mel
İddiaya göre kocasıyla ilişkisini öğrenen kadın, kocasına isyan etmiş. Sonra da kocasından dayak yemiş iddiaya göre tabi. Doğruysa eğer, isyan edip dayak yiyen eşe şunları anımsatmak isterim. Yahu Sünnilik diniyle yaşayıp övünen siz değil misiniz? Sizin dininizde kocan, gücü yeterse sonsuz tane bile cariye (seks kölesi kadın) alabilir, ayrıca seni istediği zaman dövebilir de bu da yazıyor sünni/şii kaynaklarında, senin dinine göre erkek her zaman kadından üstündür, kadın erkeğe hizmet için vardır. yoksa sen inandığın, savunduğun ve dibine kadar yaşadığın dinini mi bilmiyorsun ey kadın?! Şikayet etmeye hakkın yok. Başkaldırıcaksan ilk önce inandığın dinine ve gerici geleneklerine başkaldıracaksın ki, o zaman şikayet etmeye yüzün olsun.

Açıklama: Yukarıda yazan dini hükümler Kuran'da yoktur, Sünni ve Şii hadis kaynaklarında vardır. Kuran'da anlatılan dinin, yine Kuran'a göre, tek kaynağı Kuran'dır. Kuran (Okunan), tek eşli evliliği salık verir ve Kuran'a göre erkek ve kadın birbirlerinin tamamlayıcısıdır. Kuran'da cariyelik, kölelik yoktur; ama Sünni ve Şii kaynaklarda vardır.
Sünniler ve Şiiler, Kuran'daki dine değil Sünnilik ve Şiilik dinlerine ve bunların kaynaklarına itaat ederler.
tutzhee
bu kadın nasıl manken olmuş, nasıl ünlü olmuş anlamak güç. güzel bir kadın değil. net değil. yüz güzelliği kötü, fiziği kötü, kalçası neredeyse yok, kolları ve bacakları o kadar ince ki muhtemelen bir yere çarpsa kırılır. güzel değil yani. şimdi videolarına baktım, sesi de çok kalın erkek sesi gibi. ilginç
pdf indir