kpss

flyinn
arkadaşlar öncelikle merhaba. bu hafta kpss ye başvuru yapmayı düşünüyorum hazır kamuda 90000 açık var fırsat bu fırsat laikler olarak devlet dairelerine doluşalım diyorum, fakat kafama takılan bi soru var kardeşlerim ben şu anda önlisans öğrencisiyim(2 yıllık okulda 4. senem:) kpssye önlisans öğrencisi olarak mı başvuru yapmalıyım yoksa lise mi bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim çok saygıdeğer laik kardeşlerim
zeybek
bir aydan az bir süre kalan sınav. bu yıl ben de gireceğim. iyi puan almak amacım değil, zaten pek hazırlandığım söylenemez. yine onlarca insana umut olacak, aldığın puan değil atanma olasılığın önemli. hüçbür şey yolunda gitmiyor.
3
the spook
1 aydan az bir süre kaldığını zeybek adminden öğrendiğim sınav. Planlarım arasında bu sınava girmek vardı ya, sanırım geç kaldım..
harflervekibrit
Devletin, 4 senelik eğitim fakültesi bitirmişsiniz ama ben diplomanızı kabul etmiyorum, eğer kendinizi bu boktan sınavla da ıspatlamazsanız kurumlarımda çalışmazsınız, deme şeklidir. Nitekim bir bakanımızın da "illa her öğretmen öğretmenlik mesleğini yapacak değil, başka işlere yönelsinler." tarzında bir açıklaması da bulunuyor. ahlat ağacı filmi, bu soruna dikkat çeken aşırı nitelikli bir filmdir.