confessions

zeybek

Admin  · 11 Ağustos 2016 Perşembe

  1. toplam giri 536
  2. takipçi 31
  3. puan 11147

arkadaşının olmaması

zeybek
(bkz:yalnızlık ömür boyu)

olması kadar kötü değil. şimdi benim çok arkadaşım var. haddinden fazla insan tanıyorum. onbinlerce olabilir abartmıyorum. hatta yaklaşık bin civarında insanla da aktif görüşüyorum ama yalnız olmaktan hiçbir faydası yok bu durumun.

senin yanında kim olursa olsun, ailen sevdiklerin hayatının insanı bile olsa yatağa yattıp gözlerini kapattığında tek başına kalırsın.

şirince

zeybek
ilçe değildir, yaklaşık 30 yıllık izmirliyim böyle bir ilçe ismi duymadım. the spook dikkat. swh. izmir ili selçuk ilçesine bağlı bir köydür. iç turizmin patlak verdiği hareketli güzel bir yamaca kurulmuş gerçekten şirince bir yer. çok kalabalık dar sokaklar, araba park edebileceğimiz otoparkların az olduğu bir yer. günübirlik takılabilirsiniz.
1

kürtajcı dayı

zeybek
çoğunlukla malzeme olmuş güleni bol zat. rezalet gerçekten şu videoya gülen yahut mizahi malzeme arayan insanlar benle irtibatı kessin. rezalet. adam zaten türkiye'nin son zamanlardaki hali. insanlar neden ilk kez duyuyor görüyormuş gibi yapıyor anlam veremiyorum.

110sözlük

zeybek
Eskiden grup vardı 110, onun sevenlerinin kurduğunu sanıyorum. Hatta içlerinden biriyle iletişim bile kurmuştum fakat yine Körler sağırlar birbirini ağırlar.

Edit: yuzon sözlükte de varım galiba.

koskoca imparatorluğun ismini osman koymak

zeybek
Milliyet yahut ulus devleti olduğundan değil. Şahsiyet devleti olduğundandır. Hatta coğrafi devlet dahi değildir. Çünkü ki sürekli orayı burayı işgal edip himaye altına almak gibi gayeleri vardır. Bunu da ekseriyetle jeopolitik önem kadar dini emeller için de gerçekleştirmişlerdir.

sevmek zamanı

zeybek
son zamanlarda ilginçlikle karşılaştığım bir duruma sahip olan film. bir kere mükemmel. karşılaştığım durumsa saçma ama, anadolu toprakları müziklerinin hastası olarak ben, bir arkadaşım sevmek zamanı'nın moğollar müziği var moğollar müzik yapmış falan dedi. ulan yıl hesabı yapıyorum imkansız falan. hatta çok eski olmayan bir şarkısına diyor, hangisiydi hatırlayamadım falan. ben de biraz araştırdım ama cahit berkay yapsa yine yaşı yetmeyecek galiba derken anladım ki yolum seninle şarkısına sevmek zamanı görüntüleri montajlanmış arkadaşın aklında da öyle kalmış. tabii ben baya yırtındım ahahah kafa yordum.

bu da böyle bir anımdı.

4
0 /

bunlar ilginizi çekebilir