confessions

zeybek

Admin  · 11 Ağustos 2016 Perşembe

  1. toplam giri 607
  2. takipçi 35
  3. puan 11565

muharrem ince

zeybek
insanları hayal kırıklığına uğrattığı sanılan fizik öğretmeni, siyasetçi. ben sırf cumhurbaşkanlığı seçimi kaybetti diye yahut adam kazandı dediği için bu kadar yerildiğini düşünüyorum. ayrıca kemal kılıçdaroğlu'nun kendi önünden çekilmesi için ince'yi aday göstermediğine de kalıbımı basarım.

bizim insanımız festival gibidir. aksiyon varken çoşar, bittiğinde çöpünü almaz, sonra da niye etrafı kirlettiğine bakmaz. ince de buna maruz kaldı. karşısında öenmli bir rakip vardı. asıl sorun şu gerçekten olmayan demokrasi savaşında akşener, karamolla ya da demirtaş'ın adaylığı dogru muydu?

ikinci tur için bölünen oylar diye ağlanıyor ya. bence bu başarısızlık ince'nin değil herkesindir. siyaset karmaşık olduğu kadar basittir.

adrasan

zeybek
antalya kmluca'ya bağlı koy ve köy. şirin kenddi halinde hippiler öğrenciler ve doğa sever tatilciler için gayet güzel bir yer. 2019 yılına burada girmiştim, kader ağlarını örüyor işte. yine buralardayız.

elektro hafız

zeybek
fairuz derin bulut temelli, saykodelik folk rock techno vs vs işte adına ne derseniz yapan müzikal ekip. çok başarılı alt yapılar, bağlama, gitar ve çeşitli ensturmanlarla patlamalık kafa açıcı müzikler yapıyorlar. saykodelik işte ya demiştim. hastasıyız efendim. size bir de link bırakayım da keyfini çıkarın.

kaleköy

zeybek
üçağız'da bulunan kalenin yamaçlarının denize doğru bulunan kısmında kurulmuş köy. kale müze gibi olduğundan ücrete tabii. köye ulaşım belli bir yere kadar vasıta ile, belli bir yerden sonra tabanvay ile. köylü ise deniz durgunsa deniz yoluyla kekovaya sandallarla gidiyor.

güzel butik oteller mevcut, aile işletmesi. organik yapılı dondurmalar vs muazzam. yolu düşenin mutlaka uğraması geren bir muhit.

kaş

zeybek
yüzümüzde gözümüzün üstünde bulunan tüy/kıl yığını. bana kalırsa alnımızdan gele sıvıyı tutmak ve sağdan soldan tahliyesine yön vermek amacıyla ortaya çıkmış, insanoğlunun sosyalleşmesiyle birlikte de cevap vermek, ruh halimize ışık tutmak için çeşitli işlevler yüklediğimiz organımsı.

antalya'nın en batısında bulunan ilçe. çakma alaçatı gibi. pek beğenmedim. ayrıca antalya'da yazarımız varsa aksın bana bir süre antalya'da yaşacağım.

Mersin

zeybek
Beş ay kadar yaşadığım üzülerek söylüyorum sikko bir şehir. Sevmeye çok çalıştım ama sevemedim. Tek vasfıdenize kenarı olması galiba. Fakat iç turizm baya bi etkili denebilir civar ilçelerde. Hayatımda görmediğim suriyeliyi de yine bu kentte gördüm.

dalgınlık

zeybek
Başıma uzun süredir gelmeyen ama dün nirvanasi denebilecek bir şekilde yaşadığım durum.

Antalya'ya yerleşiyom fakat baazı durumlardan ötürü başka bir ilçede yaşamam gerekli yani merkezde değil. Kaldığım pansiyonun oda kapısını açmak için arabanın kumandasını kullanıp, neden açılmıyor bu amına kodumun kapısı, diye kızdım. Epey sonra fark ettim olayı. Nereden baksaniz rezalet bir durum.

bizimkiler

zeybek
yaşı yeten var mıdır bilmiyorum ama benim inceden yakaladığım dizi. müstakil hayattan apartman hayatına geçiş evresini anlatan bir yapımdır. yanlış hatırlamıyorsam yakın zamanda kaybettiğimiz umur bugay'ın senaryosunu yazdığı dizidir.

sertab erener

zeybek
90lardaki şarkıları çok çok iyi olan kadın şarkı söyleyici. yaşım yeter sizden ihtiyarım o dönemleri hatırlarım. şimdi çok affedersiniz yarrak kürrek şarkıları var.

favorim:

metallica

zeybek
nothing else matters isimli grubun en çok bilinen şarkısıdır. epey güzel şarkısı vardır. millet çok bozdu falan filan der bayır aşağı eleştirir fakat türkiye'de konseri olsa en önden yine bu eleştirenler gider.
0 /