confessions

zeybek

Admin  · 11 Ağustos 2016 Perşembe

  1. toplam giri 575
  2. takipçi 33
  3. puan 11008

gizemabla

zeybek
Direkt anlam yazan herhangi bir gerçek sözlükte bile kelime anlamının yahut tanımın uygulamalı tanımı olmasına rağmen simple present tense tanım yapan yazar.

interaktif sözlükler sıralaması ekim 2018

zeybek
uzun zamandır uğranılmayan sözlüğün çok da önemli olmayan sıralamadaki yeri. özeleştiri yapmak gerekirse 2018 şu ana kadar hayatımda geçirdiğim en yarro zaman olduğu için uzun zamandır yoktum, en azından yazmak için. onun dışından her gün olabildiğince girip okumaya çalışıyorum.

yazarlarımız sıralamaya takılmayın, nitelik olmadıktan sonra sıralamanın bir önemi yok. hoş bizde ne nitelik var ne nicelik ama olsun. ülkede sözlük kültürü ölüyor bunu da göz önünde bulunduralım.
3

müslüm

zeybek
müslüm akbaş namıdiğer müslüm gürses yani müslüm baba'nın biografi filmi. çok eleştiri okudum yerden yere vuranlar da oldu göğe çıkaranlar da fakat şu bir gerçek ki timuçin esen tek kelimeyle mükemmel oynamış.

filmde babanın efsane şarkılarına değinilmemiş ama hiç gerek yok halihazırda söylenen şarkılar muazzam. flashbackler vs ben dozunda buldum.

filmi genel olarak beğendim. beklenti içinde gitmemiştim zaten, iyi bir sinema tiyatro izleyeni olarak benden geçer not aldı.

ha bu arada timuçin çıtayı o kadar yukarı çıkarmış ki daha sonra yapılacak biografi filmlerinde kim nasıl iyi performans sergileyecek merak ediyorum. emeklerine sağlık.

feridun düzağaç

zeybek
mükemmel bir sahneye sahip sanatkar. hayret başlığı açılmamış.

izmir hava gazı fabrikası'nda mükemmel bir konsere imza attı. çok naif, harbi insan. umut sarıkaya ile ilgili şeyi görmezsem aslında mizaha da uygun birisi.
0 /